Hep birlikte eğlenerek zayıflıyoruz

Sersum, ben kaçtım.

Yarın görüşürüz. Sana kolay gelsin... Hem hastalığın için hem de tam gün çalışmaların için.

ben çıkıyorum canlarım.:KK55::KK55:.öptüm sizi.:KK54::KK54:.yarın akşama görüşürüz artık..iyi geceler..:KK16::KK16::KK16:

Kızlar merhaba
Ben bir kaç gündür yoktum .. Geçen günlerde hasta oldum yine ..

Gece Aniden ateşim çıktı , saat 22.00 gibi kendimi cok sıcak hissettim ama takmadım elimi yüzümü yıkadım kremleri sürdüm yattım .
Gece saat 3.00 titreyerek uyandım , nasıl üşümek .. Dişlerim bile titriyor .. Zar zor kalkıp battaniye adım ama ayaklardane derman var ne güç 😊 sonra kocisi uyandırdım hastayim dedim .. Başladım terlemeye ter ter ter .. Bu arada saat 5.00 sonra kocam ilk ebe yi sonra ev doktorunu aradı . Ebe bebeğe birsey olmaz dedi grip başlangıcı hersey normal dedi serin dus alsın yatsın dedi , doktor hemen gelin dedi , gittik , kan , idrar , seker , tansiyon hepsine bakıldı sonuc olarak ağır grip 🍯
Bu böyle 2 gun devam etti ateşim de 39,38 oyle seyretti .. Sonra gecti

Iki gun de sabah gorevim vardı dün ve bugun calistim yarın da yine kurs sonra iki gun dinleneceğim ..

Önümüzdeki hafta doktora gidip bebişin cinsiyetini öğreneceğiz cok heyecanlı 😊😊😊😊

Sonra Türkiye'den misafirlerim gelecek onları Hollanda'yi gezdirecegiz

Benden bu kadar kızlar
Yatıyorum
İiiiii gecelerrrr

“İnsanın ettiği kötülüğü, akrep bile etmez insana… Cümle mahlûkat dile gelip ‘aman’ der, ama insan dediğin durmaz, kıyıp geçer…”

Kızlar merhaba

Gece Aniden ateşim çıktı , saat 22.00 gibi kendimi cok sıcak hissettim ama takmadım elimi yüzümü yıkadım kremleri sürdüm yattım .
Gece saat 3.00 titreyerek uyandım , nasıl üşümek .. Dişlerim bile titriyor .. Zar zor kalkıp battaniye adım ama ayaklardane derman var ne güç 😊 sonra kocisi uyandırdım hastayim dedim .. Başladım terlemeye ter ter ter .. Bu arada saat 5.00 sonra kocam ilk ebe yi sonra ev doktorunu aradı . Ebe bebeğe birsey olmaz dedi grip başlangıcı hersey normal dedi serin dus alsın yatsın dedi , doktor hemen gelin dedi , gittik , kan , idrar , seker , tansiyon hepsine bakıldı sonuc olarak ağır grip 🍯

Iki gun de sabah gorevim vardı dün ve bugun calistim yarın da yine kurs sonra iki gun dinleneceğim ..

Önümüzdeki hafta doktora gidip bebişin cinsiyetini öğreneceğiz cok heyecanlı 😊😊😊😊

Benden bu kadar kızlar
Yatıyorum
İiiiii gecelerrrr

“İnsanın ettiği kötülüğü, akrep bile etmez insana… Cümle mahlûkat dile gelip ‘aman’ der, ama insan dediğin durmaz, kıyıp geçer…”

geçmiş olsun canım..iyi bak kendine:26::KK16::KK16:

öğle arası acile kaçıp az bakiim dedim....filiz dışında kimse yok:KK3:

sabah tartıda ++ gösterdi az moralim bozuldu ama napiim devam..bugün pro günüm düşer belki:KK14:

sabah:KK56: P
:KK56::KK56:
krep arası kıyma kavurmalı kaşar

öğlen
3 dilim dalyan köfte
1 kase yoğurt
üstüne 1 fincan mandalinalı yeşil çay
:KK56::KK56::KK56:

bugün eşim nöbetçi kızımla balık günü yapabiliriz büyük ihtimal..akşama yazarım..:KK34::KK34:

öpüldünüz:KK54::KK54:

Selam canlarım,

Sabah 8:30
2 yumurta, peynir, 5 zeytin, domates, roka, 2 yemek kaşığı süzme yoğurt, 1 tatlı kaşığı bal.

4km/45 dak yürüyüş.

Kaneel, geçmiş olsun canım. Fena hastalanmışsın.

selam kızlar, benim beni delirtmek üzere öyleki haziranda 3 yaşına girecek oğlum, gece yatağa gündüz pijamasına, yere kaçırmaya başladı, az öncede tuvaltıin önüne halıya kaçırdı.. kızma anne diyerek, hem acıdım hem öfkeme hakim olamadım bağırdım,ağladımm ağladım onu yıkadım yerleri sildim filan ama hala çok öfkeliyim resmen kızmamak dövmemek için kendimi zor tutuyorum, şu anda ve yine ağlıyorr kardeşini ağlatıyor diye elinden aldım onun için.ya böyle bi şey yaşayan var mı, acaba hasta mı oldu, kıskançlıktan mı, baskıdanmı.. ya bide sabah kilo verdim liste yarın bende olcakk gidiyim güzel şeyler yazayım filan demiştim neyse bebişte kucamda zırlıyo ben kkaçarr:KK51:

Sersum haklı... Motive edeceğine ne biçim konuşmuş öyle:KK19:
bencede canım sersum çok güzel özetlemiş arada çok dikkat etmemize rağmen alabiliyoruz olabilir bence niye moral bozuyoki cins yaaaaa bende kızdım:KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:
Kızlar merhaba

Benden bu kadar kızlar
Yatıyorum
İiiiii gecelerrrr

geçmiş olsun canım bebeğe bişey olmasında ateşbu sen yinede bi uzmana sor böle böle oldu diye ben biraz pipirikliyimdir:KK16:

kahvaltım=2 yumurta+beyaz peynir+5 ad. zeytin+1 tb ekmeği+yeşilçay+limonlu maydanoz
öğlen = tavuklu salata+1 kase yoğurt
çay+2 tane kepekli kurabiyem
akşam= karnıbahar salatası +1 kase yoğurt
bol limonlu su
akşam maç var eşim bilet almış 8 buçukta oraya gidicez
yarın tartı günü benimde lekelenme oldu regl gelecek sanırım bu haftaki tartıyı etkilemez inşallah:18:

selam kızlar, benim beni delirtmek üzere öyleki haziranda 3 yaşına girecek oğlum, gece yatağa gündüz pijamasına, yere kaçırmaya başladı, az öncede tuvaltıin önüne halıya kaçırdı.. kızma anne diyerek, hem acıdım hem öfkeme hakim olamadım bağırdım,ağladımm ağladım onu yıkadım yerleri sildim filan ama hala çok öfkeliyim resmen kızmamak dövmemek için kendimi zor tutuyorum, şu anda ve yine ağlıyorr kardeşini ağlatıyor diye elinden aldım onun için.ya böyle bi şey yaşayan var mı, acaba hasta mı oldu, kıskançlıktan mı, baskıdanmı.. ya bide sabah kilo verdim liste yarın bende olcakk gidiyim güzel şeyler yazayım filan demiştim neyse bebişte kucamda zırlıyo ben kkaçarr:KK51:

kardeşini kıskandığı için olabilir canım..acaba kardeşini bak sen abisin bu boklu çişli sen ne güzel tuvalete yapıyorsun diye motivasyonunu arttırmayı denesen..bizim gibi yanii..gaza getir:KK4::KK4:..kolay gelsin..:KK5::KK5:

1-leylak84-24 Ocak 2014 Liste Yaptı :KK19::KK19:hamişş
2-sersum-31 Ocak 2014 Liste Yaptı :KK23::KK23::KK23:
3-papadiya-7 Şubat 2014 Liste Yaptı :KK19::KK19:
4-sersum-14 Şubat 2014 Liste Yaptı :KK23::KK23::KK23:
5-makbule07-21 Şubat 2014 Liste Yaptı :KK19::KK19:
6-filiztoprak-28 Şubat 2014 Liste Yaptı :KK19::KK19:
7-özlemkartal-7 Mart 2014Liste Yaptı :KK19::KK19:İZİNLİ
8-ficans-14 Mart 2014Liste Yaptı :KK19::KK19:
9-kardelenn-21 Mart 2014 Liste Yaptı :KK19::KK19:
10-guleryuz2011-28 Mart 2014Liste Yaptı :KK19::KK19:
11-sadece-aşkım-4 Nisan 2014 Liste Yaptı :KK19::KK19:
12-naz8-11 Nisan 2014 Liste Yaptı :KK19::KK19:
13-bruxelles-18 Nisan 2014
14-neslihansltn-25 Nisan 2014
15-fbmy8785-2 Mayıs 2014
16-çakmel-9 Mayıs 2014
17-iğneoyası-16 Mayıs 2014
18-ramaska-???

Yaşları çok mu yakın Bruxelles?

Biliyorum zor ama sabırlı olmaya çalış n'olur. İnsanın içinde ukte kalıyor böyle şeyler.

Bu kadar koşturmaca arasında kilo vermişsin. Tebrik ederim:KK9::KK9::KK9:

Son düzenleme:
kızımın zoruyla korku filmi.:KK53::KK53::KK53:.babası nöbetçi tabii zaten benimle yatacak..deli bu kız..:KK33::KK33::KK33:

Merhaba Makbule Hanım; Her hafta gayet güzel diyetinizi ve sporunuzu yapıyorsunuz ve sistemden haberleşiyoruz, ancak kaldı ki ben bu işi yapamıyorum dediğinizde ve ben her defasında sizi ikna ettiğimde yola devam ediyoruz. Bu sefer siz bilirsiniz demeyi tercih ettim. Bu emeği veren sizsiniz bu kiloyu veren de sizsiniz.Bu işi başaramamak diye birşey yok.Çünkü zaten ne çok şey başardığınızı siz biliyorsunuz, Sadece yılmak bıkmak var.Ancak bırakmak istiyorsanız ve yapamayacak güçteyseniz ben yada bir başkası zorla bu gücü veremez.Budur anlatmak istediğim. Sevgiler...

öğle arası acile kaçıp az bakiim dedim....filiz dışında kimse yok:KK3:

sabah tartıda ++ gösterdi az moralim bozuldu ama napiim devam..bugün pro günüm düşer belki:KK14:

sabah:KK56: P
krep arası kıyma kavurmalı kaşar

öğlen
3 dilim dalyan köfte
1 kase yoğurt
üstüne 1 fincan mandalinalı yeşil çay
:KK56::KK56::KK56:

bugün eşim nöbetçi kızımla balık günü yapabiliriz büyük ihtimal..akşama yazarım..:KK34::KK34:

öpüldünüz:KK54::KK54:
gider onlar tatlım protein kovar onları :KK23::KK23::KK23:

SERSUM CANIM BAŞKANIM GEÇMİŞ OLSUN...

sakın kızma ,hele şiddet sakın sabredeceksin. benim oğlan 5 yaşında ama kardeş nedeniyle o da yaptı aynı davranışları dikkat çekmek amaçları. kesinlikle üzüldüğünü ve bu davranışı bebeklerin yapabileceğini onun artık sizin gibi büyüdüğünü anlatmalısın .canım çocuğunu banka gibi düşün senin her davranışın onda kişilik olarak birikiyor bunu unutma. sabır sabır sabır tut kendini. oğlunu korkutmuşsundur ve senin ona yaptığın davranış da, ondan bebeğe mutlaka yansıyacaktır. hele beğini ağlatırsa falan ceza verme bunun nedeni olarak kardeşini görecek ve onu düşman olarak rakip olarak algılayacak.eveeet biz biraz yıpranıcaz ama sağlıklı bireyler yetiştiricez...

makbule canım neki 600 gr haftaya daha da fazlasını verirsin iğneoyası haklı hepimiz 1 ileri 2 gri gidip durmuyor muyuz?

kahvaltım
maydanoz marul
kaşar
1 kase yoğurt
kuru kayısı ve incir

bildirim
rumuz cakmel
geçen haft:76
bu haft: 77
fark:+++1 kg
% fark:+++ 1,315

çok da dikkat ettim ama sonuç bu olmuş sağlık olsun

Günaydın
Gecen hafta:61,8
Bu hafta 61,5
Yuzde:0,48

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eklentiler

• $1397795785254.jpg
    $1397795785254.jpg
    29,2 KB · Görüntüleme: 30
X