Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Ben bir diyetisyen adayıyım ve
Yazdığınız diyet listesinin kalorilerine baktım ve 1.gün verdiğiniz listeyle son gün verdiğiniz liste arasında ortalama 100 kalorilik bir fark var ve bunları bir diyetisyenin yazdığına inanmıyorum gerçekten sizin sağlığınızla oynamışlar üzgünüm ama bu diyeti yaptığınız zaman tabiki hızlı kilo verirsiniz çünkü size 800 kalorilik düşük zayıflama diyeti (şok diyet ) vermişler.Ayrıca bunları bir diyetisyenin yazmış olması bile bunu burada paylaşmanızı hakli çıkarmaz çünkü her bireyin alması gereken kalori kişiye göre değişir bunları burada paylaşarak kendi sağlığınızdan olduğunuz gibi başkalarınında sağlığıyla oynuyorsunuz ,bunu bir diyetisyenin yazmış olması da şok diyet olduğu ve bazal metabolizma hızınızı çok yavaşlattığını değiştirmez bu diyet kalorisin biraz fazla yeseniz bile (karbonhidrat ve protein olsa bile) vücudunuz bunu yağa çevirip depolar.
Gerçekten halkımızın bilinçsizliğine inanamıyorum,2017 yılındayız ama hala şok diyetten medet umuyorsunuz.Size tavsiyen bu diyeti yapmayı bırakın ve gerçek bir diyetisyen arayışına girin ,bu liste büyük ihtimalle özel hastaneden aldığınız bir diyet listesidir.Devlet hastanesine veya Toplum Sağlığı Merkezine giderek devletin ücretsiz sağlamış olduğu imkanlardan yararlanabilirsiniz.Özel hastanelerde,kliniklerde ne kadar çabuk zayıflatırsan başarılı görüldüğün ve ücretin arttığı için özel diyetisyen kliniklerine gitmenizi tavsiye etmem.
Çok zaman geçmiş üzerinden ama bu mesajı görmezden gelemeyeceğim." -2017 yılında hala şok diyetlerden medet umuyorsunuz" demişsiniz. Biz şok diyetlerden değil evinde 2-3 çocuğunu bırakıp diyetisyene spor salonlarına zaman ayıramayan anneler olarak birbirimize destek olmaya çalışıyoruz. 2018 yılında hala birbirine yardım etmeye çalışan bu sosyal platformlardan hiç tanımadığı birinin başarısına sebep olup bunun mutluluğunu yaşayan insanlar var. Ne güzel. Konu sahibine çok teşekkür ederim benimde kilo vermeye ihtiyacım var umarım benim içinde uygun bir diyettir ve sonuç alabilirim. Gerçi son yıllarda obur oldum yemekten tatlıdan kendimi alamıyorum Ben 3. Çocuğumu dünyaya getirdim en küçüğüm 5,5 aylık anne sütüyle besleniyor. Diyetinizi denemek istiyorum umarım başarılı olurum
Boy 176
Kilo 85
Yaş 37
Sevgiler

Çok zaman geçmiş üzerinden ama bu mesajı görmezden gelemeyeceğim." -2017 yılında hala şok diyetlerden medet umuyorsunuz" demişsiniz. Biz şok diyetlerden değil evinde 2-3 çocuğunu bırakıp diyetisyene spor salonlarına zaman ayıramayan anneler olarak birbirimize destek olmaya çalışıyoruz. 2018 yılında hala birbirine yardım etmeye çalışan bu sosyal platformlardan hiç tanımadığı birinin başarısına sebep olup bunun mutluluğunu yaşayan insanlar var. Ne güzel. Konu sahibine çok teşekkür ederim benimde kilo vermeye ihtiyacım var umarım benim içinde uygun bir diyettir ve sonuç alabilirim. Gerçi son yıllarda obur oldum yemekten tatlıdan kendimi alamıyorum Ben 3. Çocuğumu dünyaya getirdim en küçüğüm 5,5 aylık anne sütüyle besleniyor. Diyetinizi denemek istiyorum umarım başarılı olurum
Boy 176
Kilo 85
Yaş 37
Sevgiler
Benim malzemelerim tam değil bende ucundan kıyısından başlamak istiyorum. Sabah güzel bir tost görünüyor.

Boy 176
Kilo 85
Yaş 37
Sevgiler
Diyete başladınız mı nasıl gidiyor

Diyete başladınız mı nasıl gidiyor
Merhaba uyku saatlerim çok düzensiz başlayamadım ama abur cubur tatlı vs. Yememeye çalışıyorum bugün menümün çok kötü yediklerimin kalite anlamında az olduğunu gördüm nasıl menü yapsam diye düşünüyordum hemen bu listeye başlıyorum burayada yazarım

Ya lahana suyu içiyorum bugün 5. Günüm ara vericem şimdi. 1 kilo vermişim ama kabızlık yaptı. Bende bu diyeti uygulamak istiyorum ama bebeğim var uyku düzeni yok nasıl yapacam bilmem. Dombilianne sen başla belki bende gaza gelirim

Doğuma 85 le girdim doğumdan on gün sonra diyet yaptım on ayda 55 kiloya düştüm. Yaklaşık bir yıldır 56 kilodayım korumayı başardım hala dikkat ediyorum ve hala emziriyorum oğlum 21 aylık artık diyetle ilgili kitap bile yazabilirim
Süpersin valla

Kimse Yok sanırım ama benim 2. Günüm bugün bu diyetin ilk listesini uyguluyorum biri olanda olmasa da hergün burda liste paylaşacağım :KK66:
Dün ve bugün aynı diyeti yaptım o yüzden gönül rahatlığı ile yazıyorum :)
Sabah : 1 bardak yarım yağlı süt
Kahvaltı : 1.5 kk süzme peynir , 2 dilim tam buğday unu ekmeği , kırmızı biber yarım , salatalık çeyrek
Ara: 2 kuru kayısı , 1 şekersiz Türk kahvesi
Öğlen : 5 yk pırasa , salata az yağlı , 1 dlm tam buğday ekmeği
Ara : armut
Ara: 2 kuru kayısı
Akşam : 5yk pırasa ,1 tam buğday unu ekmeği , salata az yağlı
Ara : Ilık su , 1 kuru kayısı
Ara : 1 elma

Kimse Yok sanırım ama benim 2. Günüm bugün bu diyetin ilk listesini uyguluyorum biri olanda olmasa da hergün burda liste paylaşacağım :KK66:
Dün ve bugün aynı diyeti yaptım o yüzden gönül rahatlığı ile yazıyorum :)
Sabah : 1 bardak yarım yağlı süt
Kahvaltı : 1.5 kk süzme peynir , 2 dilim tam buğday unu ekmeği , kırmızı biber yarım , salatalık çeyrek
Ara: 2 kuru kayısı , 1 şekersiz Türk kahvesi
Öğlen : 5 yk pırasa , salata az yağlı , 1 dlm tam buğday ekmeği
Ara : armut
Ara: 2 kuru kayısı
Akşam : 5yk pırasa ,1 tam buğday unu ekmeği , salata az yağlı
Ara : Ilık su , 1 kuru kayısı
Ara : 1 elma
Tebrik ederim :) Ben de sabahtan beri listeleri ve mesajları okuyorum .20. Sayfaya gelebildim henüz ama etkilendim.Basarili olursunuz umarım. 80 le başladım 74.500 oldum ben de. Devam ediyorum. 60 ı görmek ilk dileğim. :) Görüşmek üzere. ..

Mrb bu diyeti ben de uygulamaya karar verdim burda paylasim da yapicam birlikte yapabiliriz ustelik kilom da uc basamakli rakamlarda

X