Gelsin yavrularımız gariiiiii :)))))))

ilknurum28

oyunun adı 'HaYaT' !!!
Kayıtlı Üye
6 Mart 2013
1.179
2
:KK16::KK16::KK16::nazar::nazar::nazar:slm arkadaşlar... ben ilknur...bu topiği arkadaşlarım hamil ve yasakhayal ile birlikte açıyoruz...herkes bu dünyada özgürdür nasıl konuşacağını nasıl davranacağını insanların keyfine göre değiştiremez. onun için bu tür kişiler inat bu sayfamızı açma kararı aldık... herkesin dileği sağlıklı ve hayırlı bir bebeğinin olmasıdır ve bu topiğimizde birbirimize sahip çıkıp yasaksız yalansız herşeyizimzle bütün doğallığımızla dertlerimize ortak olalım...bu dünya ölümlü ...insanları kırmaya üzmeye değmez ...her ne kadar sanal olsada buraya yazanlar İNSAN...herşeyden önce buna saygılı olunması gerektiğini düşünüyorum isteyen istediği şivede konuşabilir kendinizi kasıp farklı karaktere bürünmenize gerek yok burası rahat olabileceğiniz bi topic:KK16::KK16::KK16:...rabbim isteyen herkese yavrularını nasip eder inşallah... .... :nazar::nazar::nazar:
ve son olarakta' HATIRAM OLSUN ' diyorum...:nazar::nazar::nazar::KK16::KK16::KK16:

[TD]roter[/TD]
[TD]2 Nisan[/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[TR]

Son düzenleme:
topigimiz hayirli ugurlu olsunnn ilknurummm:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

insaALLAH bu topikte nice güzel haberleri paylasirizzzz:KK52::KK52:

bebek hasretiyle yanan tüm kizlari topige bekliyoruzz...herseyi konusur paylasiriz birbirimize bildigimiz cercevesinde yardim ederiz yeni güzel arkadasliklar kurariz insaallahhh:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

gızz ben bekledm bekledm gelmednz neydim dahaaaa :KK9:ayy ne güzel oldu vallaa herkes şivesinde konuşsun yaa arhat relaxx oln kasılmayın gariii heriii:KK9::KK9::KK9::KK9:

yaw ancak geldim ilknurummmmm:KK53::KK53::KK53::KK53:neyseki acilisa yetistim sayilirrrrrr:KK52::KK52::KK52::KK52:

gonusun gari nörüyonuz diyim ilk önceeeeee:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

ben ankarali,hamil arkadasimiz izmirli ilknurum ise karadenizli :KK9::KK9::KK9::KK9:

ya sen kiscemm:KK17:

:KK9::KK9::KK9:
yaw ancak geldim ilknurummmmm:KK53::KK53::KK53::KK53:neyseki acilisa yetistim sayilirrrrrr:KK52::KK52::KK52::KK52:

gonusun gari nörüyonuz diyim ilk önceeeeee:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

gız nörelim bekledm bekjledm annaklamadınız neydim bende açtım habu topiği :KK9:hemen türkçe mealini yazimmm bekledim bekledim gelmediniz bende açim dedim:KK9::KK9:

:KK9::KK9::KK9:

gız nörelim bekledm bekjledm annaklamadınız neydim bende açtım habu topiği :KK9:hemen türkçe mealini yazimmm bekledim bekledim gelmediniz bende açim dedim:KK9::KK9:

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:türkce meali icin tesekkür ederimmmm:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

ilknurum hepicigini anladim bi bu annaklamadınız kelimeyi anlamamistimm:KK9:

X