Orta sehpaya kumaş dekupaj yaptım:)

ben az evvel malzemeye almaya gittim kırtasiyeye :)vernik aldım resim verniği yazıyor parlatıcı, birde ama peligon diye çok amaçlı yapıştırıcı verdi,gelincikler alıyor bunu dedi üzerinde kumaş ta var yapıştırabilecekleri arasında birde normal tutkal aldım işime yarar diye.. vernik doğru mu acaba ?

herhangi bir vernik işini görür,ama yapıştırıcıdan emin olamadım dekupaj olduğu için,bide tutkal bol gidiyor yani,ben resmen kesme fırçası ile yaydım tutkalı, sen de yaparsan resımlerı beklıyoruz.:KK3:

herhangi bir vernik işini görür,ama yapıştırıcıdan emin olamadım dekupaj olduğu için,bide tutkal bol gidiyor yani,ben resmen kesme fırçası ile yaydım tutkalı, sen de yaparsan resımlerı beklıyoruz.:KK3:

yapmayı planlıyorum çok kısa vadede olmasa da, ben mutfak dolabıma yapmayı planlıyorum becerebilirsem tabii:KK66:
bir de aynı işlemi yıpranmış döşeme üzerinde uygulamak mümkün olur mu ki, sandalyelerime uygulasam bu işlemi..döşeme üzerine dekupaj döşeme,sen ne dersin ?

çok güzel olmuş elinize sağlık
tutkalın adı dekupaj tutkalı
bende küçük şeyleri dekupaj yapıyorum ama peçete ile
sandalye gibi döşemeliklerin üstüne dekupaj yapacağınıza
mevcut döşemeyi söküp yeni kumaşı tel zımba ile yada sıcak silikon ile
sabitlemeiz daha kullanışlı olacaktır bence

yapmayı planlıyorum çok kısa vadede olmasa da, ben mutfak dolabıma yapmayı planlıyorum becerebilirsem tabii:KK66:
bir de aynı işlemi yıpranmış döşeme üzerinde uygulamak mümkün olur mu ki, sandalyelerime uygulasam bu işlemi..döşeme üzerine dekupaj döşeme,sen ne dersin ?

canım ya sandalyeye olacağını zannetmıyorum çünkü kuruduktan sonra yüzeyle bir oluyor artık sertleşiyor yani kaplama gibi düşün,ama mutfak dolabı olur bence kolay gelsın

bu arada temizliği nasıl oluyor? yani kir kaldırabilirmi işlemler sonrası?

vernik olduğu için bi sıkıntı yok,ama daha yeni yaptığım için yani kıyamadığımdan pek kirletecek malzemeler koydurmuyorum:KK17:

tşk ederim ben ilk etabta mukavva kutularımı yapmak istiyorum aynı yöntemi,daha sonra mobilyalara geçiş yapacağım nasipse ve becerebilirsem..ama sanırım çok fazla vernik ve tutkal harcanacak..

tşk ederim ben ilk etabta mukavva kutularımı yapmak istiyorum aynı yöntemi,daha sonra mobilyalara geçiş yapacağım nasipse ve becerebilirsem..ama sanırım çok fazla vernik ve tutkal harcanacak..

muhteşem olmuş yaa :) ellerininize sağlık gule gule kullanın:)

çok teşekkür ederim arkadaşlar,kesinlikle yaparsınız çok basit aslında ve çok eğlenceli,evet tutkal fazla gidiyor ama değiyor sonuca,,sizlerdende bekliyorum

çok güzel olmuş elinde sağlık
eve gidip ya herro ya merro diyesim geldi :KK60:

Son düzenleme:
Emeğine ellerine sağlık çok guzel olmus super canım benimde sehpam baya bir eskidi denemek isterim .

cok orijinal ,guzel bir fikir,eline saglik cok guzel gorunuyor.kusurlu sandigin yerlerde kendin yaptigin icin o duyguya kapiliyorsundur,emin ol disaridan bakan biri hazir aldigini dusunur.

çok teşekkür ederim arkadaşlar,aynı yöntemi görümcemin kızlarının çalışma masasına yaptım başka bir kumaşla,süper oldu,bu sehpayı eskı harita desenli kumaşla tekrar kaplıcam,onuda yayınlarım inşallah

X