Tüp Bebek Merkezleri baskent üniverstesi hulusi bülent zeyneloğlu

cnm benimde gelişmiyordu hoca bana ilaç verdi kaliteli değildi emriyolar çok şükür hocayla tanıştııktan sonra ikiz hamileyim şuan 10 haftalık hocanın dediklerini yap ne derse inş seninde bebişlerin olur çok mükkemmel bir doktor o

Çok sevindim. Zaten hocayla görüştük, benim de içim ısındı. Allah nasip ederse ocak gibi tedaviye başlayacağız. İnşallah benim de senin gibi ikizlerim olur...
Rabb'im bebişlerini sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin...

Çok sevindim. Zaten hocayla görüştük, benim de içim ısındı. Allah nasip ederse ocak gibi tedaviye başlayacağız. İnşallah benim de senin gibi ikizlerim olur...
Rabb'im bebişlerini sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin...

amin cnm inşşş Allah gönlümüze göre nasip etsin inş hepimize

Merhaba. bende 2aydir hulusi bulent zeyneloglunun hastasiyim. Adetimin 3. Gunu gitmistim muayenemi ve tahlillerimi yapti. Sonuclarina bakarak oyalamadan hemen asilama tedavisine basladik. Aşılama maalesef tutmadı. Esimde varikosel var. Hareketlilikte biraz düşük. O yuzden tüp bebek yapalim asilamayla vakit kaybetmeyelim dedi. Haftaya kontrole gidecegim rahmimin durumuna bakacak. Ekim'de de kurban bayramina gelen tarihte Amerikada olacagi icin kasima erteledik. Transferi kendim yapmak istiyorum dedi. Hulusi hocayi tanimadan bi kac yerde insanlarin yorumlarini okumustum. "olmasa da hulusi hocanin guler yüzü yeter" gibi bir seyler yazmislardi. Olur mu canim oyle sey demistim ama hulusi hocayi taniyinca onlara hak vermemek elde degil. SONSUZ BIR GUVEN VERIYOR. ELINDEN GELENIN EN IYISINI YAPIYOR. HASTA DOKTOR İLİŞKİSİ MÜKEMMEL. bu sıkıntılı surecte de en cok morale ihtiyacimiz oluyor hulusi hoca hasta gibi dusunebilen bir doktor. O yuzden tereddüt edilmeden gidilecek yer baskent hastanesi. Sadece hulusi hoca degil ekip koordine calisan guzel bir ekip. Tek problem 9 da randevunuz olsa da 12 de muayene olma ihtimaliniz var. Bunu goze alip gelin. Cok yoğun calisan bir merkez. Hoş biz sehir disindan geliyoruz ve tedavi icin geliyoruz 3 degil 13 saat beklesek ne olacakki! Bebeklerimize kavustuktan sonra :KK66:
Hulusi hoca hangi tarihlerde amerikada olacamis tam olarak biliyo musun acaba?
Ben ekim 28 gibi gidicem tüp tedavisi baslıcak. Bana hiç söz edilmedi. .şuanda Göğşen hocanın hastasıyım ondan mı ki

Ben de ikinci denemem icin randevu aldim Cuma gunune. Yakin zamanli deneyimleri olan paylasirsa cok sevinirim. Aslında daha gitmeden icime sindi gbi ama gidip görmek de lazim

arkadaşlar aranızda baskent üniverstesi dr hulusi bülent zeyneloğlu giden varmı? nasıl bi doktor iyimi lütfen bi cevap yazın.

Kesinlikle gönül rahatligiyla gidilebilinecek bir merkez ve doktor ya klasik 6/7 aydir gidiyorum Hulusi hocama ilgi guleryuz anlayis herşeyden çok memnunum ilk tüp bebek denemem yarin sonucu belli olacak Rabbim isteyen herkese nasip etsin

Kesinlikle gönül rahatligiyla gidilebilinecek bir merkez ve doktor ya klasik 6/7 aydir gidiyorum Hulusi hocama ilgi guleryuz anlayis herşeyden çok memnunum ilk tüp bebek denemem yarin sonucu belli olacak Rabbim isteyen herkese nasip etsin

hulusi bey tek tüp bebekle mi ilgileniyor.?yani ben konyada dr.arayısındayım.kadın doğum ile ilgili başka konulardada gidiliyormu yoksa branşı tüp bebek konusundamı.başkentte emel hanıma gittim ama memnun kalmamıştım.birde başkentte doğuma nöbetçi dr diye duydum.hulusi bey giriyormu doğuma ?

merhaba
ben doktorun ismini yeni duydum araştırırken bu topiği okudum..herkes çok memnun.geçen sene yazan arkadaşlardan sonuçları ile ilgil cevap alabilirmiyim?
ayrıca muayene ve tedavi ilaç icretlerinde son durum nedir ?

merhaba
ben doktorun ismini yeni duydum araştırırken bu topiği okudum..herkes çok memnun.geçen sene yazan arkadaşlardan sonuçları ile ilgil cevap alabilirmiyim?
ayrıca muayene ve tedavi ilaç icretlerinde son durum nedir ?

Merhaba, hocanın adını bizde spermde çıkan akrozomsuzluk diye yeni bir durumla duyduk. Mail yazdık ve aynı gün cevap verdi. Üstelik altına da cep numarasını yazmıştı. Aradık konuştuk cuma gününe randevu aldık. Hala inanamıyoruz hocayla konuştuğumuza. Ben durumu ve görüşmeyi yazarım. Umutsuz bir vaka olarak bakıldı bize başka merkezlerde ama çnce Allah'ın izni ile Hulusi hocamdan ümitliyim. İnşallah mutlu bir haberle döneriz de size yazarım.

Merhaba, hocanın adını bizde spermde çıkan akrozomsuzluk diye yeni bir durumla duyduk. Mail yazdık ve aynı gün cevap verdi. Üstelik altına da cep numarasını yazmıştı. Aradık konuştuk cuma gününe randevu aldık. Hala inanamıyoruz hocayla konuştuğumuza. Ben durumu ve görüşmeyi yazarım. Umutsuz bir vaka olarak bakıldı bize başka merkezlerde ama çnce Allah'ın izni ile Hulusi hocamdan ümitliyim. İnşallah mutlu bir haberle döneriz de size yazarım.

merhaba tekrar,
çok sevinirim..hayırlı ve mutlu haberlerinizi bekliyorum..siz nerden ve nasıl ulaştınız bilmiyorum..bizde eşimle pazartesi gitmeyi planlıyoruz ama 1 haftadır hastanenin numarasına ulaşamıyorum.sürekli meşgul..çaldığı zamanda açan yok..

merhaba tekrar,
çok sevinirim..hayırlı ve mutlu haberlerinizi bekliyorum..siz nerden ve nasıl ulaştınız bilmiyorum..bizde eşimle pazartesi gitmeyi planlıyoruz ama 1 haftadır hastanenin numarasına ulaşamıyorum.sürekli meşgul..çaldığı zamanda açan yok..

cnm ben de Hulusi Hocanın hastasıyım iletişim bilgilerini bana da mail atmıştı aynen aktarıyorum;

Başkent Üni. Kad. Hst. Doğ. ABD

Kubilay Sk. 36 Maltepe, Ankara.

Tel: 0312-2324400p306

GSM: 0532-3421392

Merhaba arkadaşlar. Öncelikle tüp bebek yöntemiyle çocuk sahibi olmak isteyenlere sabır ve mutlu bir son diliyorum. Bende tüp bebek yöntemiyle çocuk denemiş biri olarak nasıl zor ve stresli bir süreç olduğunu biliyorum. Bende bu tedavi aşamasında üçüncü denememizdeyken yüce Rabbimin takdiriyle doğal yollardan hamile kaldım. Bu nedenle almış olduğum ilaçlar şu anda elimde. Benim elimde bulunan ilaçlarla tedaviye başlayacak arkadaşlara bu ilaçları piyasa değerinin altında vermek istiyorum. Takdir edersiniz ki bu ilaçlar ucuz, çöpe atılabilecek ilaçlar değil. Hem ben mağdur olmak istemiyorum hem de eğer isteyen olursa normal değerinin altında alabileceğiniz için sizlere faydasının olmasını diliyorum. Elimde olan ilaçlar;
*Menagon 75 IU ( 5 Amp) x 8 kutu = 40 Amp
* Orgalutran 0.25 / 0.5 ml 1x 5 kutu
*Femara 2.5 mg tb. ( 30 tb ) = 1 kutu
İlaçların normal fiyatlarını tüm eczanelerden öğrenebilirsiniz. Kargo ücreti tarafıma aittir. PTT kargo ile gönderirim. Kapıda kargo kuryesinin önünde kargonuzu açıp kontrol edip ücreti görevliye ödeyebilirsiniz. İlgilenen arkadaşlarla ücret konusunu veya sormak istediğiniz başka bir şey varsa özelden konuşabiliriz

merhaba tekrar,
Merhaba, bahsettiğim gibi gidip görüştük hocayla. Ancak bizim problemimiz biraz özel akrozomsuzluk var spermlerde. 1 aylık bir ilaç tedavisi başladı eşime hoca ama çok bi faydası olacağını düşünmüyorum dedi. Her şey güzel hoca donanımlı tek sorun sabah 8 de gidip öğleden sonra 3-4 gibi görüşebilmek. Kadın doğum gastanelerindeki yoğunluktan daha fazla yoğunluk var. İl dışından gidenler açısından durum zor biraz. Ama Allah var koridorda her gördüğünde durumumuzu testimizin çıkıp çıkmadığını sordu. Görüş bence mutlaka.

cnm ben de Hulusi Hocanın hastasıyım iletişim bilgilerini bana da mail atmıştı aynen aktarıyorum;

Başkent Üni. Kad. Hst. Doğ. ABD

Kubilay Sk. 36 Maltepe, Ankara.

Tel: 0312-2324400p306

GSM: 0532-3421392

faceden kendisine bahsettim ulaşamadığımı akşamına yanıt vermiş. cep numarasın yazmış :) henüz arayamadım ama verdiğin bilgi için çok teşekkür ederim :)

Merhaba arkadaşlar. Öncelikle tüp bebek yöntemiyle çocuk sahibi olmak isteyenlere sabır ve mutlu bir son diliyorum. Bende tüp bebek yöntemiyle çocuk denemiş biri olarak nasıl zor ve stresli bir süreç olduğunu biliyorum. Bende bu tedavi aşamasında üçüncü denememizdeyken yüce Rabbimin takdiriyle doğal yollardan hamile kaldım. Bu nedenle almış olduğum ilaçlar şu anda elimde. Benim elimde bulunan ilaçlarla tedaviye başlayacak arkadaşlara bu ilaçları piyasa değerinin altında vermek istiyorum. Takdir edersiniz ki bu ilaçlar ucuz, çöpe atılabilecek ilaçlar değil. Hem ben mağdur olmak istemiyorum hem de eğer isteyen olursa normal değerinin altında alabileceğiniz için sizlere faydasının olmasını diliyorum. Elimde olan ilaçlar;
*Menagon 75 IU ( 5 Amp) x 8 kutu = 40 Amp
* Orgalutran 0.25 / 0.5 ml 1x 5 kutu
*Femara 2.5 mg tb. ( 30 tb ) = 1 kutu
İlaçların normal fiyatlarını tüm eczanelerden öğrenebilirsiniz. Kargo ücreti tarafıma aittir. PTT kargo ile gönderirim. Kapıda kargo kuryesinin önünde kargonuzu açıp kontrol edip ücreti görevliye ödeyebilirsiniz. İlgilenen arkadaşlarla ücret konusunu veya sormak istediğiniz başka bir şey varsa özelden konuşabiliriz

peki bu kutuların son kullanma tarihi olmuyormu? yani biz herşeye sıfırdan başlayacağız. son görüştüğüm doktor tüp bebek dedi ama hulusi hoca ne diyecek bilmiyorum..eğer oda hemen tüp bebek derse ilaçları bende düşünebilirim.. bunun için tabi regl günümü bekliyorum. 2.günü muayeneye gideceğim

Merhaba, bahsettiğim gibi gidip görüştük hocayla. Ancak bizim problemimiz biraz özel akrozomsuzluk var spermlerde. 1 aylık bir ilaç tedavisi başladı eşime hoca ama çok bi faydası olacağını düşünmüyorum dedi. Her şey güzel hoca donanımlı tek sorun sabah 8 de gidip öğleden sonra 3-4 gibi görüşebilmek. Kadın doğum gastanelerindeki yoğunluktan daha fazla yoğunluk var. İl dışından gidenler açısından durum zor biraz. Ama Allah var koridorda her gördüğünde durumumuzu testimizin çıkıp çıkmadığını sordu. Görüş bence mutlaka.

cevapladığın için teşekkür ederim..hulusi hocada karar kıldım sanırım..herşeye sil batan başlayacağım.. Allah sizede şifa verir inşalah..peki ilaçların faydası olmaz ise size nasıl bir yöntem uygulanacak.

cevapladığın için teşekkür ederim..hulusi hocada karar kıldım sanırım..herşeye sil batan başlayacağım.. Allah sizede şifa verir inşalah..peki ilaçların faydası olmaz ise size nasıl bir yöntem uygulanacak.
Rica ederim. Canım 2 yöntem var iyonofor ve piezzo diye. Piezzo uygulatmayı düşünüyoruz bir ara gen artta. Ama hayal kırıklığından çok korkuyorum. Yaptırmaya karar verince yazarım. İnşallah senin de işlerin yolunda gider. Hulusi hoca çok donanımlı çok belli oluyor. İnşallah öyle biriyle karşılaşırım ki ben çözücem sizin işinizi der, önce Allah'ın izniyle...

kartanesi_82 evet bu ilaçların son kullanma tarihi oluyor. Bendeki ilaçların son kullanma tarihi dolmadı. Eğer dr. un aynı ilaçları isterse konuşuruz canım.

kartanesi_82 evet bu ilaçların son kullanma tarihi oluyor. Bendeki ilaçların son kullanma tarihi dolmadı. Eğer dr. un aynı ilaçları isterse konuşuruz canım.

tamam..ama muayene olmadan nası i yol izleyeceğiz bilemediğim için benden öne ihtiyacı olan birisi ister ise verirsin..bana bağlı kalma yani :)

İyi günler arkadaşlar. Size Başkent Hastanesi Hulusi beyin hastası olarak yaşadıklarımı aynen aktarmaya calışacağım.
2015 haziran ayında burdaki yorumlara bakarak hulusi beye gittik. yorumlarda ilk dikkatimi ceken 49 olumlu yorum bir olumsuz yorum olması idi. birde doktorun cok ama cok yoğun bi doktor olduğu idi.hastaneye gittik.şu anda ilk muayene 122 lira sonra ki muayeneler 75 lira. gittiğimizde orda sıra beklemenin cok normal olduğunu gördük. cok fazla hasta var ve doktoru takip ederken başınız dönüyor.Hastanede çalışanlar iyi niyetli yardım etmeye çalışan insanlar.ama arkadaşlar oraya gittiğinizde diğer merkezlerde olduğu gibi bi ilgi beklemek hata olur.o kadar kalabalık ki
biz sıra bekleme sorununu hastaneye saat 6-6.5 gibi erkenden gidip orda ilk sıraları almakla atlattık.size ilk tavsiyem bu olur.
hastanede sıra beklemekten sıkılıp giden arkadaşlarda oldu bilginiz olsun
Doktorumuza gelince universite sınavını birincilikle kazanmış, hacettepeyi derece ile bitirip kendini cok geliştirmiş dalındaki iyi doktorlardan biri. iyi bir doktor ama sizinle ilgilenmesi muayenelerde 5 dk bulmuyor. gerekli ultrason görüntülemesinden sonra hemşire hanımlara ilaçlar hakkında bilgi verip ilaç anlatımı onlara bırakıyor.
gelelim bizim tedavimize.haziran ayında başladığız tedavide ilk adım bir sonraki aya erteleme oldu.ilaçlara başladık
ilaçlardan en cok vitamin haplarının cok pahalı olduğunu söyleyebilirim. biolsteren tetrotox bunlar baya pahalı. ilaçlar.
tabi her hastaya göre farklı ilaçlar ve tedaviler var.bunu unutmayın.
bir sonraki ay yumurta toplama işlemi için hazırlıklara başladık.yumurta toplama işleminden önce yumurta sayılarının ve yumurtanın durumunu doktor iyi görmedi. daha doğrusu tek yumurta kalmıştı. o yüzden bi sonraki aya tedaviyi erteledik.
nihayet 3.ay tekrar tedaviye başladık. bu seferde 4 yumurta toplandı. biri kayboldu.3 kaldı.3 taneden 2 si döllendi .nihayet transfer zamanı gelmişti. transfere uygun bir tane yumurta vardı:KK43: idrara sıkışık olarak gelmem istendi. bende öyle yaptım .lakin verilen saat 2 saat sarkınca cok sıkıştım. lavobaya gitmek de istemedim.transfer için çağrıldığım da patlamak üzereydim.ilk beni aldılar. transfer sırasında bu yüzden çektim sıkıntıyı anlatamam. transfer yapıldı. hemşire lavaboya gidebilecegimi söyledi .gittim ama o kadar üzgündüm ki.
orda diğer merkezlerin aksine yarım saat dinlenmeye gerek olmadan kalkabileceğimizi söylediler.
ilaçları aldık eve doğru yollandık. bu arada ilaçları hastanenin karşısında bir eczane var. sahibi mesut bey. cok iyi bir insan insallcıl. ilaçları ondan aldık. elinden gelen indirimi de yaptığını düşünüyorum.
transfer sonrası 12 gün beklemek cok sıkıcı bir dönem. doktorum yatmamam gerektiğini normal hayatıma devam etmemi söyledi . ben normal hayatıma devam etmesemde yemek bulaşık ütü vs. yapmadım. ama yatmadım da .daha önceki tecrübelerimde ki 4.defa tüp bebek yaptırmıştım. o zamankilerin aksine bu sefer ne kanamam ne lekelenmem ne sıkıntım hiç bir şey olmadı. kendi kendime artık bu iş olmaz diyordum.öyle ya bir yumurta transfer edildi. transfer sonrası lavobaya gittim. hiç bir belirti yok. bekleme döneminde prof.saraçoğlunun embiryo transferi sonrası yenmesi gerekenler ver yenmemesi gerekenleri dinledim. onlara uydumÖZELLİKLE transfer sonrası 7 gün sabah akşama taze sıkılmış havuç suyu+sonraki günlerde akşamları bir su bardağı havuç suyu içtim. havucun içindeki madde embriyonun kesesinde bulunan besleyici bir madde imiş.bunun alınması tutunmayı kolaylaştırıyormuş.arkadaşlar sizde araştırın.uygunsa sizde uygulayın.ben cok memnun kaldım.ayrıca kabızlığa cok iyi geliyor.önceki tecrübelerimde kabızlıktan mahfolmuştum.
sonuç ne oldu diyorsanız bugun hamile olduğumu öğrendim. cok mutluyuz ama işin başındayız şu an. B HCG değerim 23 cıktı.artık yarın tekrar değere bakılacak inşlh. artarak devam eder. arkadaşlar bu işe başlayacaklara Allah yardımcı olsun. zor ve sabır istiyor. bizim harcadığımız para toplamda 3900 hastaneye+ muayeneler +ilaçlar 11.000 civarı.tabi herkese göre değişir ama muayene+3900 transfer öncesi ücret herkese aynı.(raporu olanlar hariç). bizim raporumuz olmadığından yaptırdık.
Simdi bize sorsanız o hastaneye gidermiyim deseniz giderim.

X