Dünya'nın En Güzel Tüneli 'Wisteria Tüneli'

Bu bitkileri nasıl yetiştiriyor caponlar?Oranın bitki örtüsünde mi var acaba,yoksa özel emek mi harcıyorlar acaba?Bizde de böyle bahçeler olsa ya..Heryerimiz kurak kurak,karadeniz hariç .

Forum için çok değerli bilgiler. Bu deneyim ve tecrübeleri bu forum ortamında bulmak çok güzel. Buraya yazılan her şey için emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Allah razı olsun hepinizden. Sağolun.

Forum için çok değerli bilgiler. Bu deneyim ve tecrübeleri bu forum ortamında bulmak çok güzel. Buraya yazılan her şey için emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Allah razı olsun hepinizden. Sağolun.
çok teşekkürler güzel sözleriniz için..

Aaa ne kadar güzel bir yer, ilk kez görüyorum. Bilgisayar oyunundan çıkmış gibi, gerçek olduğuna inanmak zor. Bayıldım :KK16:

Sevgilini yahut kocanı alıp gideceksin buraya el ele yürüyeceksin, uf ne romantizm ya :)

iyi guzel hos emegine saglik da o agaclarin arasindaki orumcekleri dusunemiyorum bile ama gorulmesi gereken bi yermis:KK8:

kesinlikle harika bir yer mükemmel bir resim paylaşım için teşekkürler.:nazar:

Doğa kesinlikle nefes kesici olabilir ve Japonya'nın Aşikaga Çiçek Park'ta bu güzel ekran bunu kanıtlıyor. Pembe ışıkları ile aydınlatılmış bir büyük, tüylü söğüt ağacı gibi görünse de, bu aslında kendi başına tüm pembe ve hatta bir ağaç değil! Aslında Morsalkımın-tüm Japonya'nın en büyük olarak bilinen çiçekli bitkilerin bir 144 yaşındaki bir set bulunuyor.
1198-934x.jpg
ShareTweet

y-fu
2180-934x.jpg
ShareTweet

3148-934x.jpg
ShareTweet

4121-934x.jpg
ShareTweet

594-934x.jpg
ShareTweet

673-934x.jpg
ShareTweet

768-934x.jpg
ShareTweet

y-fu
856-934x.jpg
ShareTweet

958-934x.jpg
ShareTweet

1059-934x.jpg
ShareTweet

1199-934x.jpg
ShareTweet

Bu morsalkım dünyanın en büyük olmasa da, yine de etkileyici bir 1990 metrekarelik (yaklaşık 21.420 metre kare) 'dir. Çelik desteklerle tarafından düzenlenen, ziyaretçiler kendi olağanüstü güzelliği alarak, parlak çiçekleri altında yürümek mümkün.

[h=3][/h]

Son düzenleme:
rüya gibi gerçek olamaz sannki öyle bir yer işte :KK16:

X