Hep birlikte eğlenerek zayıflıyoruz

20170329_133112-1.jpg
Yarım çay bardağı önce bulgur iki kasik zeytinyağı sebze koydum

Öğlen yarım çupra fileto
Rokalı syeşil salata
1 kase mercimek çorbası

Şimdi de yarım bardak süte 3 kaşık Eti form liften müsli yiyorum
1000 kaloriyi bulmak için bugün çok yedim toplamda 660 kalori oldu akşama bakıcazzz

Sabah 2 bardak aç karnına su.
500 bacak hareketi.
1 yumurta, 3 tane minik domates, süzme peynir ve yarım dilim tahıllı ekmek.
Dün kızımın 4. Yaş günüydü 2 gündür onunla uğraştım bununla birlikte azıcık kaçırdım. Herkese mutlu günler..
kizinin yas gunu kutlu olsun cnmm

Annem haşhaşlı yağlı denir katmer gibi ondan yapmış kaç kere çağırdılar babam aradı gittim ama lokma yemedim sadece çay içtim
Ooof off bilirim onu hem cok lezzetli hmde acyip kalorilidir ke dini tutmakla iyi yapmissin cnm
Öğlene çupra yemeyi düşünüyorum çorba ve salatayla beraber rokalı bi salata yaparım
ozledim.cuprayi ne cok yerdik

malatya da üniversite hastanesinde akrabamız var . beyin cerrahı. 4-5 yıldır oradalara. sağ olsun kayısı , kayısı çekirdeği ve kayısı ile ilgili çok şey yollarlar . tatlı sucuklardan vs . fıstıklı mıstıklı . güzel şeyleri var oraların
bende oyle seyleri cok seviorum cikolatali kayisiyi da severim cok lezzetli seyler

yarına ne kaldı. ben de inşallah tutmayı istiyorum yarın.
Harika olur iftar menusu paylasalim mutlaka. Ramazan bir an once gelsede burdan iftar ve sahur menuleri paylassak. ben kendi adima cok mutlu olucam sanki Turkiyede sevdiklerimle oruc tutuyor gibi olucam cok heyecanlaniyorum. her sene hep tek basima oluyorum bazan buyuk kizim ve esim arkadaslik ediyolar ama esim alisik degil tum 1 ay tutamiyor ben genelde yalniz kaliyorum. :işsiz:
dün akşam eve gidince yoğurtlu çorba içtim . bol bol acılı ezmeli.
arkasından bi kaç etiform. bi kaç çubuk kraker. 1 bardak şekersiz türk kahve. 2 adet yer fıstığı . nestlee coco cops attım ağzıma 10 tane falan. ne karşıma çıktıysa attım ağzıma.

böyle . başka bi şey yemedim galiba.

bol bol da egzersiz yaptım. plates , dans spuat karışık bi şeyler yaptım 40 dk . toplasan 40 dk . yoksa 2 saat sürdü jimnastik ama çocuklarla ara vermek zorunda kaldım. kızın altı değişti. oğlanlar bi şeyler istedi. karınları acıktı vs . sık sık jimnastik bölündü.
Masallah sana supersin. yogurt corbasina bayiliyorum afiyet olsun.
kaldirik.jpg

kaldirik bu arkadaşlar. yabani olarak dağ eteklerinde ve dağlarda yetişiyor. köylü kadınlar topluyor sağ olsun satıyor.
çok sağlıklı olduğu söyleniyor ama buralarda çok sevilir.

pişmiş hali de bu.
images

ben soğan kavurdum . 3 diş sarımsak koydum. kaldikleri koydum kavurdum . 2 yumurta kırdım.

düzce ye mahsus bi bitki.
Ayyy boyle otlara bayilirim ben hem saglikli hem cok lezzetli oluyolar.
diyetkolikten bakıyorum cnm ben
Bende yumurta icin 60-100 arasi sonuclar buldum 90 a karar verdim onu baz aliyorum.
bana da arkadaş bugün verdi. yarısını aldım daha doğrusu . o açmıştı.
ve aşırı şekerli bi şey .
yarısı bana yetti.
bu kadar şekerli olup da 90 kalori olması şaşırtıcı gerçekten. normal şeker değil demek ki içindeki.
Hic saglikli bisey degil surekli yenmemeli. ara sira yenirse sorun olmaz tabiiki.
öğle yemeğim

2 yumurta 150 kalori
2 yemek kaşığı lor 18 kalori
1 ufak domates 14 kalori
1 salatalık 14 kalori
3 siyah zeytin 24 kalori
2 turşu biber 1 kalori

toplam: 221 kalori

17671050_989702581165225_1243989900_n.jpg
ohh misss afiyet olsun evde olsam bende boyle bisey yerdim.
Malatyalı geliniyim on yıl olunca bende burali oldum
Malatyaya ve harika malatyalilara selamlarimi soyle. ben cok sevmistim o sehri ve insanlarini. :KK36::KK36:

X