2014 kpss lise mezunları :(

saksidegilimben

Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2013
73
0
41
lisede bilgisayar bölümü mezunuyum üni ise bıraktım fakat aftan yararlanıp geri dönücem. 2014 kpss için tabiri caizse it gibi çalışmak istiyorum ve yapıcam fakat ne zaman nasıl başlamam gerek bilmiyorum ve aranızda lise mezunu olup da düzgün bir yere atanan var mı....

Cnm bende lıse mezunuyum aynen unv. Bıraktım af falan demıssın oyle bısey duymadım ben. Kpss ıle gardıyanlıga yerlesen arkadasım cok oldu ama normal memurıyet malesef denk gelmedım bu sene bende hazırlanıcam gardıyanlık ıcın turbanlı oldugum ıcın dusunmuyodum ama kamuya serbestlık gelınce calısmaya karar werdım

Cnm bende lıse mezunuyum aynen unv. Bıraktım af falan demıssın oyle bısey duymadım ben. Kpss ıle gardıyanlıga yerlesen arkadasım cok oldu ama normal memurıyet malesef denk gelmedım bu sene bende hazırlanıcam gardıyanlık ıcın turbanlı oldugum ıcın dusunmuyodum ama kamuya serbestlık gelınce calısmaya karar werdım

evet af var ama 2011 e kadar yani 2011 şubat ayından sonra atıldıysan devam edemezsin öncesinde atıldıysan devam edebilrsin hemde kendi şehrindeki üni ye denk geliyorsa o dönemki puanın kendi memleketinde devam edebiliorsun.. KPSS gelince o kadar hırslandım ki bişeye yaramayan bi çok tanıdığım memur olup rahatladılar beğenmiyodum memuriyeti şimdi it gibi çalışcam.. umarım sen de çok başarılı olursun yolun açık olur inşallah

2007 de kendı ıstegımle bırakmıstım duz gecıstı suan ewlıyım ve bı oglum war unv. Gıdıp gelemem :KK43: dedıgın gıbı bazı haketmıyenler suan rahatta tek sansım :KK43: sen evlımısın cnm ders calısmaya basladın mı kıtap onerın fln? Ben yenı basladım ıhtıyacın kıtaplarına calısıyorum bu topıgınde paylasım yapalım destek olalım bırbırımıze olur mu

evet cnm evlym ve birbucuk yssinda oglum var. bn kitap arastrip eylul syinda ders clsmaya bslicam kitaplari solerim sana dersane de dusunuorum ama is bulursam eger yoksa rvde kndm clscm. yas 31 olacak yakinda gec olmadan bi sene disimizi sıkalim ve basaralim. kimseden eksigimiz yok sukur. gel hirslnlim bsrlm

Aynen benımde 1,5 yasında oglum war yasım 22 dun karekok yayınlarının 0 dan matematık kıtabını aldım gayet guzel tawsıye ederım ablamda kpss ye hazırlanıyo ondadnda aldım kıtap:) dersaneye suan gıdenem ama son 6 ay kala hızlandırılmıs kursa gıtmeyı dusunuyorum uff kazanmalıyız yaa bu arada adım meral :)

Aynen benımde 1,5 yasında oglum war yasım 22 dun karekok yayınlarının 0 dan matematık kıtabını aldım gayet guzel tawsıye ederım ablamda kpss ye hazırlanıyo ondadnda aldım kıtap:) dersaneye suan gıdenem ama son 6 ay kala hızlandırılmıs kursa gıtmeyı dusunuyorum uff kazanmalıyız yaa bu arada adım meral :)

memnun oldum meralcim... tamam o zaman yaz dönemini mutlu geçiriyoruz ve full çalışmaya adıyoruz kendimizi :) eylüül ayında başlayalım kitap araştıralım haberleşelim tekrar... kolay gelsin ikimize de

ben de lise mezunuyum ve kpss ye girmek istiyorum.ama liseler için her sene yapmıyolarmış lise mezunları için kpss hangi sene hangi ayda yazarsanız sevinirim hangi kitaplarla çalışıosunuz onu da lütfen yazın.çok teşekkürler şimdiden...

ben de lise mezunuyum ve kpss ye girmek istiyorum.ama liseler için her sene yapmıyolarmış lise mezunları için kpss hangi sene hangi ayda yazarsanız sevinirim hangi kitaplarla çalışıosunuz onu da lütfen yazın.çok teşekkürler şimdiden...

Cnm ıkı senede bır yapılıyo yanı 2014 te olucak eylul ayında dıye bılıyorum

hanımlar ben düz lise mezunuym seneye kpss ye girmeye karar verdim ama atanmak için çok yüksek puan almam gerektiğini söylediler biraz şevkim kırıldı sizce şansım var mı:44:

hanımlar ben düz lise mezunuym seneye kpss ye girmeye karar verdim ama atanmak için çok yüksek puan almam gerektiğini söylediler biraz şevkim kırıldı sizce şansım var mı:44:

hangibölüm mezunusun ama bilgisayar bölümü mezunu olan liselileri güzel yerlere atıyolar çok yüksek puan olmasa da ayrıca artık o kadar çok yer açılıyo ki sınavdan sonra şöyle80 - 85 ile memurlar neti takip ettim mi birsürü şey çıkıyo. örneğin kuzenim (gerçi o 2 yıllık ünv mezunu) merkez bankasına giriyo:)) inşallah çok çalışıcaz ve biz de başarıcaz arkdaşlar tamamm mı:KK70:

Ins kizlar kazanırz hepimiz. Bende giricm bilgisayar mezunuyum liseden. BakaLim 28 eylul 2014te olacakmış . Allah yardımcımız olsun. Kazanan olursa yazsn gene buraya

X