kaynanayı napmalı kaynar kazana atmalı diyenlerin topiği

canım her şey sizin sevginizin büyüklüğüne bakar.umarım her şey gönlünüzce olur.peki neden istemiyorlarmış,sebep olarak önüne ne sunuluyor?

Canım ya yemin ederimki bizde bilmiyoruz nedeni yokk..Olmaz demişş aslında evde bekar kızı var 31 yaşında o demiş ben evlenmeden olmaz diye onun korkusuna söylüyorlar.Ama 21inde gelcekler inşallah tanıyınca severler

Son düzenleme:
o kaynar kazana benim kaynanayı da atalım sevabına :S
Paylasmak ister misin

Canım ya yemin ederimki bizde bilmiyoruz nedeni yokk..Olmaz demişş aslında evde bekar kızı var 31 yaşında o demiş ben evlenmeden olmaz diye onun korkusuna söylüyorlar.Ama 21inde gelcekler inşallah tanıyınca severler

Hakkinizda hayirlisi neyse o olsun ins.

Arkadasim allah yardimcin olsun, sana tek tavsiyem eger nisanlin razi olmuyorsa ayri eve, ozaman ayril derim. Ben 1,5 yillik evliyim, evim ayri oldugu halde kvalidem hayatimi zindan etti. Ilk zmlar kvalidem tapardi bana, aman kizim, yavrum vs. Nasil dügün yaklastikca, bana düsman kesilmeye basladi.(esim tek cocuk da degil, kaynim bide görümcem var)

Sonra ne oldu evlendikten sonra hersey dagada kötü gitmeye basladi, hatta balayindan geldikten sonra bile, esime kizdi neden aramadin etmedin, hasta olmus, esim düsün mezmis annesini falan filan:KK43:

Aileme gitmeme bile karisilir, ha buarada unuttum yazmaya esimde maalesef Anaci:KK43:(( Neredeyse gecen sene bu zamanlarda esimle ayrilma noktasina geldik....

Fazla uzatmadan arkadasim, ben herseyi sineye cekip, yine saygida kusur etmedim, hizmette kusur etmedim, doktorlariyla ilgilendim, amaaaaa benden kötüsüde yokk:KK43:((

Bebegimi kaybettim,acisini bile yasatmadilar, hemen kavga küslük.....

Simdi tam 1 aydir konusulmuyo, esimde biraz olsun annesinin nasil biri oldugunu anladi, ama bana karsi bisey söyleyemiyor.....

Demek istedigim: Üc secenek kaliyo gibi, ya konusup herseyi ilk bastan anlasacaksin(ins olur canim) , ya (allah korusun )ayrilacaksin, yada mutsuz bir sekilde herseyi katlanip amenna diyeceksin.....

Dilerim rabbimm herseyin hayirlisini versin canim benim...

Orman Koymayacağım Türkiye de kesip atacağım kazanın altına :KK9::KK9::KK9:

Hep dEstek Tam destek kızlar En Büyük KK

:KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66:

peki ama ayrılmak o kadar kolay mı???[/QUO

Elbette kolay değil ama ben gelecekte olanları az co tahmın edıyorum dul olmakmı ısterdın genç kızmı?ANASININ ağzına bakıosaaaaaa at nişanı gitsinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn ben yaşadm grdm arkdasm.

sanırım hiç hoş şeyler yaşamamışşsın.ne sıkıntılar yaşadın sonuç ne oldu yazar mısın?

X