Tüp Bebek Merkezleri baskent üniverstesi hulusi bülent zeyneloğlu

bebigim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2010
10
0
arkadaşlar aranızda baskent üniverstesi dr hulusi bülent zeyneloğlu giden varmı? nasıl bi doktor iyimi lütfen bi cevap yazın.

Ben Ankara'da yaşıyorum. Hulusi Hoca'nın methini duyduğum için gözüm kapalı olarak başka hiç bir yeri araştırmadan doğruca Başkent Hastanesi'ne gittim. Hulusi Hoca ve ekibi gerçekten de çok iyi. Her gittiğimde gerek hemşireler, gerek hoca çok ilgili davrandı. En başından beri tüm kontrollere Hulusi Hoca bizzat girdi. Fiyatlandırma konusunda asistanları ve sekreterler sizi bilgilendirmekte. Fiyatın çok makul olduğunu belirtirim. Onun dışında aklınıza takılan herhangi bir soru olursa da her zaman ulaşmanız mümkün. Hulusi Hoca çok yoğun bir doktor olmasına rağmen tüm hastalarıyla tek tek ilgileniyor. Bana uzun protokol uygulandı yaklaşık olarak 20-30 günlük bir iğne sürecinden sonra ilk tüp bebek işlemim gerçekleşti. Gerek yumurta toplanması gerekse de embriyo yerleştirilmesi işlemlerine hoca bizzat girdi. Embriyo yerleştirme işleminden 12 gün sonra da kan testimi yaptırdım ve hamile olduğumu öğrendim. Şu anda 9 haftalık ikiz bebeklere hamileyim. İnşallah her şey yolunda gider ve sağsalim bebeklerimi kucağıma alırım. Hulusi Hoca'ya ve ekibine ne kadar teşekkür etsem azdır.

merhaba bende hulisi beye gitmek istiyorum muayene ve tüp bebek fiyatları hakkında bilgisi olan bana yazarsa sevınırım .

merhaba bende hulisi beye gitmek istiyorum muayene ve tüp bebek fiyatları hakkında bilgisi olan bana yazarsa sevınırım .

raporlu 1600 sanırım raporsuzda 3000 lira ilaçlar hariç hulusi beye ulaştım netten ve kendisi her soruma sıkılmadan cavap verdi ilgili ve kibar bi hoca bende hulusi beye gidicem adetimin 10-14 günü arası bekliyorum bakalım raporsuz fiyatı böle hatırlıyorum ama telefon edipte öğrenebilirsin nette cep numarası vardı sanırım sekreterinin muayene ücretide bi yerde okudum 55 lira die yazmışlardı bende tam emin değilim gidince öğrenicem

Bende Hulusi Bey'in nasıl olduğunu merak ediyorum... olumlu yada olumsuz tecrübesi olan arkadaşlar yazarsa bizde faydalanırız, bununla ilgili forumda konular var ama yeni tecrübeler nasıl acaba? ben bir de genartı araştırıyorum... nedense ikisi sıcak geldi... benim çikolata kistim var eşimde de hareket ve morfoloji ama onunki sınırda çok sorunlu sayılmaz...

Bende Hulusi Bey'in nasıl olduğunu merak ediyorum... olumlu yada olumsuz tecrübesi olan arkadaşlar yazarsa bizde faydalanırız, bununla ilgili forumda konular var ama yeni tecrübeler nasıl acaba? ben bir de genartı araştırıyorum... nedense ikisi sıcak geldi... benim çikolata kistim var eşimde de hareket ve morfoloji ama onunki sınırda çok sorunlu sayılmaz...

canım ben hulisi hocayla tedavime başladım uzun protokol.şuan lucrin iğnemi kullanıyorum.hasta olduuktan sonra esas iğnelerime başlayacağım.ayrıca bu ay histeroskopimi de yaptı çok şükür bi şey çıkmadı.harika bi adam ya o kadar kişiyle ilgileniyor.yüzünde hep mutlu tebessüm olan biri.her hastasıyla da gerçekten ilgilendiğini anlıyorsun.Allahım inşallah nasip eder de hulisi hocayla bu mutluluğu yaşarız.bizde de eşimde hareket ve morf.fena değil.ben tavsiye ederim.keşke her giden yazsa buraya.aslında pek çok doktora on basar.ama yazan hasta sayısı az.

canım ben hulisi hocayla tedavime başladım uzun protokol.şuan lucrin iğnemi kullanıyorum.hasta olduuktan sonra esas iğnelerime başlayacağım.ayrıca bu ay histeroskopimi de yaptı çok şükür bi şey çıkmadı.harika bi adam ya o kadar kişiyle ilgileniyor.yüzünde hep mutlu tebessüm olan biri.her hastasıyla da gerçekten ilgilendiğini anlıyorsun.Allahım inşallah nasip eder de hulisi hocayla bu mutluluğu yaşarız.bizde de eşimde hareket ve morf.fena değil.ben tavsiye ederim.keşke her giden yazsa buraya.aslında pek çok doktora on basar.ama yazan hasta sayısı az.

Canım öncelikle tedavin hayırlı olsun... İnşallah sonunda sağlıklı hayırlı bir evlada kavuşursun. Hulusi Bey'in birebir hastaları ile ilgilenmesi büyük avantaj çoğu merkezde hocayı doğru dürüst göremediğinden bahsetmiş arkadaşlar, üstelik hastane olması testler vs için de hamilelik sonrası takip hatta doğum için bile büyük avantaj.... ben bir tek laboratuarından emin olamıyorum? o açıdan genart mı acaba diyorum...buarada opu yada transfer cumartesi-Pazar'a denk gelirse ne oluyor acaba bilgin var mı? hoca geliyor mu?

herkese merhaba
bende Hulusi hocanın hastasıyım. 3 kez aşılama denedik maalesef olmadı. ağustosta tüp bebek yaptıracağım. ben de Hulusi hocadan çok çok memnunum. bütün kontrollere kendisi giriyor, işlemi kendisi yapıyor, çok doğru yönlendiriyor, her zaman güler yüzlü ve ilgili. hastalarının adını bile ezbere biliyor mesela. benim iki tanıdığım da kendisinde tedavi oldular ve başarılı sonuç aldılar çok şükür. hem de ikisi de ilk denemede hamile kaldı. biraz kalabalık bunaltıyor insanı ama beklemenize değiyor. inşallah isteyen herkes hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde evlat sahibi olur. Allah yardımcınız olsun...

Canım öncelikle tedavin hayırlı olsun... İnşallah sonunda sağlıklı hayırlı bir evlada kavuşursun. Hulusi Bey'in birebir hastaları ile ilgilenmesi büyük avantaj çoğu merkezde hocayı doğru dürüst göremediğinden bahsetmiş arkadaşlar, üstelik hastane olması testler vs için de hamilelik sonrası takip hatta doğum için bile büyük avantaj.... ben bir tek laboratuarından emin olamıyorum? o açıdan genart mı acaba diyorum...buarada opu yada transfer cumartesi-Pazar'a denk gelirse ne oluyor acaba bilgin var mı? hoca geliyor mu?

cnm cumartesine denk gelirse öğlene kadar açık hoca orada onu ayarlar lar sen merak etme gününü bende bugun sordum adetımın 2cı gunu cagırdı benı tedavı ıcın hafta sonuna denk gelırse dıye sordum oglene kadar acık hastahane

Arkadaşlar bende kaç gündür deli gibi hulisi hocaya gidenlerin tecrübelerini aradım durdum ve ben bugun karar verip hocaya gittim gerçekten de mükkemmel bir dr ilgili güleryüzlü ben biraz sıkıntılı bir hastayım beni hiç sıkılmadan dinledi çözüm aramaya beni rahatlatmaya kadar elinden geelni yaptı çoğu dr hemen kısaca seni dinleyip sekretere yada hemşireye yönlendiriyor bu benim üçüncü merkezim olacak inş bana çok sıcak geldi ama asıl önemli olanda emriyolokları onlar hakkında pek bilgim yok he bide randevu saatin 1 saat geçebiliyor :) hoca konuşmaları uzun tutuyor ve gördüğüm kadarı ile herkesi kendi muaane ediyor. diğer bir konuda ücret ben rapor işimi çok kolay hallettim çünkü benim tüplerim alındı raporlu 1650 ilaç ise 600 ile 1000 arasıymış bazı kişilerin ilaç kullanımı fazla olursa artabilirmiş azıcık daha umarım sizlere yardımcı olabilmişimdir

herkese merhaba
bende Hulusi hocanın hastasıyım. 3 kez aşılama denedik maalesef olmadı. ağustosta tüp bebek yaptıracağım. ben de Hulusi hocadan çok çok memnunum. bütün kontrollere kendisi giriyor, işlemi kendisi yapıyor, çok doğru yönlendiriyor, her zaman güler yüzlü ve ilgili. hastalarının adını bile ezbere biliyor mesela. benim iki tanıdığım da kendisinde tedavi oldular ve başarılı sonuç aldılar çok şükür. hem de ikisi de ilk denemede hamile kaldı. biraz kalabalık bunaltıyor insanı ama beklemenize değiyor. inşallah isteyen herkes hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde evlat sahibi olur. Allah yardımcınız olsun...

ayy süper ara ara kimse yazmıyor sonunda yazmışsınız arkadaşlarrrrr :))

canım inşallah bende bu mutluluğu hulisi hocayla yasamak isterim.acaba arkadaşlarında ne sorunlar vardı paylaşır mısın??

amin amin amin...yani ben de lab. hakkında bilgi sahibi değilim ama olumlu sonuç alan çok kişi duydum canım.

Arkadaşlar bende kaç gündür deli gibi hulisi hocaya gidenlerin tecrübelerini aradım durdum ve ben bugun karar verip hocaya gittim gerçekten de mükkemmel bir dr ilgili güleryüzlü ben biraz sıkıntılı bir hastayım beni hiç sıkılmadan dinledi çözüm aramaya beni rahatlatmaya kadar elinden geelni yaptı çoğu dr hemen kısaca seni dinleyip sekretere yada hemşireye yönlendiriyor bu benim üçüncü merkezim olacak inş bana çok sıcak geldi ama asıl önemli olanda emriyolokları onlar hakkında pek bilgim yok he bide randevu saatin 1 saat geçebiliyor :) hoca konuşmaları uzun tutuyor ve gördüğüm kadarı ile herkesi kendi muaane ediyor. diğer bir konuda ücret ben rapor işimi çok kolay hallettim çünkü benim tüplerim alındı raporlu 1650 ilaç ise 600 ile 1000 arasıymış bazı kişilerin ilaç kullanımı fazla olursa artabilirmiş azıcık daha umarım sizlere yardımcı olabilmişimdir

evet benimde raporlu olucak o açıdan ne bilim şans mı diyim ne diyim :)) üzülmüyorum artık yeterki olsun .

kızlar burdan yazalım lütfen sizi zor buldum :)) iyi ki yazmıssınız.

ayy süper ara ara kimse yazmıyor sonunda yazmışsınız arkadaşlarrrrr :))

canım inşallah bende bu mutluluğu hulisi hocayla yasamak isterim.acaba arkadaşlarında ne sorunlar vardı paylaşır mısın??

amin amin amin...yani ben de lab. hakkında bilgi sahibi değilim ama olumlu sonuç alan çok kişi duydum canım.

evet benimde raporlu olucak o açıdan ne bilim şans mı diyim ne diyim :)) üzülmüyorum artık yeterki olsun .

kızlar burdan yazalım lütfen sizi zor buldum :)) iyi ki yazmıssınız.

şans artık tabiki üzülmüyor değilsinde elden bişey gelmiyor çünkü bende öyle diyorum ama gel içime sor bide

canım sen ne zaman başlayacaksın tedaviye?sizdeki sorun ne pekii

cnm ben önümüzdeki ay başlıyacagım nasio olrsa ben çarşamba günü gittim hocaya yumurtalıklarım sağlıklı yumurta üretmiyor kalitesiz az çalışıyor onun için bana dhea verdi onu kullanıyorum birde benim geçmişim karışık ben daha önce 5 defa kist amelyatı oldum ve tüplerim alındı ya seninki

mükemmel birisi
anneler gününde hastalarının anneler gününü kutlayacak kadar insan canlısı
gece 11 de eşimi arayıp durumumu soracak kadar sıcak bir insan

pazara denk gelirse sizin için pazar günü sabahın köründe hastaneye geliyor

arkadaşımın tavsiyesi ile kendisine gittim
şu an 5 aylık ikizlerim var
ben de arkadaşımı götürdüm kendisi de 23 haftalık ikizlerine hamile

benimki ilk seferde olmadı
nasip ikincisine imiş
allahım bu duyguyu hepinize yaşatsın inşallah
amin

mükemmel birisi
anneler gününde hastalarının anneler gününü kutlayacak kadar insan canlısı
gece 11 de eşimi arayıp durumumu soracak kadar sıcak bir insan

pazara denk gelirse sizin için pazar günü sabahın köründe hastaneye geliyor

Çok tesekkur ederim cevaplariniz için... Bu ay itibari ile resmen basladik Hulusi hoca da tedavimize. Güzel yorumlari okudukça daha da mutlu oluyorum. Simdilik herşey yolunda gayet memnunum Rabbim sonunu da güzel eylesin.... Sizde saglikla kucaginiza alin inşallah...

Merhaba, arkadaşlar ben Hulusi Bey'den randevu aldım. Ama bir şey soracağım. benim embriyolar gelişmiyor. Hoca bu konuda farklı bir tedavi uyguluyor mu?

Merhaba. bende 2aydir hulusi bulent zeyneloglunun hastasiyim. Adetimin 3. Gunu gitmistim muayenemi ve tahlillerimi yapti. Sonuclarina bakarak oyalamadan hemen asilama tedavisine basladik. Aşılama maalesef tutmadı. Esimde varikosel var. Hareketlilikte biraz düşük. O yuzden tüp bebek yapalim asilamayla vakit kaybetmeyelim dedi. Haftaya kontrole gidecegim rahmimin durumuna bakacak. Ekim'de de kurban bayramina gelen tarihte Amerikada olacagi icin kasima erteledik. Transferi kendim yapmak istiyorum dedi. Hulusi hocayi tanimadan bi kac yerde insanlarin yorumlarini okumustum. "olmasa da hulusi hocanin guler yüzü yeter" gibi bir seyler yazmislardi. Olur mu canim oyle sey demistim ama hulusi hocayi taniyinca onlara hak vermemek elde degil. SONSUZ BIR GUVEN VERIYOR. ELINDEN GELENIN EN IYISINI YAPIYOR. HASTA DOKTOR İLİŞKİSİ MÜKEMMEL. bu sıkıntılı surecte de en cok morale ihtiyacimiz oluyor hulusi hoca hasta gibi dusunebilen bir doktor. O yuzden tereddüt edilmeden gidilecek yer baskent hastanesi. Sadece hulusi hoca degil ekip koordine calisan guzel bir ekip. Tek problem 9 da randevunuz olsa da 12 de muayene olma ihtimaliniz var. Bunu goze alip gelin. Cok yoğun calisan bir merkez. Hoş biz sehir disindan geliyoruz ve tedavi icin geliyoruz 3 degil 13 saat beklesek ne olacakki! Bebeklerimize kavustuktan sonra :KK66:

Merhaba, arkadaşlar ben Hulusi Bey'den randevu aldım. Ama bir şey soracağım. benim embriyolar gelişmiyor. Hoca bu konuda farklı bir tedavi uyguluyor mu?

cnm benimde gelişmiyordu hoca bana ilaç verdi kaliteli değildi emriyolar çok şükür hocayla tanıştııktan sonra ikiz hamileyim şuan 10 haftalık hocanın dediklerini yap ne derse inş seninde bebişlerin olur çok mükkemmel bir doktor o

X