Bebek İkinci El alışveriş yapıp memnun kaldıklarımızın nickleri

mrlhzl-pompa
çınarınannesi-oyuncak
telkirma-oyuncak
eleaaf-astronot daha var hatırladıkça ekliycem :)

Son düzenleme:
TDS sonsuz teşekkürler,gözüm kapalı alışveriş yaparım artık seninle. Ürünlerin yeniden farkı yoktu,herkese tavsiye ederim.

"seniser" den yürüme arkadaşım aldım.söylendiği gibi çok temiz sıfırdan farksız gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz kendisine teşekkür ederim.

teratori den oyuncak ve kapı süsü aldım sorunsuz bir alışverişti.kendisine teşekkür ederim.

emoş378 ve mamasLiebling kıyafetler temiz ve güzeldi teşekkürler.güvenle alışveiş yapabilirsiniz.

emirin_annesi'nden oyuncaklar, alpellaa'dan oyun halısı aldım,her iki arkadaşımızın da gönderdiği ürünler tertemizdi,hepsini oğluşumla çok beğendik,
kendilerine burdan çok teşekkür ediyorum.

Kizlar ben islem.yapip guvendgm memnun kaldigim.arkadaslari unuttuklarim kusura bakmasin arkadas listeme ekliyorum.sizinde yapmanizi tavsiye ederim.en azindan profile baktigimizda guvendigimiz isimleri listede bulundurmanin alici ve saticilar icin iyi oldugunu dusunuyrm.

sultanzeynep adlı arkadaşa oyun halısı sattım çok kibar ve güvenilir bir arkadaş.önerebilirim.bir de arkadaşının nickinden girip msj atan pelin adlı arkadaşa 2. aldığım süt pompasını sattım o da çok kibar ve güvenilir ikisini de öneririm.alacaklarıma gelince ilk arabama niyetlendim alacaktım ama o nickin gerçek olmadığını öğrenince almadım.

Ben ilk defa alışveriş yapmak üzereyim bertosun arkadaşımızdan,sizler tecrübelisiniz ödemeyi nasıl yaptınız ürünü aldiktan sonra mı önce mi kısacası burada alisveris nasıl yapılır yardımcı olurmusunuz

Ben ilk defa alışveriş yapmak üzereyim bertosun arkadaşımızdan,sizler tecrübelisiniz ödemeyi nasıl yaptınız ürünü aldiktan sonra mı önce mi kısacası burada alisveris nasıl yapılır yardımcı olurmusunuz

merhaba ben de şimdi teşekkür etmek için girmiştim sizin sorunuzu gördüm bertosun hanımdan alışveriş yaptım az önce geldi paket çok temiz özenle hazırlamış ve bir de zaten uygun fiyata satın aldığım birşeyin yanına hediye göndermiş çok güzel bir not yazmış kadınları nasıl mutlu edeceğini yine kadınlar biliyor teşekkür ederim bertosun umarım daha çok alışverişlerimiz olur

bende emo 07 arkadaşa çok teşekkür ederim söylediği gibi ürün çok temizdi bu arada yürüteç almıştım ondan yine çok teşekkür ederiö çok temiz bir ürün gönderdiği için

merhaba ben de şimdi teşekkür etmek için girmiştim sizin sorunuzu gördüm bertosun hanımdan alışveriş yaptım az önce geldi paket çok temiz özenle hazırlamış ve bir de zaten uygun fiyata satın aldığım birşeyin yanına hediye göndermiş çok güzel bir not yazmış kadınları nasıl mutlu edeceğini yine kadınlar biliyor teşekkür ederim bertosun umarım daha çok alışverişlerimiz olur

begendiğinize sevindim iyi günlerde kullanın canım

bende emo 07 arkadaşa çok teşekkür ederim söylediği gibi ürün çok temizdi bu arada yürüteç almıştım ondan yine çok teşekkür ederiö çok temiz bir ürün gönderdiği için

teşekkür ederim canım sende güvenilir bir alıcıydın çok sağol :) güle güle kullanın.

X