hangi kozmetik markalarını kullanıyorsunuz?neden?

bu markanın ürünleri sanırım sihirliaynam.com diye bir sitede satılıyor. ben de merak ediyorum kore ürünlerini aslında

yüz temizleme jeli olarak önce clinique temızleme köpuğunu kullandım bittikten sonra sebamede devam ettm ikisinin de temzlemesi ve yuzu germemesi başarılı.

Arkadaşlar merhaba genellikle arasında kaldığım bir kaç marka var sizlere sormak istedim. Lancome, Estee Lauder, Shiseido fondötende hangisini tavsiye edersiniz? Doğal ve bronz olmak gözüken sizce hangisidir :KK3:

Ben saçlarım için tresan şampuan saç kremi ve saç maskesi kullanıyorum cildim için otacı sabun ve otacı gül suyu kullanıyorum makyajım icin avonu seviyorum vücut losyonu ve spreyim victoria secret ev ve ayak kremim avon

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ben genelde essence kullanıyorum. Çok fazla çeşidi sürekli değişen konsept çalışması ve uygun fiyatı var.
Hayvanlar üzerinde deney yapmayan Türkiye' de adını kanıtlamaya başlamış bir marka bence.
Tabi ki kalite olarak süper değil ama fiyat performans açısından harikalar.

Burada benim blogum var çeşitli malzemeleri yorumlayıp paylaşıyorum bilgi almak isterseniz uğrayın, takip edin :-)
http://dreamsbabexo.blogspot.com.tr/

cildim yağlı
fondoten olarak loreal paris true match çok memnunum
pudra olarak max factor creme puff

bb krem olarak garnier ve nıvea kullanıyorum.nıvea yazın cildimi yağlandıracağını düşündüğüm için kış favorim olarak kalacak.garnier bb krem yaz kış süper olacak diye düşünüyorum.

güneş koruyucu olarak vich capital soleil yağlı ciltler için bayıldım tam benlik oldu.
tonik olarak garnier süper diyemiycem
peeling nıvea oda normal

sabun olarak dove
ruj ortaya karışık var
:KK53:

Aklıma gelenler bunlar
:KK51:

Fondoten: loreal lumi megique
Pudra: rimmel london stay matte transparan
Rimeller genelde meybiline ve loreal
Ruj: ozellikle essense all about cupcake ve meybiline
BB krem genelde pure beauty ve missha
Goz kalemi olarak bi favorim yok ne denk gelirse :) veee eyeliner :) değişmeyen tek urun the balm markasinin eyelineri zaten tek cesit ve tartismasiz en keskin renk :)
Allik olarakta the balm hot mama

Son düzenleme:
Cilt bakimi olarak nemlendirici kiehls ultra facial cream
Tonik kiehls salatalikli tonik
Temizleyici olarak nivea kopuk pembe olan
Makyaj temizleyici olarak garnier temizleme suyu
Maske olarak tartismasiz nem maskem rosense
Ve peeling yves rocher kayisili peeling :)

Son düzenleme:
Ben yves rocher ürünlerini severek kullanıyorum. Bloğuma bakarsanız dha ayrıntılı bilgiler bulabilirsiniz :) buraya tıklayarak bloğumu ziyaret edebilirsiniz.

Cilt tipim karma, bir cok arastirma yaptiktan sonra nivea aqua effect serisi kullanmaya basladim.
Yuz temizleme jeli
Tonik
Nemlendiricisi
Peeling ( haftada 1 yapiyorum)
burun ve cevresi yaglanmalara gercekten iyi geliyor.
Bunlarin haricinde yuzune cok ekstrem durumlarda yuzume nivea bb krem veya maybelline fondaten kullaniyorum. Far olarak avonun farlarini ve kalem olarak yine avonun kalemlerini kullaniyorum. Renk olarak istedigimi veriyor gercekten. Rujlarda ise rimmelin kalici bir ruju var hafif bir renk o favorimdir, ayni zamanda yine avonun diorun rujlari, maybelline parlaticilari mevcut.

Sacim icin mecitefendi sarimsak ozluyu kullaniyorum. İcine birer ampul bepanthene, bemiks ve evigen kiriyorum ( bu kur sadece 6 ay kullanilabiliyor. Hizli sac uzamasinda gercekten cok etkili ve hic bir yan etkisi yok ) saclarimda boya olmadigi icin herhangi bir kreme ihtiyac duymuyorum. Beyaz sabuna bayilirim her dusumda mutlaka ipek kesem ve beyaz sabunu kullanirim ( temizlendigimi hissediyorum) fakat ardindan cildimi nemlendirmesi icin palmolive nin cesitli dus jelleri mutlaka kullanirim ( dus jellerine asiri bir duskunlugum vardir :KK70:)

Dustan sonra mutlaka bebek yagi kullanirim tercihim nivea

Yine ayni zamanda nivea nin vucut losyonu ve body shoptan body butter im var. Disari cikarken hos bir koku birakmasi icin bunlari kullaniyorum. :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Shiseido nun makyaj temizleyicisini ve serumunu, Johnson baby oil, Sebamed Intim wash, Chanel gece kremi, Rituel de Beaute Siyah nokta burun bandı ve özel gün bandını, Mavalanın oje çıkarıcısını, Sally Hansen el ve ayak kremini kullanıyorum. Hepsini tavsiye ediyorum.

makyaj ürünlerinde kesinlikle nars'ı tavsiye ederim. muadillerine göre fiyatı daha uygundur ve kalıcılığı da bir o kadar iyi. özellikle o akmayan göz kalemini 4. kez aldım ve her gün kullanıyorum. asansörlü olduğu için açarken kırılma derdi de yok. çekmecemde estee lauder, lancome, clinique vb bir sürü marka olmasına rağmen her sabah ister istemez elim nars ürünlerine gidiyor.

Shiseido nun makyaj temizleyicisini ve serumunu, Johnson baby oil, Sebamed Intim wash, Chanel gece kremi, Rituel de Beaute Siyah nokta burun bandı ve özel gün bandını, Mavalanın oje çıkarıcısını, Sally Hansen el ve ayak kremini kullanıyorum. Hepsini tavsiye ediyorum.
seçimler çok güzel göründü gözüme :) gece kreminde chanel nasıl acaba? genelde makyaj ve parfümde adı geçiyor ama...

makyaj ürünlerinde kesinlikle nars'ı tavsiye ederim. muadillerine göre fiyatı daha uygundur ve kalıcılığı da bir o kadar iyi. özellikle o akmayan göz kalemini 4. kez aldım ve her gün kullanıyorum. asansörlü olduğu için açarken kırılma derdi de yok. çekmecemde estee lauder, lancome, clinique vb bir sürü marka olmasına rağmen her sabah ister istemez elim nars ürünlerine gidiyor.

Nars'ın göz kalemi, mat rujları ve allığı en çok övülen ürünleri sanırım, çok merak ediyorum... :KK31:

seçimler çok güzel göründü gözüme :) gece kreminde chanel nasıl acaba? genelde makyaj ve parfümde adı geçiyor ama...

Nars'ın göz kalemi, mat rujları ve allığı en çok övülen ürünleri sanırım, çok merak ediyorum... :KK31:

Chanel öncesinde Dior'dan, Elizabeth Arden'e, Shiseido'dan, Este Lauder'e kadar hepsini kullandım. İlginç olan hepsinin birşeyi kullanıyorum ama genelde dışarı ürettirdikleri için bir ürünün kalitesi diğerini tutmuyor. Nemlilik anlamında en etkilisi oldu Chanel ve uzun süredir devam ediyorum. Yalnız jel olanı alma ben de işe yaramadı zira, krem olanı gayet iyi

Cildim yağlı olduğu için Bioderma MediBac yıkama jeli, serumu ve active moist u kullanıyorum Tonik olarak Loreal ve Garnier değişiyor, Göz kremi olarak Forever Living'i tercih ediyorum Ayrıca Forever'ın bir de güneş kremi var ki harika çok güzel kokuyor onu bir başka seviyorum :KK16:

Ayrıca Shiseido matlaştırıcı kremi de yağlı ciltler için çok iyi Bunların yanı sıra Lekelerim ve sivilcelerim için arada Estee Lauder Advanced Night Repair Serum'u kullanıyorum

Gündüz makyajdan önce gözenek sıkılaştırıcı etkisi olan Loreal Skin Perfection Serum ve Kremini sürüyorum Bu seri hayat kurtarıyor :KK16:
Ardından Missha Perfect Cover BB, Oriflame kaş farı, Mac eyeliner, kntör için The Balm Bahama Mama ve aydınlatıcı olarak Mary-Lou Manizer
2aydır da John Frieda Hacim veren şampuanını kullanıyorum ince telli saçlarım şampuan ve kremden sonra kalın telli gibi oluyor ve gerçekten hacim veriyor tavsiye ederim :KK16:

Cildim yağlı olduğu için Bioderma MediBac yıkama jeli, serumu ve active moist u kullanıyorum Tonik olarak Loreal ve Garnier değişiyor, Göz kremi olarak Forever Living'i tercih ediyorum Ayrıca Forever'ın bir de güneş kremi var ki harika çok güzel kokuyor onu bir başka seviyorum :KK16:

Ayrıca Shiseido matlaştırıcı kremi de yağlı ciltler için çok iyi Bunların yanı sıra Lekelerim ve sivilcelerim için arada Estee Lauder Advanced Night Repair Serum'u kullanıyorum

Gündüz makyajdan önce gözenek sıkılaştırıcı etkisi olan Loreal Skin Perfection Serum ve Kremini sürüyorum Bu seri hayat kurtarıyor :KK16:
Ardından Missha Perfect Cover BB, Oriflame kaş farı, Mac eyeliner, kntör için The Balm Bahama Mama ve aydınlatıcı olarak Mary-Lou Manizer
2aydır da John Frieda Hacim veren şampuanını kullanıyorum ince telli saçlarım şampuan ve kremden sonra kalın telli gibi oluyor ve gerçekten hacim veriyor tavsiye ederim :KK16:

Ben genelde eczane ürünlerini kullanmaya özen gösteriyorum ama yves rocher ve clinique de güzel.

Mesela çok kuru cildim için mfm'nin güneş koruyucusunu aldım en son.

İstanbul'da biliniyor bu marka ama Gaziantep'te tek bir eczanede satılıyor alıp denedim, gayet başarılı.

Kokusu biraz değişik ama aşırı kuru cildime derman oldu kızlar.

X