Plates Kardeşliği

Bak benide hevese getirdiniz :KK70: biraz kilo aldim :KK70: ve pilates boyuda bi kac cm uzatiyor diye okudum ve videolarda duydum ama nekadar dogru bilemiyorum, insallah dogrudur cünkü ben boyumdan sikayetciyim :KK43:

bende bıraz sıkılasmak adına baslamak ıstıyrm amaa yarıdabırakırım kendımee guvenemıyrm bu konuda bu ardaaa bıranda 49 dan 58 kıloya kdrda cıktım:KK43::KK43:

Ben de pilatese başlıyım dedim haziran başında,ama izlerken çok sıkıldım ve nerden başlasam bilemedm:KK43: sonuç olarak tek yaptığım şey göbeğim gitsin diye mekik çekip bacak eritme hareketi yapmak:KK70: popoyu eriten bişey bulamadım ama:KK43:

Ebru Şallı'nın 21 günde yağ yaktıran kas yaptıran videosuyla çalışıyorum bende. Çok hızlı yorucu ama çok güzel. Spor salonuna gidiyodum daha önce saatlerimi harcıyodum ama pilatesten aldığım etkiyi göremedim. Bide daha önce nefes kontrol olayını bilmiyodum hareketleri daha kolay yaptığımı gördüm bu sayede. Pilatese dair hiç bir aracım yoktu su şişeleriye lastik çoraplarla yaptım başta yeni sipariş ettim daha bi istekle heyecanla yapıyorum şimdi. Herkese tavsiye ederim :KK54:

X