Hep birlikte eğlenerek zayıflıyoruz

2. öğünüm süperdi..kendime haşhaşlı patlıcanlı börek yaptım..tabii dukan uyarlaması..:KK52::KK52:

:KK56::KK56::KK56::KK56:
2 dukan krepinden patlıcanlı haşhaşlı börek
1 kase karnıbahar kısırı
1 dilim kakaolu portakal kab.rendeli kekim(dukan)
:KK56::KK56::KK56:

oh afiyet olsun canım gün menüsü yapmışın kendine, öyle güzel yapıyorsun ki menülerini insanın dukana geçesi geliyo yaw:KK31:

çay çayy :nazar::nazar::nazar:

Evet ...... Bebeğimizin cinsiyeti belli oldu .. 🙏👸 kızımız olacak 😍😍😍 cok sevindik hatta tutamadim kendimi agladim 😊 Annem de ciglik atti o da kiz istiyordu cok .. Yedigim tursular erikler boss degilmis 🐣🐣 hahaha

Allah herkese bu duyguyu nasip Etsin ❤️

“İnsanın ettiği kötülüğü, akrep bile etmez insana… Cümle mahlûkat dile gelip ‘aman’ der, ama insan dediğin durmaz, kıyıp geçer…”

hayırlı olsun, oh kızlar içinde ne ciciler var iğne oyasının dediği gibi:KK16:

Evet ...... Bebeğimizin cinsiyeti belli oldu .. 🙏👸 kızımız olacak 😍😍😍 cok sevindik hatta tutamadim kendimi agladim 😊 Annem de ciglik atti o da kiz istiyordu cok .. Yedigim tursular erikler boss degilmis 🐣🐣 hahaha

“İnsanın ettiği kötülüğü, akrep bile etmez insana… Cümle mahlûkat dile gelip ‘aman’ der, ama insan dediğin durmaz, kıyıp geçer…”

:nazar::nazar::nazar: hadi sağlıkla kucağına al, birdeee bir avazda ALLAH kurtarsın dicem ama senin bebeiş babaya benzerse yandın kanelcimmm:KK1::KK1::KK1:

tahminimiz tuttu yani :KK1::KK1::KK1:

biz bu gün 4 saat çarşıda dolandık kızlar hava mis gibiydi, her yer lalelerle donanmış konyam ya huzur şehri :KK16::KK16::KK16:

3. öğün
4 hurma
sütlü kahve ve 2 ısırık poğaça tadını çok merak ettim de kızlar:KK17::KK17::KK17:

Eki Görüntüle 1083656 Eki Görüntüle 1083662

Uzun aralar aranizda olmayacam kizlar
Dün kaynimi kaybettik allah rahmet eylesin ve arkada kalanlara sabir versin Allahim
Geçen hafta bugün de aniden teyzem vefat etti bu siralar hayatim allah bullak her şeyin hayırlısı köyde telefonda çekmiyor mayisin 2 haftasi sizinleyim inşallah allah nasip ederse biraz ara ve izin bana opuldunuz bizlere dua edin bugün kizim da rahatsizdi yol vurdu sanirim;((( hastanelerdeyiz
sabır diliyorum canım üstüste gelmiş kızında geçmiş olsun :KK16:
masada güzel evinide çok zevkli döşemişsin,güle güle otur canım

tebrikler, tarifi de biziml e paylaşırsan seviniriz

vovvvv yeni listemiz hayırlı olsun,inş bana sıra geldiğinde çoğumuz hedefimize ulaşmış oluruz, yada ne bileyim 70 liler 60 lara gelse 60 lılar 50 lilere ufffff hayali bilem güzellll,:emir_bebek::emir_bebek:

allah sabırlıklar versin, çok üzücü şeyler yaşamışsın, kızınada geçmiş olsun..

gayet güzel masan canım ALLAH evinizin mutluluğunu ve tadını daim eylesin

filizcim, canııım, o keki bende alacaktım alamadım bi yazar mısın , bide tutturabildin mi kek bu ne yapacağı belli olmuyor da...

evet; Mekanı cennet olsun ailesine dayanma gücü versin mevlam, teyzen içinde kaynın içinde canım ya, kızın içinde geçmiş olsun. ALLAH kolaylık verir inşallah.

kızlar bu günde kaçamaksız çooook şükür; güleryüzü okuyunca diyet bile ne anlamsız ve saçma dimiiii, yalan dünyanın yalan telaşesindeyiz işte...
neyse topiğin amacını saptırmayım.
yazarım tabi canım:KK16:

çok sevindim canım bende kızları çok seviyorum:KK16:sağlıkla al kucağına canım:KK16:

bende yediklerimi yazayım
dün akşam yemeğe çıktık mangal evine götürdük annemi
cıslı tek helva yedim ikramlarıydı
bugüne gelince kahvaltım
zeytin +peynir+1 yumurta+pastırma+1 dilim tb. ekmeği+çayyyyy
öğlen= çay+ diyet kekim
akşam= karışık sebze kızartması+sarımsaklı yoğurt
şimdide çay :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

bende yediklerimi yazayım
dün akşam yemeğe çıktık mangal evine götürdük annemi
cıslı tek helva yedim ikramlarıydı
bugüne gelince kahvaltım
zeytin +peynir+1 yumurta+pastırma+1 dilim tb. ekmeği+çayyyyy
öğlen= çay+ diyet kekim
akşam= karışık sebze kızartması+sarımsaklı yoğurt
şimdide çay :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

afiyet olsun canım..:KK16::KK16:

Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin kızını canım benim. Yedin ekşiyi çıkaracaksın Ayşeyi :) Adını düşünmeye başladınız mı bakem heheheh

Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin canım:nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Günaydın hanımlar... 59.8 i gördüm gene o yüzden :)

Kahvaltım; Protein değil ps yapacağım bugün. protein ağırlıklı olacak gene de...
-1 küçük salatalık
-2 küçük yumurtadan omlet(hepsini yiyemedim)
-lor peyniri
-Dukan krebi
-şekersiz çay

diyetisyene gittim kızlar 62. 1 geldim kafayı yedim yarım kilo yağdan üstelik almışım of allahım yaa

uyanınca: 3 kuru kayısı ılık su

kahvaltı: 1 su bardağı süt 1 kk peynir 1 yumurta 1 dilim ekmek serbest salata(ben o bir dilim ekmeği de yemeyeceğim En Büyük KK:KK19:

ara: 1 su bardağı süt

öğlen- akşam: 3 köfte et
1 su bardağı yağsız yoğurt
4 yk sebze
yağsız salata

ara: 1 bardak yağsız süt

gece: 1 incir 1 çay bardağı kefir

netten görüştüğüm diyetisyen de üç günlük bi liste yollamış kilo aldım diyince onu da yazayım kafam karıştı bu 10 gün protein yapıp sonrada bu üç günlük listeyi yapacağım

üç günlük metobolizma hızlandırıcı diyet

sabah: 1 adet probytik yoğurt 2 yk yulaf kepeği 1 porsyon meyve tarçınlı

ara: 2 kurukayısı

öğlen: yeşillik limonlu 30 gr lor 2 ceviz 90 gr et

ara: 1 bardak kefir

akşam: öğleyle aynı

ara: 1 elma

2. gün

sabah: 1 tk lıght labne 2 dilim lıght ekmek 2 dilim hindi füme yeşillik

ara: 1 bardak diyet kefir

öğlen: 150 gr balıklı salata

ara: 4 yk yulaf ezmesi 1 bardak süt 1 elma

akşam: 200 gr tavuk ya da balık +salata

ara: 1 meyve

3.gün

sabah:50 gr lor 1 dilim etimek

ara: limonlu dereotu maydanoz

öğlen: 6 yk haşlanmış bulgur(1 kırmızı biber 1 tk z.yağ pulbiber ve limon ile)

ara: 1 elma

akşam: öğlenle aynı

ara: 1 adet çörekotlu probiyotik yoğurt

:KK51::KK51::KK51::KK51:inşallah işe yarar bu sabah protein kahvaltıyla başladım bakalım :KK76::KK76::KK76:

Selam kızlar nasılsınız?misafirim var gelemiyorum.kaneeli merak ettim☺️cinsiyeti belli olmuştur diye..kızın olacakmış canım hayırlı olsun allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah...
Bizde gittik dr a.herşey yolundaydı.inşallah böyle de devam eder kaneel için de benim için de...
Sonra yine gelirim kızlar öptüm hepinizi😘😘😘

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Güleryüzcüm başınız sağolsun,mekanı cennet olsun inşallah...allah sabır versin....

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

yavlum tebrik ederim canım benim...:13::13::KK9::nazar::nazar:

makbuş kıss sen de üzülüp durma stresten de gitmiyo biliyorsun:KK34::KK34:

leylağım inşallah ikiniz de sağlıkla kavuşursunuz bebişlerinize.:KK16::KK16::KK16:.

Son düzenleme:

leylağım inşallah ikiniz de sağlıkla kavuşursunuz bebişlerinize.:KK16::KK16::KK16:.

Elimde değil yaa takilup kaldum burda gitmiyor yaa :KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Sağol annem ama biraz önce gene kaçamak yaptım pfff. yürüyüşle arayı kapatacağım inşallah. Sıkıntıdan yiyorum hep ha.

sabah
lorlu ve otlu salçalı hindi yumurtası
5 zeytin
2 hurma
1 kahve

şimdi

tavuk ciğer
maydanozlu soğanlı isotlu salata
3 yk mantı

veee kapanışşşş

sersum listeyi yapan olmazsa ben yapabilirim cicimmm...

X