Saç Şekillendiriciler Evde Saclarıma Dogal Dalga Nasıl Verebılırım ??

DNMS79

Guru
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2007
32
0
saclarım duz evde saclarıma kendım dogal dalgalar vermek ıstıyorum ama nasıl hangı sac sekıllendırıcı makıneyı onerırsınız fazla jole ve bıryantın hos durmuyor.dogal havalı dalgalar nasıl yaparım

Canım makine kullanmamanı öneririm.Yakıyor saçları. En iyisi bigudi. Bir sürü boyları var bence onları dene. Jöle ve biryantinede gerek yok.

bigudide saçları kırıyor gazete kağılarını uzun uzun kes biraz katla ve saçını istediğin kalınlıkta sar düğüm at kağıtlara bigudilerden çok farklı dalga veriyor eğer ince sararsan su dalgası oluyor

canım bence duştan sonra saçlarını hafif nemliyken tamamına durulanmayan ve saça zarar vermeyen saç kremlerinden al ve sür saçıını taa tepene güzelce topuz şeklinde çok sıkmadan topla yarım saat sonra sal hem kurumuş olack hemde doğal duracak... ben öyle yapıyorum şahsen:KK70:

kızlar bide parmakla sarıp pensle tutturuyosunuz su dalgası oluyo ve görüntüde maşayla yapılmış gibi bi izlenim var ama maşa gibi saçlarıda yıpratmıyo hemde çok pratik sadece istediğiniz kalınlıkta saçlarınızı parça parça alıp çok az jöle sürüp işaret parmağınıza sarıyosunuz ve pensle tutturoyosunuz fön makinesiyle yada doğal yolla biraz bekletip jöleyi kuruttuktan sonra açın saçlarınızı gördüğünüz manzara sizi çok şaşırtacak:))

canım bence duştan sonra saçlarını hafif nemliyken tamamına durulanmayan ve saça zarar vermeyen saç kremlerinden al ve sür saçıını taa tepene güzelce topuz şeklinde çok sıkmadan topla yarım saat sonra sal hem kurumuş olack hemde doğal duracak... ben öyle yapıyorum şahsen:KK70:

hımmma.shiç duymamıştım. Denemek istiorum.saol canım a.s.

Gazete Kağidini Bende Denmiştim Güzel Oluyor Ama Uğraşiyosun Onun Yerinde Küçük Bez Parçalari Da Kullanabilirsin :)

bence bunun en kolay yolu...duştan çıktıktan sonra saçlarını kurutmadan ıslak haliyle sıkıca ör..ve kuruyana kadar bekle..sonra da çöz...

ben balık sırtı oruyorum nemli saçıma hafif jole sürüp 3 saat beklese yeter açtığımda aşırı güsel dalgalar oluyo tavsiye ederim basıkta olmuyo kabarık duruo aksine ama küçük dalgalar oluyo tabe orası ayrı bide su gazete olayı ilginç ilk defa duydum deniycem

kızlar o gazete acaip güsel oluo..yıkandıktan sonra hafif nemliyken ben çok tepeden olmamak kaydıyla saçlarımı topuz yapıp yatardım sabaha süper olurdu..ne kadar kıvırcık istiyosanız o kadar çok topuz :)

ben balık sırtı oruyorum nemli saçıma hafif jole sürüp 3 saat beklese yeter açtığımda aşırı güsel dalgalar oluyo tavsiye ederim basıkta olmuyo kabarık duruo aksine ama küçük dalgalar oluyo tabe orası ayrı bide su gazete olayı ilginç ilk defa duydum deniycem

ya şu balık sırtı örgüyü bi ben beceremiyorum yaa :çok üzgünüm:

Yatmadan önce sıkıca iki yandan ör üstüne hafiften jölele, daha kalıcı olması için lülelüle oluyolar :KK70:

yav biz bayanlar süsümüze ne kadar düşkünüz...ama ben öle değilim nedense...ya daha doğrusu saçımı istediğim modeli veremiyorum,öle bir saçım var ki porsuya napim ben yaa..kazıtim gitsin öle süs derdimde olmasÇok üzgünüm çoook

kızlar saçınızı duştayken arkaya doğru tarayın duştan çıkar çıkmaz saçınızı öne eğip havlu ile sarın 10 dakika sonra suyunu havlu çekince yine öne doğru eğip durulanmayan saç kremi sürün ve yine havlu ile sarın bir süre bekleyin ve açtığınızda saçlarınız dalga dalga olacaktır.ben öyle yapıyorum..

bende gittim bigudi aldım...bakalım bugün deniycem..nasıl bi sonuç çıkıcak açıkçası çok merak ediyorum...ben hep fönlerim saçlarımı...bi kere örüp yatmıştım dediğininz gibi ama hakkaten basık basık oldu...sevmedim onu....bakalım artık:) ŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizsengözlerimebaksanabsengözlerimebaksanabsengözlerimebaksanabsengözlerimebaksanabyerimsenibenyerimsenibenyerimseniben

Sanırım bu hafif dalgalı saçlar için uygun. Bende nemli olsun veya olmasın yatarken saçlarımı burup yukardan topuz halinde topluyorum ya da ortadan ikiye ayırıp her iki tarafı da topuz toplayınca sabah kalktığımda biraz da saç kremi sürersem süper kıvırcık oluyor. Fakat arkadaşımın saçları düz ve kalın telli o denedi olmuyor.CADIARZU

X