abim evleniyor, ben ne giysem?

zepzep4

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2013
165
0
Kızlar, yaza abimin düğünü var... Düğün şık bir otelde olacak. Ben 25 yaşındayım. Sizce ne renk ne tarz bir şey tercih etmeliyim?

İçi şifon üstü güpürlü gibi ağır birşeyler mi yoksa renkli uçuş uçuş şeyler mi? Siz olsanız ne giyerdiniz?

Kızlar, yaza abimin düğünü var... Düğün şık bir otelde olacak. Ben 25 yaşındayım. Sizce ne renk ne tarz bir şey tercih etmeliyim?

İçi şifon üstü güpürlü gibi ağır birşeyler mi yoksa renkli uçuş uçuş şeyler mi? Siz olsanız ne giyerdiniz?
renkli uçuş uçuş şeyler..

pudra rengi satenli, uçuş uçuş gibi ama çok da uçmayan bişi giy :KK16: ayyy bu benim hayalim oldu yaw heheh :KK53:

evet canım kesinlikler renkli ve uçuş uçuş olmaalı hiç ağır takılma. otelde diye ağır takılmak istiyorsun ama asıl ağır takılınca basit görünür. doğru seçimyaparsan bazen hafif şeyler çok ağır görünür :KK66:

Son düzenleme:
renk olarak beyaz di$inda hersey olur
gelinle dakka bir gol bir papaz olma :KK1:

geldindeki sonraki önemli kişi sensin bence ona göre gayet dikkat çekeceksin o yüzden kıyafetinde bu dikkat çekiciliğe uygun olmalı renkli bir şeyler olsun ama 23 nisan çocukları gibide olmasın caım :)

Bence çok şık olmalısın :) Ben mesela kardeşimin düğününde giyerim diye internetten bir sürü seçenek buluyorum kendime. Boyun fiziğin felan nasıl ona göre örnekler göstereyim :KK1:

Boyum 1.65 kilom 53, renkli gözlüyüm uzun saçlıyım beyaz tenli sayılırım, buğdaya yakın diyelim :)

renk olarak beyaz di$inda hersey olur
gelinle dakka bir gol bir papaz olma :KK1:

banim görümce giymişti o da ben beyaz giymem dedi ama benden havalı duruyordu elbisesi $PICT0145.jpg resimdeki gelini bulun :KK70:

$1.jpg

Bir de bu var, bunun üzerinde biraz oynamalarla dekoltesini azaltarak giysem, ikisi arasında tercihiniz hangisi olurdu?

bi de kocam zorlamış alıyosan bunu al almıyosan kalsın demiş . o da almış. dedim sen nie böle dedin kıza ne bilim ben söleseydi diyo :S

benimde abim geçen yaz evlendi. aynen bizimkilerin düğünüde senin dediğin gibi şık ve lüks bir otel salonunda yapıldı. önce bende senin gibi iki arada kalmıştım. ancak daha sonra anladımki düğüne gelen misafirlerden birisi dediğin tarzda uçuş uçuş bir kıyafet giymişti. onu görünce anladımki ben doğru olanı yapmış ve ağır bir kıyafet giymiştim. bu tür yerlerde özellikle ağır olarak tabir ettiğimiz kıyafetlerin daha uygun düşeceğini anladım. bence sende kendini hiç riske atma sonuçta sen ayrıca düğün sahibi sayılırsın ve ağır giyin ağır ol derim :KK66:

X