Ankara'da Komple Ağda

Dizzy

Adım adım..
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2011
1.075
18
Merhaba hanımlar, aranızda Ankara'da güvenilir bi güzellik salonuna giden varsa yardımcı olabilir mi? Komple ağda için gitmeyi düşünüyorum. İlk kez gideceğim için çok tereddütlüyüm zaten, o yüzden işinin ehli,temiz,güvenilir bir yer arıyorum. Hatta kadın çalışanların olduğu bir yer olursa tadından yenmez.

Bir de bu konudan farklı olarak paket bölgesi denilen malum bölgeye ağda yaptıranlar biraz fikir verebilirlerse çok güzel olur. Daha önce ağda yapmıştım oraya bir iki kez ama kendim değil, kuzenime yaptırmıştım. Sonra yine jilet kullandım. Artık jilet kullanmak istemiyorum. Evde ağda yapma imkanım yok, abimle kalıyorum. Bir de iğrenç olabilir ama ağdaya gelmesi için tüylerin uzunluğu nasıl olmalı?

Kuzum ankarada hakkında bir fikrim yok ama , Ben 1bucuk sene once ağdaya başladım kompleye , ilk hamama gitmiştima am şekerli ağda oldugu için çok uzatıyor.

O üzden bu yaz sir'e kuafore gitmeye başladım.

:- Ağdada elbette kasılman olur ama çok kasma yoksa ağdayı çekemez canın yanar Derin nefes al ellinle göbeğini gerdir kendine 4 dakikalik acı.. Jiletliysen şuan jilet vurduktan 2hafta sonra git derim kaymak olursunn :KK30:Ben öyle yapıştım:13: Koltuk altı en acısız nerdeyse yer bacaklarda sinek ısırıyor sanki azcık miğden bulanır başın doner yada bende oyle oluyor çünkü ehrseferinde kendimi çok kasıyorum:KK1:

Bikini bölgende 3-4 dakika sonrası bitttii :KK1:

Kuzum ankarada hakkında bir fikrim yok ama , Ben 1bucuk sene once ağdaya başladım kompleye , ilk hamama gitmiştima am şekerli ağda oldugu için çok uzatıyor.

O üzden bu yaz sir'e kuafore gitmeye başladım.

:- Ağdada elbette kasılman olur ama çok kasma yoksa ağdayı çekemez canın yanar Derin nefes al ellinle göbeğini gerdir kendine 4 dakikalik acı.. Jiletliysen şuan jilet vurduktan 2hafta sonra git derim kaymak olursunn :KK30:Ben öyle yapıştım:13: Koltuk altı en acısız nerdeyse yer bacaklarda sinek ısırıyor sanki azcık miğden bulanır başın doner yada bende oyle oluyor çünkü ehrseferinde kendimi çok kasıyorum:KK1:

Bikini bölgende 3-4 dakika sonrası bitttii :KK1:

tatlım çok sağol.. ben zaten koltuk altımı makineyle bile alıyorum onun acısı pek umrumda değil. bacaklarım da daha önce geçirdiğim rahatsızlıktan(sedef) dolayı seyreldi zaten. hatta kollarıma da yayılmaya başladı. yamalı gibi olmayayım diye komple kurtulayım dedim. abimle aynı evdeyken kendim alacak fırsatım olmuyor. :KK50:

tek korktuğum genital bölge. sir ağda azaltır diye duydum çok ümitlendim. ama tabi gideceğim yer önemli. arkamdan konuşmasınlar, bu ne biçim kız böyle diye. :KK9:

tatlım çok sağol.. ben zaten koltuk altımı makineyle bile alıyorum onun acısı pek umrumda değil. bacaklarım da daha önce geçirdiğim rahatsızlıktan(sedef) dolayı seyreldi zaten. hatta kollarıma da yayılmaya başladı. yamalı gibi olmayayım diye komple kurtulayım dedim. abimle aynı evdeyken kendim alacak fırsatım olmuyor. :KK50:

tek korktuğum genital bölge. sir ağda azaltır diye duydum çok ümitlendim. ama tabi gideceğim yer önemli. arkamdan konuşmasınlar, bu ne biçim kız böyle diye. :KK9:
Yok kız kım nedicek ben neler yapıyorum kuforlere kıyamam onlara :KK70: ben gelince hepsi somurtuyor D:

Ay napalım can malın yongası demişler:KK53:

X