hangi kozmetik markalarını kullanıyorsunuz?neden?

hanımlar hepimiz güzelliğimize önem veriyor ve güzel görünmek istiyoruz.peki kişisel bakımımızı hangi marka ve ürünlerle yapıyoruz?herkesin düşüncelerini bekliyorum :)

merhaba

Ben ozonyağı losyonu aldım internetten normal cilt temizliğimi yaptıktan sonra gece yatmadan sürüyorum su bazlı gibi öyle yağlı vıcık vıcık değil.Cildimde süper bir yenilenme gençleşme hissediyorum tavsiye ederim.

hanımlar hepimiz güzelliğimize önem veriyor ve güzel görünmek istiyoruz.peki kişisel bakımımızı hangi marka ve ürünlerle yapıyoruz?herkesin düşüncelerini bekliyorum :)

Merhaba ben Juvena marka ürünleri kullanmayı tercih ediyorum. Gerçekten de etkili olduğunu görüyorum. Örneğin göz çevresi kremini kullanmaya başlayınca bir süre sonra kırışıklıklarda azalma gözlemliyorum

ben ersağın ürünlerini kullanıyorum hem organik cilde zararı yok hemde diğerlerine göre çoook ekonomik yani ben üye olduğum için bana dahada uyguna geliyor çokta memnunum:))

ben makyaj ve cilt bakımında kaliteyi seviyorum.

bb kremim :etude house dan Precious Mineral BB CREAM çok doğal duruyor ve güneş koruyuculu

göz kalemim: alıx avıen koyu yeşil far gibi de kullanıyorum. gözlerimde yeşil olduğu güzel bir uyum sağlıyor.

farım: ınglot şeftali rengi hafif simli. müthiş bir far. bayılıyorum.

rujum: ınglot, maybelline, etude house. doğal renkler seviyorum.

nemlendiricim : etude house dan Nutrifull Shea Butter Cream kullanıyorum cildim resmen aydınlatıyor.yumuşak bir doku kazandırıyor.ben sarışın olduğum için yüzümde kızarıklıklar ve leke vardı. valla ne diyeyim pes onlara bile iyi geldi. çok şükür Türkiye'de de artık satılıyor. önceden vichy kullanmıştım. tamam nem verdi ama ne aydınlattı ne beyazlaştırdı. şimdi bu kremden memnunum.

genelde avon dışardan almaya uğraşmıyorum zaten sadece rimel ve göz kalemlerini kullanıyorum tabi arasırada ruj:KK9:

garnierin fondöteninden memnunum gayet maxfactorün rimelini kullanıyorum, rujunu da denemekistiyorum ama emin olamadım..

Cilt bakımında agırlıklı olarak la prairie kullanıyorum çünkü çok iyi geliyor cildime:)
Makyajda da agırlıklı olarak Chanel ve dior kullanıyorum, chanel'in rujarı çok güzel dior'un da fondoten ve farları:21:

Hem kaliteli hemde uygun fiyatta olduğundan makyaj ve bakım ürünlerimin markaları :KK16: Catherine Arley ve Garnier iki markanın da fiyatına göre performansları oldukça iyi.

Son düzenleme:
CILT krem ve nemlendırme olarak yuzum ıcın estee lauder gunduz kremı ve goz kremı
peelıng ıcın clarıns kullanıorum

makyaj,

cılt: mac prolongwear kapatıcı, mıssha bb krem,mac spf naturel pudra
allık: deborah,nars super orgasm,flormar donusumlu kullanıyorum
kalem: deborah 24 ore akmayan asansorlu kalemı
rımel: deborah mıloano 24 ore volume maskara( super bısı)
ruj pek kullanmam

:KK42::KK42::KK42::KK42:

Son düzenleme:
Hanımlar bu markalara bu kadar para verip karşılığında içinde kimyasal maddeler olan şeyleri almayın, yutamayacağınız ürünü yüzünüze vücudunuza sürmemeniz lazım.
%100 doğal makyaj ürünleri var, benimle iletişime geçin
[ail]

Son düzenleyen: Moderatör:
X