El emeği sevgiliye hediyeler :)

Eki Görüntüle 671228

Şıpsevdi sakızlarıyla sürpriz yapılır mı demeyin. seven insan yapar
Hepinizin bildiği gibi şıpsevdi sakızları;
Aşk sadece birlikte olmaktır. gibi gibi yazılar vardır.
şimdi 2-3 kutu şıpsevdi sakız kutusu alıyoruz ve bunların içinden yaklaşık 30 tane farklı şıpsevdi resimi çıkarıyoruz. sonrasında ise hepsinin arkasına öndeki resimle ve yazıyla alakalı ama sevgili ile yaşanmış özel bir anıyı hatırlatıcı şeyler yazıyoruz.
örneğin; aşk… sonucunu bile bile oyun oynamaktır. (bunun arkasına “aşk… birlikte kordonda bisiklet sürmektir…” gibi birşey yazılabilir)
böyle hepsini dolduruyoruz ve bir zarfın içine koyuyoruz. ayrıca bunun yanında zarfın içine ufak bir mektup tarzı birşey de konulabilir. sonra bunu sevgilinin evine yada iş yerine postalıyoruz.

Eki Görüntüle 671229 Eki Görüntüle 671231

İhtiyacınız olanlar iğneler ve renkli bir ip ve tabi zemin için bir pano.

Eki Görüntüle 671236 Eki Görüntüle 671237

Hediyemiz şöyle;
Öncelikle 365 tane kalp kesiyoruz. hatta bunu farklı renkteki kağıtlarla yapıyoruz. her bir kalbin üstüne, sevgilinizin kalbini okşayacak sözler yazıyoruz. ve bunları güzel bir kutunun içerisine koyuyoruz. içerisine isteğe göre belki bir çikolata veya çiçek de konulabilir. Bunun sayesinde sevgiliniz değerinizi daha iyi anlayacak. Manevi bir hediye yaparak kalbini kazanmış olacaksınız.

Kopyalarken kaynak belirtirseydiniz daha iyi olabilirdi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi birine kaynak belirtecektim.
Sonuçta herkes internette kopyaladığımı biliyor. Kendim yaptım demedim sonuç olarak oraya dikkat çekerim.

$2.jpg $1.jpg

özel bir günümüz değildi ama bir hoşluk yapmak istedim sevgilime :KK55: hem altta kalmamak lazım onun sürprizlerin karşı değil mi?

önce bir adet cam şişe alıyoruz. ben doğadan ın yeşilçay şişesini kullandım.
sonra yapışkanlı minik kalpleri dışına tutturdum.
içindeki kağıda benim adımın geçtiği bir şiiri yazdım, rulo yapıp kalple tutturdum.
kapağındaki yazı dursun istemediğim için hediye paketlerine konan çiçeklerden yapıştırdım.

işte bu kadar :KK76:

Bunlarin hepsi cok guzel ama anlamayacak kadar odun ....

Eki Görüntüle 743395 Eki Görüntüle 743396

özel bir günümüz değildi ama bir hoşluk yapmak istedim sevgilime :KK55: hem altta kalmamak lazım onun sürprizlerin karşı değil mi?

önce bir adet cam şişe alıyoruz. ben doğadan ın yeşilçay şişesini kullandım.
sonra yapışkanlı minik kalpleri dışına tutturdum.
içindeki kağıda benim adımın geçtiği bir şiiri yazdım, rulo yapıp kalple tutturdum.
kapağındaki yazı dursun istemediğim için hediye paketlerine konan çiçeklerden yapıştırdım.

işte bu kadar :KK76:

Vaoovv, gayet romantik ve özel olmuş :KK16: Ellerine, emeğine sağlık şekerim :KK31:

Bunlarin hepsi cok guzel ama anlamayacak kadar odun ....

Sadece tek senin ki böyle değil sanırım canım :KK9: Onların doğasında var :KK53:

teşekkür ederim fikir olur belki :KK9:

Son düzenleme:
Vaoovv, gayet romantik ve özel olmuş :KK16: Ellerine, emeğine sağlık şekerim :KK31:

Sadece tek senin ki böyle değil sanırım canım :KK9: Onların doğasında var :KK53:

Ya neden böle oluyor ne kadar güzel manevli degeri ölçülemeyen hediyeler var bikere yapim dedim evde biyerde duruyor diyo sorunca ne anlarki onlar gerek bilr yok fazla bile....:KK47:

$hediye.jpg

kızlaaar alın size şık bir hediye;

benim kolumda deri bileklik üzerinde sevdiceğimin ismi yazılı, onun kolunda da benim ismim çok şık bir hediye:) yaptırmak istiyenlere yardımcı olurum:)

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

El emeği göz nuru hediyeler, bence sevgiliye verilebilecek en güzel hediyedir.

$şücayaaa.jpg

Kızlar ben de uzakta olan sevgilime bunu yapıcam. :KK17:
Yani şimdilik kararım bu ama bakalım ya :KK16:

oyyyyyyyy:KK9::KK9::KK52::KK52::KK16::KK16::KK55::KK55::KK55::KK12::KK12::KK1::KK1::21::21::21:
çooooooook beğendimmmm ben de yaptırıcaaaam yaa nerde yaptırmayı düşünüyorsun?
yer belliyse ben de istiyorummmm :KK31::KK31::KK16::KK16::KK16:

Canım benim yaptıracağım yer belli ama taa Şile'de oturuyorum :KK1:
Ya canım içime sinsin değil miiii? :KK17:

beyaz bir yastık yüzüne ikimizi anlatan bi karikatür çizmiştim ,yaşanmış komik bi olayı karikatürize etmiştim yani,çöp adamdan hallice :)))
Önce kurşun kalemle çizip sonra üstünden kumaş kalemleriyle geçmiştim $Resim_1318525761.jpg (bu kalemlerden ..heryerde bulunuyo,ben beyazıtta bi hobi marketten tanesini 5 tlye almıştım)
mükemmel bi hediye olmuştu ama meğersem ters çevirip ütülemek gerekiyomuş bi kere renkler sabitlensin diye.
biz öyle yapmadığımızdan ensesi boya içinde uyanıyodu o yastığa yatan :p
zamanla da kayboldu gitti renkler,isabet oldu aslında,benden bi parça kalsın istemezdim o evde :KK33::KK33:

Bayıldımmm... Ben de yaptım sevgilim için bir şeyler ama fotoğrafını çekseymişim keşke koyardım. :KK17:

Benim çok hoşuma gitti .. Nasıl oldugunu öğrnebilir miyim acabaa :KK8:

Tatlımm merhaba;

İnternette araştırmıştım aylar önce, site ismini veremiyorduk burda sanırım ancak arama motoruna isim yazılı deri bileklik yazınca çıkıyordu. Bir kaç internet sitesinde mevcuttu, ben de en uygun ve en kafama yatan siteden aldım ve çok da hızlı bir şekilde siparişimi ulaştırdılar, hala daha kollarımızda takılı, erkeklere bilhassa çok yakışıyor bu tarz bileklikler...Hem çok şık hem de senin ismini taşıyor daha ne olsun? :):):)

herkese merhaba bizde sevdiceğimle birbirimize sayısız el emeği göz nuru romantik sürprizler yapmışızdır :KK1:
birkaçını paylaşayım belki işinize yarar değişik fikirler ortaya çıkar

bir sevgililer gününde sabahın erken saatinde onun evinin bir odasını balonlarla süslemiştim her balon farklı bir renkteydi ve her balonun içinde balonla aynı renkteki rulo yapılmış kağıtlar vardı ve tabi bu rulo kağıtların ipleri de uyumlu olacak :) her kağıtta farklı şeyler azıyordu bazısında bir şiir bazısında uzun bir mektup bazısında hoş bir anı vs...

bir yılbaşında atkı örmüştüm ona hala takar o atkıyı :) ve bir gömlek alıp cep kısmına baş harflerimizi işlemiştim çok hoşuna gitmişti :)

bir defasında da bir defter alıp ilk günümüzden itibaren en önemli anlarımızı karikatür olarak çizdim (çöp adamdan hallice oldu tabi ) çok komik ve çok hoş bir hediye olmuştu hala bakar güleriz arada :)

onun bir doğum gününde de uzakta olduğu için plan yapamamıştık ama ben yine duramadım :) bir kutu alıp içine ilk konuşmalarımızdan itibaren (tüm internet ve telefon mesajlarını saklıyorum ) en güzel ve komik olanları yazdım yüzlerce renkli kağıtlara bir tane de browni ve minik pasta mumu koydum kargoyla yolladım çok hoşuna gitmişti :))

o da bana mutsuz olduğum bir anda fotoğraflarımızdan oluşan bir video hazırlamıştı her fotoğrafta ayrı bir şey yazıyordu mutluluktan ağlamıştım resmen :)

bir defasında da kendi evinin kapıdan başlayarak her odaya ayrı bir not gizlemişti her not farklı bir odaya ve farklı bir hediyeye yönlendiriyordu :) en sonunda buldum onu tabii ki :)

bir de bana tüm gün sınavım var deyip taa kıbrıslardan gemiyle yanıma gelmişti sürpriz olsun diye şaşkınlıktan küçük dilimi yutacaktım az kalsın :)

bir de ilk doğum gününde isimlerimizin yazılı olduğu kupalar almıştım pikniğe gitmiştik meyve sularını koydum kupalara o görmeden bir anda çıkardım benim ismimin yazılı olduğunu ona verdim onunkini de ben aldım :)) benimki sonradan kırıldı :KK43: ama onunki hala duruyor hatta ondan çok annesi kullanıyor ohh kızımın ismi yazılı olduğu kupadan içiyorum diye :KK1::KK1: bir de anahtarlık almıştım iki tane aynı olandan biri onda diğeri bende duruyor :)

kusura bakmayın biraz uzun oldu ama yardımcı olabildiysem ne mutlu bana

X