diyet arkadasım olmak ısteyen varmı(resımlı)

keledos

Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2013
32
0
merhaba arkadaslarrrrr
buraya uye olmamın sebebı dıyet gunluklerıne baktıkca ıc gecırmemdır.bende kendıme dıyet arkadasları arıyorum.ısteklerım benım kılo agırlıgımda mumkunse ıstanbulda oturan-daha sonra ınsallah kılo verırsek bulusmayı cok cok ıstıyorum-her gun paylasım yapabılecek arkadaslar.
ben hemen baslıyayım kendımden bahsetmeye 1.75 boyundayım ve 105 kıloyum 22 yasındayım cokkkk uzun yıllardır kılolarımla ugrasıyorum ancak ılk defa bu kadar kılo aldım gecen sene bu zamanlarda 86 87 kılolardaydım.bırde bu topıgın resımlı olmasını ozellıkle rıca edıyorum yuzunuzu cekmeyebılırsınız bende yarın sabah resmımı mutlaka eklıcem.
hadı bakalım sımdıden hayırlı olsun umarım yalnız kalmam:)

merhaba arkadaslarrrrr
buraya uye olmamın sebebı dıyet gunluklerıne baktıkca ıc gecırmemdır.bende kendıme dıyet arkadasları arıyorum.ısteklerım benım kılo agırlıgımda mumkunse ıstanbulda oturan-daha sonra ınsallah kılo verırsek bulusmayı cok cok ıstıyorum-her gun paylasım yapabılecek arkadaslar.
ben hemen baslıyayım kendımden bahsetmeye 1.75 boyundayım ve 105 kıloyum 22 yasındayım cokkkk uzun yıllardır kılolarımla ugrasıyorum ancak ılk defa bu kadar kılo aldım gecen sene bu zamanlarda 86 87 kılolardaydım.bırde bu topıgın resımlı olmasını ozellıkle rıca edıyorum yuzunuzu cekmeyebılırsınız bende yarın sabah resmımı mutlaka eklıcem.
hadı bakalım sımdıden hayırlı olsun umarım yalnız kalmam:)

güzel bi adım atmışsın iç geçirme devri bitsin iç geçirtme devrine geç ki sen zayıfladıkça görenler iç geçirsin:KK16::KK16:

avantajın boyunun uzun ve yaşının küçük olması bu demekki amacına ulaştığında mükemmel bir tabloyla çıkacaksın karşımıza :KK54::KK54::KK54::KK54:

başarılar diliyorum zaman zaman motivasyonunu kaybetsen de inatlaş ve sen kazan :KK51::KK55::KK36::KK54::KK54:

ayyy cok tesekur ederım yaaaa sızde bayaaa kılo vermıssınız masallah tablonuzdan gordugum kadarıyla darısı hepımızın basınaaa:)

ben varım canııım:) ama ben senden kötü durumdayım olsun inanırsak yaparız bence benim boyum 1.65 kilom da 112 :O neyse elma diyetine başlıyorum yarın eğer istersen her gün veya her hafta fotografımızı koyarız destek oluruz bırbırımıze bu arada 19 yasındayım :)

X