Hayırlı eş için birlikte dua edelim

Canlar şimdi kaza namazı kılmaya gidiyorum, namaz kılıp hepimize tek teek dua edip gelicem :)

kızlar bana da dua edebilir misin eşimiz düzelmesi için :KK5: son bihafta içinde adama bişiler oldu hep kötü şeyler yapıo ve inkar ediyo eşim son bi haftada böle oldu ters döndü sanki herşey kızlar nolur dua ed,n eşimin düzelmesi için :KK5:

Canlar şimdi kaza namazı kılmaya gidiyorum, namaz kılıp hepimize tek teek dua edip gelicem :)

Allah kabul etsin canımmmcım inşallah dualarımız kabul olur... ben de sizlere edicem ..

kızlar bana da dua edebilir misin eşimiz düzelmesi için :KK5: son bihafta içinde adama bişiler oldu hep kötü şeyler yapıo ve inkar ediyo eşim son bi haftada böle oldu ters döndü sanki herşey kızlar nolur dua ed,n eşimin düzelmesi için :KK5:

umut_iklimi canım sana da dua edicem inşallah eşin düzelir Rabbim yardımcın olsun..

Allah yardımcın olsun canım, inşallah eşin tez zamanda düzelir, hep güzel işler yapar, evinin huzuru hiç eksik olmasın, Allah yavrunuzla beraber huzur dolu bi yuva nasip etsin :21: :21: :21: sen de bize hayırlı eş için dua edersen çook seviniriz :KK16: :KK16: :KK16:

Canlar listemizdeki herkes için dua ettim, Allah tez zamanda dualarımızı kabul etsin, hepimize güzel günler nasip etsin ve bu güzel günleri şükürle dolduran güzel kullarından eylesin hepimizi :21: :21: :21:

ALLAH eşine doğru yolu göstersin işallah ,o yol hak yolu olsun.rabbim yuvanızın huzurunu bozmasın ,rabbim sağlıklı hayırlı uğurlu bi bebek nasip etsin :) fatiha okudum senin için ancak bu kadar geliyo elimizden :)

Allah yardımcın olsun canım Ya Veliyy esmasını cek kuzum insallah düzelir

Dua eden herkesten Allah razı olsun canlarım bende simdi kaza namazı kılıp edecegim

Hayırlı Bir Kısmet İçin Okunacak Dua
"Rabbi,inni lime enzelte ileyyi min hayrin fakiru"
"Rabbim bana indireceğin her hayra muhtacım"

Hayırlı Bir Kısmet İçin Okunacak Dua
"Rabbi,inni lime enzelte ileyyi min hayrin fakiru"
"Rabbim bana indireceğin her hayra muhtacım"

amin amin amin :KK71::KK71:

hem aciziz hem günahkar..

elemler gidince lezzeti kalıyormuş.. bu sıkntılar senden sıkıntında güzel nimetlerin de Rabbim.. bana Allah lazım..
sevgiliden Allah sevgisine ulaşılıyormuş ya aynen yaşadım ben bunu:KK16:
tabiki nefsimiz için de yine ahiret hayatımızı güzelleştirmek için tohumları dünyada beraber atıp ahirette güzelliklerini yaşayacağımız ibadet ve iyilikler dolu dünya hayatını paylaşacağımız, gönüllerimizin ısınacağı hayırlı olacak eşler nasip etsin Rabbim.. gözlerinde seni gördüğüm hayırlı bir eş nasip et Rabbim.. ve o da gözlerimde seni görsün inşallah.. ve en kısa zamanda da salih saliha evlatlar, Seni dünyada en güzel şekilde temsil edecekhayırlı evlatlar nasip et Rabbim..bu duaya amin diyen tüm bekarlara nasip et Rabbim..

elemler gidince lezzeti kalıyormuş.. bu sıkntılar senden sıkıntında güzel nimetlerin de Rabbim.. bana Allah lazım..
tabiki nefsimiz için de yine ahiret hayatımızı güzelleştirmek için tohumları dünyada beraber atıp ahirette güzelliklerini yaşayacağımız ibadet ve iyilikler dolu dünya hayatını paylaşacağımız, gönüllerimizin ısınacağı hayırlı olacak eşler nasip etsin Rabbim.. gözlerinde seni gördüğüm hayırlı bir eş nasip et Rabbim.. ve o da gözlerimde seni görsün inşallah.. ve en kısa zamanda da salih saliha evlatlar, Seni dünyada en güzel şekilde temsil edecekhayırlı evlatlar nasip et Rabbim..bu duaya amin diyen tüm bekarlara nasip et Rabbim..

amin amin aminnnnnn:21::21::21::21::21::21::21:bende listedeki herkese dua ettim ALLAH KABUL ETSİN İNSALLAH EN YAKINDA HAYIRLI BİR SEKİLDE EVLENİP Bİ ÖMÜR SÜRECEK YUVAMIZA KAVUSURUZ İNSALLAH VE HAYIRLI SAGLIKLI COCUKLARIMIZA HAMİŞ KALIRIZ İNSALLAHHHHH EN YAKIN ZAMANDA İNSALLAH

Son düzenleme:

Amiiin Allah bu gecenin hürmetine, Peygamber Efendimiz Hz Muhammed (sav) hürmetine kabul etsin :21: :21: :21: :21: :21:

Son düzenleyen: Moderatör:
amin amin aminnnnnn:21::21::21::21::21::21::21:bende listedeki herkese dua ettim ALLAH KABUL ETSİN İNSALLAH EN YAKINDA HAYIRLI BİR SEKİLDE EVLENİP Bİ ÖMÜR SÜRECEK YUVAMIZA KAVUSURUZ İNSALLAH VE HAYIRLI SAGLIKLI COCUKLARIMIZA HAMİŞ KALIRIZ İNSALLAHHHHH EN YAKIN ZAMANDA İNSALLAH

Allah razı olsun canım, gönülden aminnn :21: Allah kabul etsin tez zamanda :21:

"Allahümme ya Müfettihal ebvab iftah lena hayral bab."

Ey kapıları açan Allah'ım!Bize maddi manevi en hayırlı kapılarını aç.

Rabbim
Bir insan koy kalbime
Ama o insan senin de
sevdiğin olsun

Ve bana öyle bir insan sevdir ki
O insanin kalbi Seninle sevişen bir mabed olsun.
Beni öyle bir insanla bulustur ki benden önce
Onunla buluşmuş olan sen olasın

Onunla el ele tutuştuğumuzda
İkimizin üzerinde Senin elin olsun

Bana öyle gözler göster ki
Ben o gözlerden sana bakayım

Bana öyle bir sevgili ver ki
O gözler cennete acılan iki pencere olsun

Onunla öyle bir yolda yürüyelim ki
Kılavuzumuz sen olasın ey Rabbim

Öyle bir sevgili ver ki bana
Ona sarildıgımda kainat bize baksın
Birbirine sarilsin

Sevgimiz kurtla kuzuları barıştırsın
Bize bakıp şeytan Adem'e secde etsin
Günah sevap uğruna kendini feda etsin
Ölüler birer birer uyansın sevgimizle

Bize öyle bir sevgili ver ki Rabbim!
Sevgimizde Muhammed sevilsin

Öyle sevelimki birbirimizi
Hz. Hatice göklerden bize seslensin
Ve desin ki;

"Bak ya Muhammed bak şu sevgililere onlar bizde... bizde onlardayız.

Bak Askımız bir kez daha yasanıyor yer yüzünde..
Allah Askımızı öyLe çok seviyor ki binlerce insana yaşatıyor..
:21::21::21::21::21::21::21::21::21::21::21::21::21::21::21:

Esrazambak senin için 60 ayet el kursi 1 kenzûl ars okudum canim Allah kabul etsin Allah gönlüne göre hayirli bir es versin

kizlar oruç ezan basadigindami açilir ezan bitincemi? ben hep ezan baslarken açarim bir arkadasim ezan bittikten sonra açmam gerektigini soyledi bilgisi olan varmi?

X