Hep birlikte eğlenerek zayıflıyoruz

topiginiz hayirli olsun kizlar,

daha önceden karatay diyeti yapmaya niyetlenmis ama yumurta yiyemedigim icin yapamamistim,hergün muz yiyerek yapilirmi sizce bu diyet :)

teşekkür ederim canım.:KK16::KK16:.hocamız yumurta allerjisi olanlara muz alternatifini veriyor.:KK34:.diğer süt türevlerini tüketerek yapabilirsin tabii..
başarılar..:KK16::KK16:

bu karatay değil başka bişeyin kafası sanursam:86::86::86::86:

afiyet olsun canum:KK16::KK16:
inşallah 75 i görürüsün datlum
:KK34::KK34:
sana yazdım görmedin galiba sersumum,ben çikolata yedim tartı öncesi yaaaa:95::95::95:

:KK60::KK60::KK60::KK60: ne ayakız biz beyaa..

ilk zopanı atayım o zaman :KK22::KK22::KK22::KK4::KK4::KK4:

teşekkür ederim canım.:KK16::KK16:.hocamız yumurta allerjisi olanlara muz alternatifini veriyor.:KK34:.diğer süt türevlerini tüketerek yapabilirsin tabii..
başarılar..:KK16::KK16:

tesekür ederim,bende katilayim araniza ozaman,suan mutfagimdaki hersey karataya uygun degil ama en azindan ana kurallara uyarak baslayabilirm,zaten burada öyle herseyin dogalini bulmak imkansiz ,imkanlar dogrultusunda bi ucundan tutayim ama karataydan kalma bir aliskanlik 2 senedir yumurtalarimi serbest gezen tavuklarinkinden aliyorum :) tavuklar kasaptan malesef ama baska secenek yok burda el mahkum,him birde yine karatay vesilesi ile sütümü ciflikten alip yogurdumu kendim yapiyorum :) sütü cok tüketemiyorum gaz yapiyor bana ama peynir yemeyi severim Allahtan yogurtlada aram iyidir cok sükür

o bollaşan kıyafetler insanın nasıl da hoşuna gidiyo dimi melexinim:KK76::KK76:
ev neden istediğin gibi olmadı ki:26::26:
aminnnn:KK19::KK19::KK48::KK48:

Canım Leylakım nasılsın ? Sen de bir aralar giremiyordun değil mi ?:KK1:gezmeler tozmalar bitti mi?Benim evi sorma be canım.Benim kutup ayum bir Mimarla anlaştı adam canıma okudu.Kısacası ev tamamen benim zevkim dışı ,zevki de geçtim çok kullanışsız oldu.Sadece pimapenimi örnek versem o yeterli olabilir .pimapenim tek kanat sürgülü açılıyor yanda kalan camlar açılamadığından silinemiyor :KK9:Nasıl ama ?Züperrrrr model.Moda böyleymiş şimdi :KK9:Zaten 2-3 senede bir cam sileceğim için camın açılmasına da gerek yokmuş Ayriyetten .2-3 senede bir 2 metrelik camı söküp ( sökümü nasıl olacak onu bilmediğimden , ben bir ay pimapenci yanında çıraklık eğitimi alacağım ) silip , takacağım :KK9:Bu kadar basit yani.

tesekür ederim,bende katilayim araniza ozaman,suan mutfagimdaki hersey karataya uygun degil ama en azindan ana kurallara uyarak baslayabilirm,zaten burada öyle herseyin dogalini bulmak imkansiz ,imkanlar dogrultusunda bi ucundan tutayim ama karataydan kalma bir aliskanlik 2 senedir yumurtalarimi serbest gezen tavuklarinkinden aliyorum :) tavuklar kasaptan malesef ama baska secenek yok burda el mahkum,him birde yine karatay vesilesi ile sütümü ciflikten alip yogurdumu kendim yapiyorum :) sütü cok tüketemiyorum gaz yapiyor bana ama peynir yemeyi severim Allahtan yogurtlada aram iyidir cok sükür

tabii canım:KK16::KK16: ilk sayfada kurallar yazıyor zaten..2 hafta düzenli menü bildirimi yapıp liste yapmayı da kabul edersen eklerim seni de listeye..hayırlı olsun hepimiz için..:KK34::KK16:

:KK60::KK60::KK60::KK60: ne ayakız biz beyaa..

ilk zopanı atayım o zaman :KK22::KK22::KK22::KK4::KK4::KK4:

:KK9::KK9::KK9::KK9:
acımadı ki acımadı ki:KK53::KK53::KK53::KK53:
Canım Leylakım nasılsın ? Sen de bir aralar giremiyordun değil mi ?:KK1:gezmeler tozmalar bitti mi?Benim evi sorma be canım.Benim kutup ayum bir Mimarla anlaştı adam canıma okudu.Kısacası ev tamamen benim zevkim dışı ,zevki de geçtim çok kullanırsın oldu.Sadece pimapenimi örnek versem o yeterli olabilir .pimapenim tek kanat sürgülü açılıyor yanda kalan camlar açılamadığından silinemiyor :KK9:Nasıl ama ?Züperrrrr model.Moda böyleymiş şimdi :KK9:Zaten 2-3 senede bir cam sileceğim için camın açılmasına da gerek yokmuş Ayriyetten .2-3 senede bir 2 metrelik camı söküp ( sökümü nasıl olacak onu bilmediğimden , ben bir ay pimapenci yanında çıraklık eğitimi alacağım ) silip , takacağım :KK9:Bu kadar basit yani.

iyiyim canım benim,gezmeler pek bitmedi de misafirler azaldı en azından:KK1::KK1:
hımm anladım canım,mimar evi kendisi için yapmış desene:KK1::KK1:bence o camları kocişine sildir melexinim:KK53::KK53:

iyiyim canım benim,gezmeler pek bitmedi de misafirler azaldı en azından:KK1::KK1:
hımm anladım canım,mimar evi kendisi için yapmış desene:KK1::KK1:bence o camları kocişine sildir melexinim:KK53::KK53:

Öyle yapacağım canım :KK9: Veya her ay yangın ihbarında bulunup itfaiye çağıracağım."Siz gelene kadar ben söndürdüm "deyip itfaiyecilere kafa tutacağım.Sonrada "sizi affetmem için camlarımı Siliverin bakayım " diyeceğim.Yuttukları yere kadar idare edeceğiz :KK9: Kız var ya ben çok zekiyim Hee :KK9:

canım yine 10 dk engeline takıldım:KK47::KK47:
kaneel doğru söylüyo bence de canım benim:KK34::KK34:

Öyle yapacağım canım :KK9: Veya her ay yangın ihbarında bulunup itfaiye çağıracağım."Siz gelene kadar ben söndürdüm "deyip itfaiyecilere kafa tutacağım.Sonrada "sizi affetmem için camlarımı Siliverin bakayım " diyeceğim.Yuttukları yere kadar idare edeceğiz :KK9: Kız var ya ben çok zekiyim Hee :KK9:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Oyyyyy bakıyorum bütün güzeller toplanmaya başlamış...Sersumum , muhtarım , bu topiği açıp bizlere de çok gizliden link verdiğin için çok teşekkür ederiz..İmza :İhtiyar heyeti ...ayyyyy ne kadar komiğim de mi :KK52::KK52::KK52: puhahaha....
Kızlar yaw , 3 kişi ne çabuk bu kadar çok geçmiş oluşturdunuz ? Bi bakim dedim 6 sayfa olmuş :KK53::KK53::KK53:
Link atılacaklar varsa bana da bildirin , ben de atiim...
Öteki topiğin durumu n'olucak bundan sonra ? Orayı tamamen bıraktık mı yoksa çift taraflı mı takılıcaz sinsi ve sessizce :KK51::KK51::KK51::KK51:

bu arada sizin eski konunuza ne oldu ? gerci burasi benim iicn daha iyi oldu öbür taraf cok kalabalikti burda baslangica yetistim en zaindan :)

Kilo almamanın 5 altın kuralı

Dünya Sağlık Örgütünün yüzyılın patlama derecesinde hızla yayılan ve tedavi edilmesi zorunlu bir hastalığı olarak benimsediği şişmanlığı önlemek amacıyla, yemek yeme, alışveriş, aktivite ve yemek pişirmeyle ilgili bazı davranış değişiklikleri önerildi.

Ege Üniversitesi Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Candeğer Yılmazın önderliğinde, Ege Obez Hasta Derneği tarafından, sağlıklı beslenmenin altın kuralları bir kitapta toplandı. Kitapta, özetle şu davranış biçimleri önerildi:
- Güne erken başlayın, 7-8 saatten fazla uyumayın, uyandıktan sonra yatakta kalmayın.
- Asansör yerine merdiven kullanın, hızlı tempoyla yürümeye çalışın. Haftanın 4-5 günü egzersiz yapın, pasif yerine aktif jimnastiği tercih edin.
- Ayakta durmaya ve yürümeye daha fazla zaman ayırın. Bir şey getirip götürmek için çocuklarınızı kullanmayın.
- Aktif ve hareketli kişilerle birlikte olmaya özen gösterin. Hafta sonları için aktif planlar yapın.
- Her gün yarım saat veya daha az TV seyredin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyyyyy bakıyorum bütün güzeller toplanmaya başlamış...Sersumum , muhtarım , bu topiği açıp bizlere de çok gizliden link verdiğin için çok teşekkür ederiz..İmza :İhtiyar heyeti ...ayyyyy ne kadar komiğim de mi :KK52::KK52::KK52: puhahaha....
Kızlar yaw , 3 kişi ne çabuk bu kadar çok geçmiş oluşturdunuz ? Bi bakim dedim 6 sayfa olmuş :KK53::KK53::KK53:
Link atılacaklar varsa bana da bildirin , ben de atiim...
Öteki topiğin durumu n'olucak bundan sonra ? Orayı tamamen bıraktık mı yoksa çift taraflı mı takılıcaz sinsi ve sessizce :KK51::KK51::KK51::KK51:

:KK9::KK9::KK9::KK52::KK52::KK52:

:KK60::KK60::KK60::KK60:

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60: allah seni ..lazımlığa ihtiyacım olabilür her an...ayy çok özlemişim böyle muhabbetii:KK52::KK52:
canım yine 10 dk engeline takıldım:KK47::KK47:
kaneel doğru söylüyo bence de canım benim:KK34::KK34:
tamam o zaman bak yayınlıyorum heran ziyaretçi baskını yaşayabiliriz..dikkkaaatttt:KK53::KK53::KK53::KK53:

X