Yağ yakıcı maydanoz limon kürü

Caddy

Guru
Pro Üye
28 Mart 2012
8.170
2.001
YAĞ YAKICI MAYDANOZ LİMON KÜRÜ..!!!
- 15 -16 sap larıyla beraber hormonsuz maydanoz
- 1 limon suyu
- Yarım su bardağı su

Yapılışı: Saplı maydanozları, limon suyunu ve klorsuz suyu koyup blenderden geçirin. Elde ettiğiniz yeşil suyu sabahları aç karnına kahvaltıdan 10-15 dakika önce için. 15 gün uyguladıktan sonra 3-4 gün ara verip yeniden 15 günlük bir kür daha yapın.#Maydanozun Yararları Nelerdir?

Maydanoz böbrek ve mesane taşlarının düşürülmesinde yardımcı bir rol alır.
Ağızda hoş bir koku bırakır. Özellikle yemek sonrasında kötü ağız kokularının giderilmesini sağlar.
Uyku sorunlarına taze ya da kuru halde tüketilmesi yararlı olacaktır.
Cilde renk ve canlılık kazandırır.
Ateş düşürücü ve terletici bir etkisi vardır.
Karaciğerin daha sağlıklı çalışabilmesi için yardımcı olur.
Böcek ısırmasında, yanıklarda ve iltihaplarda lapa olarak kullanılmakta ve yararlı olmaktadır.

Maydanoz kadar son dönemde maydanoz suyu da sık kullanılır hale gelmiştir. Aslında, maydanoz suyu bugün keşfedilmiş bir ürün değildir ancak etkinliği son dönemde daha da artmıştır. Maydanoz suyunun yararlarını sıralamak gerekirse,

Maydanoz suyunda yoğun miktarda klorofil bulunmaktadır. Klorofil kan artırıcı etkiye sahiptir. Ayrıca böbrek, karaciğer ve idrar yolları üzerinde temizleyici bir etkiye sahiptir.
Sindirim yolları sorunu yaşayan kişiler maydanoz suyu tüketerek burada oluşan sorunları giderebilir. Maydanoz suyu sindirim yolları üzerinde uyarıcı bir etkiye sahiptir.
Maydanoz suyu ince bağırsakların çalışmasını düzenler.
Maydanoz suyu bol miktarda C vitamini içermektedir.

Maydanoz suyu nasıl hazırlanır?

Maydanoz suyu nasıl hazırlanır; 4 bardak su içerisinde 1 demet maydanoz kaynatılır ve günde üç defa 1’er bardak şeklinde içilir. Farklı bir karışım şeklinde kullanmak isteyenler bal ya da limon ilavesiyle de içebilir.
İbrahim saraçoğlu nun denenmiş yağ yakan maydanoz limon kürü. Yağ yakıcı özelliğinin yanında Hepatit B ve C hastalarının kullandığı ilaçlar karaciğerde yağlanmaya neden olur. Bu ilaçları kullananlar için de mükemmel bir destekleyicidir.Herkesin kullana bileceği bu karışımı sadece tansiyon sorunu olanlar kullanamaz. Maydanozun sahip olduğu tansiyon düşürücü özelliğinden dolayı tansiyon sorunu olanlar kesinlikle kullanamaz bu karışımı. Ayrıca deri altında yağlanma varsa yok eder bu yağlanmayı, cilde parlaklık verir ve daha genç görünmesini sağlar. Hem zayıflamak hemde genç ve sağlıklı olarak daha kaliteli yaşamak isterseniz bu kürü mutlaka uygulayın. Maliyetsiz evinizdeki malzemelerle kolayca
hazırlayacağınız bu kürü sabahları tüketmelisiniz.

annem bu maydonozu blenderdan geçirip limonla tüketme işini yapmıştı..
kolesterol takibi yapıyor bu arada. doktor kolesterol değerlerinde ciddi düşüş olduğunu,
bunu nasıl yaptığı sormuş..
annem maydonoz kürünü anlatırken, dikkatle dinlemiş. şaşırmış.

ama çok sık tuvalete gitme ihtiyacı oluyordu :KK1:
uygulayacakların bilgisine..

Ben de yarın başlıyorum bu küre yağlı bi cildim var sivilceye de hayli musait sabah erken saatte kalkıyorum o saatte blenderi calistirmayacagm için akşam yatmadan hazirladim umarım o şekilde de etkisi olur

konu baya bi önce açılmış o zamandan beri :KK34:deneyip faydasını gören var mı

bende daha once soğan suyu denedım hakıkaten işe yarıyo hem iltahp felan varsa söktürüyo hemde iştah kesiyo
1adet kuru soğanı 4e bölüp 1kupa bakrdak kadar suda birkaç dk kaynatın suyunu sabah ac karınına için üstünede bir bardak ılık su
ciddi iştah kesiyo

kızlarr kesinliklee maydonozu tavsiye ediyorum ben yaklaşık 2 ay kadar her sabah aç karnına bir bardak maydonoz suyu içtim ve 2 ayda 8 kilo verdim ayrıcaa soğan kaynatıp içmek çok fazla yararlı bir arkadaşımın ablası bunu günde iki kere içti ve sonuçtan çok memnun tavsiye ederim

kızlarr kesinliklee maydonozu tavsiye ediyorum ben yaklaşık 2 ay kadar her sabah aç karnına bir bardak maydonoz suyu içtim ve 2 ayda 8 kilo verdim ayrıcaa soğan kaynatıp içmek çok fazla yararlı bir arkadaşımın ablası bunu günde iki kere içti ve sonuçtan çok memnun tavsiye ederim

merbaha yanında diyet yaptın mı peki? 2 ayda 8 çok iyi

Ben üniversite yıllarımda yapmıştım . Sabahları yemekten 15 dk kadar önce 5-6 sap maydanoz u bir bardak suda cezvede kaynatıp içebileceğim en sıcak halinde içiyordum. O zamanlar verilecek kilom yoktu. 1-2 kilo versem başım dönüyordu. Kiloma bir etkisi olmadı. Ama ben kahvaltı yaparsam öğle yemeğine inanılmaz acıkıyordum. Akşamları falan yatmadan önce gece yemeklerim oluyordu o yıllarda. Maydanoz suyu kullanırken onlar kesilmişti. Aşırı acıkmıyordum. O yüzden insülin i dengelediği gibi bir inancım var maydanoz suyunun.
Bir de ciddi östrojen varmış. hormon kullananlara dikkat derim.

Gerçekten son zamanlarda kullanıp yararını gören var mı?Ben 1 haftadır içiyorum zayıflamak için kullanıyorum fayda gören varsa yazabilirmi

Benim çok hevesli olarak başlayacağım bir kür hatta yarın sabah başlamayı düşünüyorum. Mağlum ''pazartesi'' diyet ve kür başlama günüdür :KK56: 6-7 kilo fazlam var yarısını bile bu kür ile versem çok faydalı olacak. Bir hafta sonra durumumu paylaşmak isterim sizlerle :18:

Gerçekten son zamanlarda kullanıp yararını gören var mı?Ben 1 haftadır içiyorum zayıflamak için kullanıyorum fayda gören varsa yazabilirmi

Benim çok hevesli olarak başlayacağım bir kür hatta yarın sabah başlamayı düşünüyorum. Mağlum ''pazartesi'' diyet ve kür başlama günüdür :KK56: 6-7 kilo fazlam var yarısını bile bu kür ile versem çok faydalı olacak. Bir hafta sonra durumumu paylaşmak isterim sizlerle :18:
Acaba nasıl bir gelişme yaşadınız bizlerle paylaşabilirmisiniz kullanıcı olarak :KK34:

Acaba nasıl bir gelişme yaşadınız bizlerle paylaşabilirmisiniz kullanıcı olarak :KK34:

Merhabalar. Sorun kürde değil ben de diyerek başlıyorum :KK36:
1 hafta uyguladım anca ve iştahımı azaltmadı,belki içten ödeme bir yararı olmuştur ama ben bu 1 haftayı çok rahatsız geçirdim. Beklentilerim belki çok yüksekti,1 hafta denemeyle bir sonuca da ulaşılmaz biliyorum ama bu süre boyunca yararını göremediğimden bırakıp normal zamanlarda içtiğim kendi bitki çaylarımdan içiyorum. Benim bünyemde etkisi bu oldu ama eminim ki birçok kişide de işe yarayacak bir kürdür. Denemek isteyenler 1 hafta bir durumlarına bakıp denemeliler bence. Umarım sizler faydasını görürsünüz :KK34:

Ahhh bu kadinlar 3 cayi 5 cayi derken sonrada zayiflamak icin careler ariyoruz birde panik olduk yaz da geliyor hizlica vermek lazim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ben bu kürü esimede uygulamak istiyorum ancak sabahlari cok erken hazirlanip ise gidiyo acaba bu kürü aksamdan hazirlayip sabaha icse olurmu yoksa taze tazemi hazirlamak gerekiyo?

ben bu kürü esimede uygulamak istiyorum ancak sabahlari cok erken hazirlanip ise gidiyo acaba bu kürü aksamdan hazirlayip sabaha icse olurmu yoksa taze tazemi hazirlamak gerekiyo?

Merhaba. Ben size paylaşayım,10 yılı aşkın süredir bir kullanıcı olarak,genc kalmamın esas sebeplerinden birisidir maydanoz,limon kürü.
Bu küre,kendisi doktor olan,seyyit hanım arkadaşımın tavsiyesiyle başladım. Allah ondan razı olsun. Yukarda anlatıldığı gibi,15 gün tüketip,ara vermekle,ve yeniden devam etmekle başladım bu uygulamaya. Daha sonra,ara ara bu kürü kullanmaya devam ettim. Bu kürün mucizesi özelliği,kan dolaşımını hızlandırmasıyla, vücuda bol miktarda C vitamini depolamasıdır. Vücuda birikmiş fazla şişten ve toksinlerden arındırma özelliğiyle muhteşem bir detoks kürüdür.
Gercekten de yüzünüze bir canlılık verir. Kan dolaşımını hızlandırma özelliğine sahip olduğundan,metabolizmamız çalışıyor ve tenimizin rengi canlanıyor. Yüze bir pembeleşme geliyor. Yıllardır bir iki ay ara vermekle,kullandığım 15 günlük maydanoz,limon kürü sayesinde zinde kaldığımı söyleye bilirim. Lakin,bu kürğn tansiyon düşürücü özelliği olduğunu da vurgulamak gerek. Bu konuda dikkatli olmanızı şiddetle öneriyorum.

X