%100 Etkili Zayıflatan , Göbek Eriten ve Güzelleştiren

bende bugün başladım bakalım günde iki öğün yiycem bir hafta sonra işe yarayıp yaramadığını yazarım. Bir arkadaşıma diyetisyen önermişti yediği yoğurtlara toz zencefil katıyordu oyüzden biraz umutluyum.

bende bugün başladım bakalım günde iki öğün yiycem bir hafta sonra işe yarayıp yaramadığını yazarım. Bir arkadaşıma diyetisyen önermişti yediği yoğurtlara toz zencefil katıyordu oyüzden biraz umutluyum.

ayy inşallah işe yarar da ben de bir an önce başlarım... aralarda da yaz canım bi gelişme olursa... güzel haberlerini bekliyoruz :)))

Tadı kötü geldi bana yiyemedim midem bulandıya yinede herkezin damak tadı farklı tabi...

Bunu bende yaptım bir zamanlar ama tadı bana çok kötü geldi çok zor bitiyordum en fazla 3 gün yapabilmiştim

Yüzde Yüz Etkili Zayıflatan Göbek Eriten ve Güzelleştiren kür...

Gülden Çimen’in önerdiği bu kür ile yüzlerce kişi aynı anda hem zayıflıyor ve hem de güzelleşiyor.

Bilimsel açıklamasına gelince;yağsız yoğurdun göbek yağlarının %81 inin tek başına erittiği ABD Tennesse Üniversitesinde yapılan araştırmalar da ortaya kondu.Ayrıca zencefil’in yağ yakıcı özelliği aşikar. Yine zerdeçalın hazmı kolaylaştırdığı ve ödem attırdığı bilinmekte. Tarçınıda zayıflamaya yardımcı olduğu bilimsel kanıtlanmıştır.

Kür İçin Gerekli Malzemeler

1 kase yağsız yoğurt

1 çay kaşığı zencefil

1 çay kaşığı zerdeçal

1 çay kaşığı tarçın

1 kase yağsız yoğurdun içine 1 çay kaşığı zencefil ,1 çay kaşığı zerdeçal ve 1 çay kaşığı toz tarçın ilave edip karıştırıyoruz.Bunu sabah,öğlen ve akşam olmak üzere 3 kez yapıyoruz ve tüketiyoruz.Tadı da muhteşem.

Aynı zamanda yoğurdun tok tutma özelliğinden açıkmıyoruz. Ben uygulayalı 1 hafta oldu ve şimdiden 3,5 kilo verdim.Yüzümde düşmeden kilolarımı verdim.

Alıntı !
güzelim parmaklarının yazdığını gözlerim doğru okuyor mu başka hiç bişi yemedin mi

ben sabahları sirkeli suyumu içiyorum. öğlen ve akşamları da bu karışımı yiyorum. tadıda hiç kötü gelmedi. bakalım neler olcak.

Ben bu kürü 28 gün yaptım.Sadece hç grip olmadım..Gerçekten kışın hasta olmak istemiyorsak yemeliyiz..Diğer türlü hiçbir faydasını ne yazık ki görmedim arkadaşlar..Şimdi sirke-bal-su karışımını deniyorum ama tek başına ne yazık ki hiçbir ilerleme kaydettirmiyor..:KK14:

yaklaşık 10 gündür falan yapıyorum ama öyle düzenli değil birgün sabah aldıysam diğer gün akşam yemekten önce yedim gibi. Faydası 1 kilo kadar gitti tabi yediklerime de dikkat ettim. Tatlı isteğini çok güzel bastırıyor sırf onun için bile yapılır .

Ben bu kürü 28 gün yaptım.Sadece hç grip olmadım..Gerçekten kışın hasta olmak istemiyorsak yemeliyiz..Diğer türlü hiçbir faydasını ne yazık ki görmedim arkadaşlar..Şimdi sirke-bal-su karışımını deniyorum ama tek başına ne yazık ki hiçbir ilerleme kaydettirmiyor..:KK14:

bende 1 ay yaptım bide dikkat ett,im. hiç fayda etmedi.Öğlen yemeği niyetine yedim.

bende uzn bir süre denedim berbat bir tadı olmasına rağmen umut dünyası işte ama sonuç sıfır :)

Kizlar Bazilari ogun olarak yemis bazisi ogun oncesi.hangisi dogru??
Gercekten tadi kotu benim icin.kaseninsonunu suyla yutabiliyorum

X