Vücut Kremleri Vücut Bakımı İçin Hangi Peeling Ve Vücut Losyonu ??

Vücut kremleri, losyonlar

sedef20

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2007
64
1
41
[/merhaba arkadaşlar
Pürüzsüz bakımlı güzel bir karına, bacaklara ve popoya sahip olmak için kullandığınız bir peeling var mı. memnun kalıp tavsiye edebileceğiniz. bu arada vücut losyonu olarak neleri kullanıyorsunuz
ve hangi ürünlerden memnunsunuz
.:enbuyukkk:

body shop ürünlerini tek geçerim özellikle papaya ve çilek özlüleri muhteşem kokuyor ben banyo jelini peelingini ve nemlendiricisini kullanıyorum

Maca katlıyorumbody shopun ürünleri süper ben zeytinyağlı peelingini kullanıyorum cildi yumuşacık yapıyor

Evde peeling de mi yok? Krema ya da yoğurdu 2 yemek kaşığı tuzla karıştırın ve duş öncesi cildinize sürün. Etkisini göreceksiniz. Doğadaki tuz ve şeker partiküllerinde doğal peeling maddeleri olduğunu unutmayın.

Evde peeling de mi yok? Krema ya da yoğurdu 2 yemek kaşığı tuzla karıştırın ve duş öncesi cildinize sürün. Etkisini göreceksiniz. Doğadaki tuz ve şeker partiküllerinde doğal peeling maddeleri olduğunu unutmayın.

mantıklı-pratik-doğal yerimseniben
yüzüme yoğurt-karbonatla peeling yapıyorum 15te bir falan.. vücudumdada denemeye karar verdim.. onun dışında body shop ürünlerinden de çok memnun olduğumu belirteyim peelingi değil ama (denemedim çünkü) vücut nemlendiricisi ve duş jelleri gerçekten başarılı :nazar:

ben the body shop un kakaolu vucut peelingini kullanıyorum çok memnunum.
losyon çok sık sürdüğüm söylenemez ama sürdüğümde yine the body shop un :lepi: çilekli vucut losyonu(mükemmel kokuyor), bide kakao yağı vucut kremi var onu kullanıyorum.
onun dışında incelmek için sürdüğüm kremler falan var, o kadar kafamçokkarıştı

durunun altın rengi bi tane duş jeli vardı peri kızlı falan reklamları vardı ondan al bak duş jeli ilk kullanımdan itibaren hakkaten parlıyosun zaten görünce anlarsın canım altın rengi parıl parıl bi şey..
ben avon kullanıyorum bitsin yine ondan alıcam avonu biliyosunuz kocaman bitmek bilmiyo :KK70:

body shop'un ürünlerini kullanıyordum ama en son sephoranın şekerli peelingini aldım henüz kullanmadım bir kaç yıl önce ellerime uyguluyordum yumuşacık yapıyordu. bi de üşenmeyip aktara gidebilirsem deniz tuzu alıcam herkes çok memnun kalıyormuş kızlar denemekte fayda var :)

Ben Avon kullanıyorum ve memnunum. Kokusu da çok hoş.

Body Shop hindistan cevizli peeling güzel kokuyor, koku olarak da body shop çilekli body butter ve victoria's secret pure seduction güzel kokuyor bence

Uygun fiyatlı olarak Watsons Brightening Strawberry Body Scrub veya BeeBauty vücüt peelingleri gayet güzel bence.
Biraz daha yüksek fiyatlı olarak Lush veya Body Shopta tercih edilebilir..

X