Evinizin Düzenli Hali-OKUMADAN GEÇMEYİN LÜTFEN

deren16

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2012
489
9
kızlar dekorasyona dair çok şey öğrendim bu siteden.buradaki evlere bakarak evimizin dekorasyonunda çoğumuz değişiklik yapmış güzel fikirler edinmişizdir.şöyle bi fikrim var.şimdiye kadar hep dışarıdan görüntü fotolarımızı paylaştık.ben çok düzenli birisi değilim evimizin mutfak içi yada giysi dolaplarımızın düzenli halini burada paylaşırsak DÜZEN KONUSUNDADA KENDİMİZİ GELİŞTİRMİŞ OLURUZ DİYE DÜŞÜNDÜM .BANYO DOLABI.GİYSİ DOLABI,MUTFAK DOLABI.NEYİ NEREYE KOYARAK DÜZENLEME YAPARSINIZ EVİNİZDE FOTOLARINIZI PAYLAŞIRSAK BENİM GİBİ ARKADAŞLARADA ÖRNEK OLMUŞ OLURSUNUZ.SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUM ARKADAŞLAR

Sanırım ben buraya hiç foto koyamam ,çünkü eşim sağolsun giyeceği şeyleri hep en alttan seçer ve diğerelrini karmakarışık eder ,bir gün bile kalmaz düzenimiz.:KK1:
Benim dolaplarda hemen hemen aynı ,bende çalıştığım için sabahları kararsız bir şekilde kıyafet seçerim ,giyer giyer çıkartırım ,kalanı akşam toparlarım derim öylece bırakırım .yani benim dolap içi düzeni m malesef yok :KK9:sşz koyun ben bakarım artık ..

Dün dolabımı mis gibi yaptım :KK1: foto çekmedim tabi ki
Askı almıştım da gaze geldim, normalde dağınığımdır :KK17:
İşe giderken geç kalıyorum diye alttan hop diye bişeyi çeker üsttekileri de bozarım :KK17:
Eşim titizdir, nizamlı durur kıyafetleri bile :KK1:

arkadaşlar ben çok düzenliydim 3 yıldır evliyim ve eşim çok rahat bir insan.aman bırak temizliği gel çay yapalım film izleyelim.3 yıldır eşimi bu moddan çıkaramadım.düzenli evlere bayılıyorum.evim evimdeki neredeyse bütün evleri biliyorum çoğunda yorumlarım vardır.bazı fotolarda içimden diyorum bu evin iç düzenlemesi nasıldır diye merak ediyorum.ben mutfağımı toparlayıp fotolarını eklicem ..........SONRA KİTAPLIĞIMI SONRA BANYO DOLAPLARIMI.CESARET EDEBİLİRSEM GARDOROP :))FİKİRLERİMİZİ PAYLAŞALIM HAYDİ

dün dolabımı mis gibi yaptım :KK1: Foto çekmedim tabi ki
askı almıştım da gaze geldim, normalde dağınığımdır :KK17:
Işe giderken geç kalıyorum diye alttan hop diye bişeyi çeker üsttekileri de bozarım :KK17:
Eşim titizdir, nizamlı durur kıyafetleri bile :KK1:

insan bir çok şeyi göre göre öğreniyoruz.akıl akıldan üstündür derler birimizin aklına gelen şey hepimize fikir olur .ben evimde bu şeklde çok değişiklik yaptım
dantellerimi kaldırdım
mutfağımdaki tezgah üstü fazlalıklarımı kaldırdım
kahverengi fonlarım vardı onlardankurtuldum
anlaşılan bana çok şey öğretti bu kadınlar kulübü biraz da düzen hakkında bişeyler öğrenmek istiyorum

bende yeni evlenicem siz koyun bana da fikir olsun :)
mesela başlık sahibi düzenli arkadasım koyabilir :)

düzenli olduğum söylenemez ama kendi dolabımı ekliyeyim :18:

Eklentiler

• $140320132038.jpg
    $140320132038.jpg
    34,9 KB · Görüntüleme: 10.488
oooooo çok mütavazisiniz.dolabınız gayet düzenli çekmecelere ne koyuyorsunjuz ve çantalarınızı nereye koyarsınız.

ben yeni evliyim dolayısıyla yeni çorap ve pijmalarım çok o çekmecede giyilmemiş yeni pijama ve çoraplarım var çantalarım eşimin tarafında onun dolabınada sıçradım :KK1:
aynalı şifonyerimde kullandığım iç çamaşırlarım ve pijamalarım komidinimdede kullandığım çoraplarım var

ben yeni evliyim dolayısıyla yeni çorap ve pijmalarım çok o çekmecede giyilmemiş yeni pijama ve çoraplarım var çantalarım eşimin tarafında onun dolabınada sıçradım :KK1:
aynalı şifonyerimde kullandığım iç çamaşırlarım ve pijamalarım komidinimdede kullandığım çoraplarım var

bende yeni evlendiğimde çekmeceleri çeyizlerle doldurmuştuk.hiç giymediğm patikler ,ilifler,aman ne kadar gereksizdi ya şimdi evlenenlere hep nasihat ediyorum çeyiz ne kadar az olursa o kadar mutlu olursun diye çeyizden kastım dantel falan günlük kullanılmayan şeyler::)))))))

günlük evde giydiğiniz eşofman ve üst tişörtlerinizi nereye koyuyosunuz .dolaba mı yoksa şifonyer mi be bi türlü yer bulamıyorum yaaa

günlük evde giydiğiniz eşofman ve üst tişörtlerinizi nereye koyuyosunuz .dolaba mı yoksa şifonyer mi be bi türlü yer bulamıyorum yaaa

günlük pijamalarım şifonyerde günlük evde giydiğim kıyafetler çekmecelerin göründüğü kısmın altındaki kısımda duruyor

ben mutfak dolabı ve buzdolabı düzenini merak ediyorum onlarıda paylaşalım

bende merak ediyorum.başkalarından edindiğim fikirleri kendime uyarlamayı çok seviyorum.bu akşam mutfağımı toparlayım fotolarını çekicem bi aksilik olmazsa:))))))9

Konu çok hoş olmuş gerçekten.mutfak istek olmuş o nedenle hemen birkaç tane çekip koymak istedim.benim için düzen olmazsa olmazdır.düzensiz evi temiz görünmez bile.mutfakta gündelik kullandığım herşey üst dolapların ilk rafında ve alt dolaplarda.çok ıvır zıvırım yok hatta hiç yok.çünkü 6 ay önce taşındığım için kullanmadığım herşeyi tencere tabak bardak süs mobilya yorgan ne varsa ihtiyaç sahiplerine verdim.yeni evimde sadece kullandığım eşyalar olacak demiştim öylede yaptım.zaten fazladan fazladan alınan çeyizler hep pişmanlık yaratır.sonra diğer dolaplarımıda eklerim.

Eklentiler

• $image.jpg
    $image.jpg
    40,2 KB · Görüntüleme: 4.736
  • $image.jpg
    $image.jpg
    37,6 KB · Görüntüleme: 4.742
  • $image.jpg
    $image.jpg
    44,8 KB · Görüntüleme: 5.366
  • $image.jpg
    $image.jpg
    52 KB · Görüntüleme: 4.658
  • $image.jpg
    $image.jpg
    38,9 KB · Görüntüleme: 4.470
  • $image.jpg
    $image.jpg
    60,9 KB · Görüntüleme: 4.966
  • $image.jpg
    $image.jpg
    62,4 KB · Görüntüleme: 5.275
bu konuyu özellikle takip etcem bende düzeni çok severim gardolabımı paylaşım mutfak dolabımı tv ünitemi konsolunu ayakkabılığımıda çekip paylaşiciğim :)))))
başucu komidinizmizde birinde eşimin iç çamaşırları diğerindede benimkiler var ama ben kendiminkini çekmedim:)) herşey çok belliydi:)
plastik kutu içindekiler çorap:) ancak o şekilde düzenli durdular yoksa dağılıolardı:)
tanesini 3.5 tl ye aldım bi milyonculardan:) çok kullanışlılar:)
gardolabımın boş yeri ise bebişe ayrıldı aldıklarımı yeni yeni koymaya başladım ondan boş çok kısa bi zmanda dolcak ablaları:))))))))
$FO9B63~1.JPG $FO12A8~1.JPG $FO153E~1.JPG $FO267E~1.JPG $FO2021~1.JPG

Bu konu ilgimi cekti degisik olmus takipte olacagim
Ben de duzenli olmak isteyip bir turlu olamayanlardanim :KK43:(
Kalinkaselin Dolabiniz cok duzenli gercekten ama kavonozu anlayamadim bi tek :)))

Konu çok hoş olmuş gerçekten.mutfak istek olmuş o nedenle hemen birkaç tane çekip koymak istedim.benim için düzen olmazsa olmazdır.düzensiz evi temiz görünmez bile.mutfakta gündelik kullandığım herşey üst dolapların ilk rafında ve alt dolaplarda.çok ıvır zıvırım yok hatta hiç yok.çünkü 6 ay önce taşındığım için kullanmadığım herşeyi tencere tabak bardak süs mobilya yorgan ne varsa ihtiyaç sahiplerine verdim.yeni evimde sadece kullandığım eşyalar olacak demiştim öylede yaptım.zaten fazladan fazladan alınan çeyizler hep pişmanlık yaratır.sonra diğer dolaplarımıda eklerim.

domates tencereler harika.evinizin hayranıyım en beğendiğim ilk beş evden biri hatta 1.si .o kadar güzel bi mutfağınız varki DÜZENİ BENİ HİÇ ŞAŞIRTMADI.TEŞEKKÜR EDERİMMMMMMM

bu konuyu özellikle takip etcem bende düzeni çok severim gardolabımı paylaşım mutfak dolabımı tv ünitemi konsolunu ayakkabılığımıda çekip paylaşiciğim :)))))
başucu komidinizmizde birinde eşimin iç çamaşırları diğerindede benimkiler var ama ben kendiminkini çekmedim:)) herşey çok belliydi:)
plastik kutu içindekiler çorap:) ancak o şekilde düzenli durdular yoksa dağılıolardı:)
tanesini 3.5 tl ye aldım bi milyonculardan:) çok kullanışlılar:)
gardolabımın boş yeri ise bebişe ayrıldı aldıklarımı yeni yeni koymaya başladım ondan boş çok kısa bi zmanda dolcak ablaları:))))))))
Eki Görüntüle 673909 Eki Görüntüle 673910 Eki Görüntüle 673911 Eki Görüntüle 673912 Eki Görüntüle 673913

DOLABINIZ ÇOK DÜZENLİ maşallahhhhhhhhhhşimdiki aklım olsa dolabımı 6 kapılı alırdım.dolap fotolarımı bende eklicemmmmm çok teşekkür ederimmmmmm çoraplar da çok iyi fikir oldu zekiceeeeee:)))))ya bebişşş de varmış ALLAH BAĞIŞLASIN.

Son düzenleme:
X