koridoruma hangi halıyı seçmeliyim sizce?

littlebirdie

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2012
1.117
276
merhaba kızlar,
kapılar resimlerde gördüğünüz halılardaki gibi açık kahverengi, duvar kağıtları ve yerler krem. nasıl bir halı seçeceğimi bilemedim.
kapıyı açınca ev güzel görünsün istiyorum.aşağıdaki halılar arasında kararsız kaldım sizce hangisi?
ya da bana önerebileceiniz başka marka ve modeller var mı? yardımlarınızı bekliyorum...

$BELLON~2.JPG $positive-cool-00018-co3-kahve.jpg $istikbal-hali-modelleri-inegol-mobilya-net-3.jpg

kızlar ben aslında Pierre cardinin aşağıdaki serisi varya onu çok beğendim hatta koridora almaya da karar vermiştim. ama onların temel rengi kırık beyaz olduğu için koridorla alakasız olur diye vazgeçtim.hatta halıcıda koridor ışık almayan bir yer açık renklerde halı kullanarak daha aydınlık görünmesini sağlayabilirsin dedi ama ben karar veremedim. sizce bu halılar kahverengi kapılar, krem rengi zemin ve duvar kağıtlarıyla nasıl olur ???hangi halı uygun benim için sizce?üsttekiler mi yoksa bunlar mı?

Eki Görüntüle 676430 Eki Görüntüle 676431 Eki Görüntüle 676432

kızlar birde oturma odası koltuklarım bunlar.perdelerimin fonu pudra.
halı olarak eklediğim halılardan hangisini seçeyim sizce.pudra alsam çok mu boğar?
bana bu odaya düz halı olmalı gibi geliyor daha farklı desenli halı tavsiyeleriniz olursa çok sevinirim.
benim koltuklarım burdaki gibi beyaz değil eklediğim bej rengi halıya benziyor deri kısımları.
sizce hangi renk seçeyim halımı pudramı yoksa bej mi?

$FB,2052,83,tugra-hali-therapy-acik-pembe.jpg $FB,2053,83,tugra-hali-therapy-bej.jpg $salonii.jpg

koltuk takımım aynısı sadece kumaşı değişik ama bunun kumaşına bayıldım arkadaşım:)
pudraperde süpper bi seçim ama yer bence pudra halı çok boğar krem halı tercih edebiklirsin:)
vim formda var istersen bakıp fikir alabilirsin benim koltuklarımda siyah beyaz gri perdelerim gri halım beyaz çok güzel oldu:)

koridorun içinde halıcıyla aynı fikirdeyim açık renk ve cıvıl cıvıl bi halı al:)

koltuk takımım aynısı sadece kumaşı değişik ama bunun kumaşına bayıldım arkadaşım:)
pudraperde süpper bi seçim ama yer bence pudra halı çok boğar krem halı tercih edebiklirsin:)
vim formda var istersen bakıp fikir alabilirsin benim koltuklarımda siyah beyaz gri perdelerim gri halım beyaz çok güzel oldu:)

koridorun içinde halıcıyla aynı fikirdeyim açık renk ve cıvıl cıvıl bi halı al:)

canım evine baktım.maşallah çok güzel bembeyaz mis gibi. allah nazardan saklasın.
benimde tercihim kremden yana.bir de benim berjerim resimdeki gibi desenli değil,kırlentteki gibi düz pudra.
perde de pudra halı da pudra olunca çocuk odası gibi olacak.
eşim pudradan yana ama en iyisi ben krem rengi halı araştırayım.

koridor için Pierre cardinin 2. resimdeki halısına ilk gördüğümde aşık oldum.kesin bu halıyı alırım diyordum ama sonra beyaz renk benim koridoruma uymaz gibi geldi kahverengi krem tonlarda halı araştırmaya başladım.buradaki yorumlara göre kararımı vericem inşallah.

Merhaba :KK3:
Antren için kesinlikle ve kesinlikle ilk mesajındaki 2.halıyı seçmelisin.:KK31:
Zira çok klas ve elegant duruyor.Zengin gösteriyor :KK34:
Pierre cardin modelleri hiç hoşuma gitmedi :KK19:

Oturma odana ise krem rengi tercih et.:KK34:
Çünkü pembe çok boğar :13:

Buarada evinin resimlerini çok merak ediyorum zevkli birine benziyorsun :nazar:
Şimdiden hayırlı olsun :KK31:

üstteki 3lünün 2.si alttaki 3lünün 1.sini beğendim ben. bunların fiyatları nedir peki cnm. ben de düşünüyorum da ve hangisini seçtiğini yazarsan sevinirim.

Merhaba :KK3:
Antren için kesinlikle ve kesinlikle ilk mesajındaki 2.halıyı seçmelisin.:KK31:
Zira çok klas ve elegant duruyor.Zengin gösteriyor :KK34:
Pierre cardin modelleri hiç hoşuma gitmedi :KK19:

Oturma odana ise krem rengi tercih et.:KK34:
Çünkü pembe çok boğar :13:

Buarada evinin resimlerini çok merak ediyorum zevkli birine benziyorsun :nazar:
Şimdiden hayırlı olsun :KK31:

zaten kahverengili halı alırsam büyük ihtimalle ikinciyi alırım.oturma odası için kararımı verdim krem halı bakıcam.
evimin resimlerini paylaşırım inşallah. kk hatunları çok daha zevkli ama nedense pek yorum yazmıyorlar:KK5::KK5::KK5:
ilgilendiğin için teşekkür ederim...

üstteki 3lünün 2.si alttaki 3lünün 1.sini beğendim ben. bunların fiyatları nedir peki cnm. ben de düşünüyorum da ve hangisini seçtiğini yazarsan sevinirim.

canım üsttekiler Bellona ve istikbalin halıları.duyduğum kadarıyla çok kaliteli olmuyormuş Bellona ve istikbal halılar.ben alırsan sırf desenleri güzel olduğu için alıcam.fiyatlarını adam söylemişti ama şu an hatırlamıyorum.çok pahalı değillerdi.diğerleri Pierre cardin ama fiyatları aklımda kalmadı. karar verdiğimde yazarım tabi hangisini seçtiğimi.teşekkür ederim yorumun için...

Bak oturma odana da şöyle krem kendinden desenli bir model seçebilirsin...
Tek renk sade olmasından daha iyidir kendinden desenli olması çok sıkıcı tekdüze olmaz hem.
Buarada bu modeller de kaşmire ait.

Pierre cardin in saat desenli 3 boyutlu halısı var .Bak şu model fena durmuyor bir bak istersen...

Bu da pierre cardin serisinden gene çok modern şık bir halı antreye de hoş durur.

Son olarak bu model var aynı markanın...

X