Çatlaklar Bio Oil??

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

yusa90

Guru
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2012
78
0
kıslar bugün sabah itibariyle bio oile başladım çatlaklar için gelişmeleri yazıcam inanıyorum inşALLAH faydalı olucak:)))))))

her banyoya girdiğimde kahve limon yapıp kabak lifiyle keseliyorum çatlakların üzerini kan topluyor hareketlenme oluyor:)))))) sanırım sonra bio oil sürüyorum... bakalım neler olcakkkkkk

Bio - oil aldım 3 haftadır günde 2 kere sürüyorum göz altında birden bire çıkan o lanet lekeler için ama hiç bi etki yok şimdilik . Ama iyi bi cilt nemlendirme aracı ..

Gerçekten iyi gelirse bende alacağım çatlaklar için, kararsız kaldım kimi iyi geldi diyor kimi işe yaramadı..

10 gündür düzenli kulLanıyorum çatlaklarım derindi ,çatlaklarımda sararma var sanırım renk değişikliği oluyo gibi.....
kahve limonu yapmıyorum 1 kez yaptım bio oilin etkisini görmek için umarım geçicekkk inşallah....

Malesef hiçbir işe yaramadı .. boşuna paranızı vermeyin yazık !

ürünü tanıtırken 3 ayda diyo ama. bence biraz daha devam etseydin o kadar uğraşmışsın çok pahallı bişeyde değil sadece bi bölgende deneseydin baya idare ederdi bi şişesi. hemde iddia ettikleri gibimi görmüş olurdun

ürünü tanıtırken 3 ayda diyo ama. bence biraz daha devam etseydin o kadar uğraşmışsın çok pahallı bişeyde değil sadece bi bölgende deneseydin baya idare ederdi bi şişesi. hemde iddia ettikleri gibimi görmüş olurdun

Bende ilk reklamı görür görmez koşup aldım bir heycanla ama bi yararını görmedim kullanıyorumda hala .Şişe bitmedi hala var içinde az bi damla yetiyo zaten gece gündüz kullanıyorum hala 1 ayı çoktan geçti azda olsa bi etkisi olması gerekmez mi hiçbir değişiklik yok.. Sadece nemlendirme için iyi cildim kuru olduğundan için ii geliyor o kadar . eger 3 ay doldugunda etkisini görürsem yazarım . Ama şuan olumlu düşünmüyorum !

Bio - oil aldım 3 haftadır günde 2 kere sürüyorum göz altında birden bire çıkan o lanet lekeler için ama hiç bi etki yok şimdilik . Ama iyi bi cilt nemlendirme aracı ..

Bu ürün çatlaklar için değil mi?
Aynı zamanda leke açıcı olarakta kullanılıyor mu?

Bende merak ediyorum bunu.Hayvanlar üzerinde deney yapmıyor bu nedenle ilgimi çekti.Markanı kendin seç konusunda da adı geçti.Kullanıcı yorumlarına göre denemeyi düşünüyorum.

Bende ilk reklamı görür görmez koşup aldım bir heycanla ama bi yararını görmedim kullanıyorumda hala .Şişe bitmedi hala var içinde az bi damla yetiyo zaten gece gündüz kullanıyorum hala 1 ayı çoktan geçti azda olsa bi etkisi olması gerekmez mi hiçbir değişiklik yok.. Sadece nemlendirme için iyi cildim kuru olduğundan için ii geliyor o kadar . eger 3 ay doldugunda etkisini görürsem yazarım . Ama şuan olumlu düşünmüyorum !

olsun ümidini yitirme o kadar yurt dışında satılıyomuş ödül falan almış tamamen geçirmesede görünümünü düzgünleştirir bence bende biraz daha araştırıp deniycem. saf gibi bitkisel yağlar karışımına 80küsür lira verdim sabah akşam 1ay kullandım hiç değişiklik fark edemedim . çok aceleciyiz bunllar bizde 1ayı bırak kaç senedir var hemencecik geçmiyo malesef uzun bi süre gerekiyo ama insan üşeniyo. garanti olarak geçiceğine emin olsam canla başla 3öğün bile sürerim fiyatta önemli değil

Son düzenleme:
benimde 1 ayı geçti pek bişey yok ....kısa zamanda geçmesini beklemiyorum yabancı bir forum sitesinde baktım 4 ayda baya düzelme olanlar var...hayatta hiç birşey hemen olmuyor biras sabır ve inanmak....

arkadaşlar bende 22 nisandan beri kullanıyorum .şuan hamileyim biraz çatlağım oluştu 15 gün önce kadar. hem onun için hemde yüzümde renk dengesizliği ve sivilce iz-lekeleri var onun için kullanıyorum .yüzümde düzelme var gibi geliyor bana daha uzun süre kullanıcam inşallah işe yarar ben ümitliyim

kullanan arkadaşlar daha sonra yorumlarınızı yazarsanız çok sevinirim.
memnun kalıp kalmadığınızı belirtirmisiniz?

merhaba arkadaşlar bende dogum yapalı 5 ay oldu emzırmem sebnebı ıle hıc bısey yapmıyordum.evde kalamadıgımdan sureklıu kullanamayıyorum ama nıveanın sıkılaştırıcı kremını kullanıyorum bırde bıolı duydum yorumlarınaza baktım evet bencede uzun suırede sonuc verır ama olsun versınde.

Merhabalar bende kullandim bio oili cok memnun kaldim 1 ay etmedi ama o fark inanilmaz basenlerimdeki catlaklar %50 azaldi diyebilirim onun disinda benim cok fazla catlagim vardi bu sonucu gormek bile beni mutlu etti acikcasi ben herkesr tavsiyr ederim ama herkeste ayni sonucu vermedigini okumustum bende 1 ayda sonuc verdi sizde 3 aydada verebilir o yuzden umudunuzu kesmeyin heleki benim gibi cok catlaginiz varsa ve herseyi kullanip faydasini gormediyseniz bio oile baslayin kaybediceginiz pek bisey olmaz sadece 25 lira kaybedersiniz o kadar :-):-):-)

arkadaşlar 4 ay kullandım ama pek bi işe yaramadı malesef.çataklara bi etkisi olmadı yüzümde hafiften tonlamayı düzeltti onun dışında iyi bir nemlendirici

X