fsh ve lh değerleri yüksek olup hamile kalanlar

slm bende bebek özlemi çeken biriyim. lh ve fsh değerlerim 15 in üzerinde çıktı ve ne yapacağımı bilmiyorum:KK43: fsh yüksek olduğu zaman hamile kalınması çok zormuş hatta tüp bebek bile olmuyormuş. lütfen arkadaşlar bu değerleri yüksek olup hamile kalan yada kalamayan varsa paylaşabilirmisiniz? nasıl bir yol izlediniz neler yaptınız???

Benim fsh 16 idi ve bugun hamile oldugumu ogrendim hemende sizinle paylasmak istedim cunku hep bi umut ariyoruz bizim gibi olan varmi diye.belki bir vesile ama hic umudum yoktu sadece 1 ay hayt tohumu. testere disli aslan pencesi ictim.sonrada meryem suresni 41 gun okudum ve bedir savasina katilan buyuklerin isimlerini zikrederek hepsinin hurmetine ALLAH dan istedim.ama sunu anladimki ol derse olur. dua edelim ins. bugunku mutlulugmu anlatamam:)

Benim fsh 16 idi ve bugun hamile oldugumu ogrendim hemende sizinle paylasmak istedim cunku hep bi umut ariyoruz bizim gibi olan varmi diye.belki bir vesile ama hic umudum yoktu sadece 1 ay hayt tohumu. testere disli aslan pencesi ictim.sonrada meryem suresni 41 gun okudum ve bedir savasina katilan buyuklerin isimlerini zikrederek hepsinin hurmetine ALLAH dan istedim.ama sunu anladimki ol derse olur. dua edelim ins. bugunku mutlulugmu anlatamam:)
Allah tamamına erdirsin benim fsh de 16.Testere dişli aslan pençesi içiyorum şu an 1 aya tamamlayınca inşallah hayıt otu içicem 1 2 ayda.Sizin kist falan varmıydı hayıt otu kistli olanlarda işe yarıyomuş diye duydum

İnşallah darısı bana bende 1 2 ay içinde hamiş olduğumu öğrenirim :dua:

Allah tamamına erdirsin benim fsh de 16.Testere dişli aslan pençesi içiyorum şu an 1 aya tamamlayınca inşallah hayıt otu içicem 1 2 ayda.Sizin kist falan varmıydı hayıt otu kistli olanlarda işe yarıyomuş diye duydum
Yoktu canim ben testere ve hayit I beraber kaynatip ictim sadece 1 ay ictm

Canim hayt tohumu ve testere disli aslan pencesini kaynat 1 ay duzenli ic ve hic kafana bisy takma . inan oluyo 16 ile hamile kaldm hersey Allah dan bence. hormonlar streslede yukseliyo bilginz olsun.

Allah razi olsun :) bende kist veya baska bisy yoktu

Allah razi olsun :) bende kist veya baska bisy yoktu
Tekrar rahatsız ediyorum ama kusura bakmayın.Bu ay ki hormon değerlerim de fsh 10 a düşmüş ama e2 144 yüksek malesef.Sizin e2 kaçtı hatırlıyomusunuz

Merhaba arkadaşlar benim Sonuçlar söyle :

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    20,6 KB · Görüntüleme: 488
  • image.jpeg
    image.jpeg
    29 KB · Görüntüleme: 433
Pek anlamıyorum foruma baktım ama yine kafam karıştı. Dr daha görmedi Çarşamba günü bakacak. Önceden size göstermek istedim

Dr bana şekerimin olduğunu ve yumurtalık hormonlarının dengesini bozduğunu söyledi. İnofoilic combi ve glinext kullanıyorum. Ekstradan soğan kürü yaptım inşalalh faydası olur bakalım

1 ay hayıt kullandım baktım ki iyileşme var civanperçemi+çoban çantası+aslanpençesi ekledim küre bir kaç gündür de bal,polen,çörekotu ve tarçın karışımı bir tatlı kaşığı...Yazınca farkettim ben resmen kürlerle besleniyormuşum yaw :KK52::KK52::KK52:

ÖNCELİK YÜKSEK FSH DÜŞÜK AMH İÇİN ADET BİTTİKTEN SONRA 2. GÜN 15 GÜN SÜREYLE SOĞAN KURU ( ÖĞLEN YEMEKTEN VE ÖNCE YEMEKTEN 2 3 SAAT SONRA AÇ KARNINA ÇALIŞAN BAYAN AKŞAM YEMEĞİ ÖNCESİ VE GECE YATARKEN )SOĞAN KÜRÜ BİTTİKTEN SONRA SABAH VE AKŞAM AÇ KARNINA 1 ÇAY KAŞIĞI HAYIT TOHUMU DÖVÜP BİR ÇAY BARDAĞI KLORSUZ SUDA 5 KAKİKA KISIK ATEŞTE KAPAĞI KAPALI ŞEKİLDE KAYNATIP OCAKTAN ALIP SÜZÜLECEK ILIYINCA İÇİLECEK. AKŞAM YEMEKTEN 2 SAAT SONRA DA TESTERE DİŞLİ ASLAN PENÇESİ ÇAYI İÇİLECEK. HAYIT TOHUMU İLE AYNI GÜNLERDE 1 AY SÜREYLE. SONRA 10 GÜN TEKRAR SOĞAN KÜRÜ SONRA 15 GÜN SABAH AKŞAM CİVANPERÇEMİ ÇAYI İÇİLECEK. HİÇ BİR ŞEKİLDE OTLAR KARIŞTIRMAYIN TATLANDIRICI ATMAYIN. OTLARI GÜVENLİ YERDEN ALIN. AÇIKTA ALMAYIN. PAKETLİ ALMAYA ÖZEN GÖSTERİN.SOĞAN KÜRÜ İLE BERABER BAŞALYARAK DEVAMLİ 1 YEMEK KAŞIĞI ÇÖREK OTU YAĞINU AÇ KARNINA GÜNDE BİR DEFA TÜKETİN.

İKİNCİSİ YÜKSEK FSH VE DÜŞÜK AMH DA BAL POLEN ARI SÜTÜ ARI ÜRÜNLERİ YÜKSEK FSH DAHA ÇOK YÜKSELTİYOR. KEÇİ BOYNUZU DA AYNI ŞEKİLDE FSH YÜKSELTİYOR. ÖNCE YUKARIDA BİTKİLER VE KÜR İLE FSH DÜŞÜRÜP SONRA BAL POLEN ARI SÜTÜ KULLANMAK GEREKLİ. İNCİR KÜRÜ VE HAVUÇ KÜRÜ DE AYNI ŞEKİDLE YUKARIDA Kİ BİTKİLER BİTİP FSH DÜŞÜNCE KULLANILMASI GEREKLİ. YUMURTA SAYISINI ARTTIRIYOR ANCAK YUMURTALARIN İÇİ BOŞ ÇIKIYOR. İNCİR KÜRÜ DE FSH DÜŞMEDEN YAPILIRSA FAYDA DEĞİL ZARAR VERİYOR. AYNI ZAMANDA YÜKSEK PROLAKTİN OLAN KİŞİLERDE İNCİR PROLAKTİN DEĞERİNİ DAHA DA ARTTIRIYOR.

Son düzenleme:
ÖNCELİK YÜKSEK FSH DÜŞÜK AMH İÇİN ADET BİTTİKTEN SONRA 2. GÜN 15 GÜN SÜREYLE SOĞAN KURU ( ÖĞLEN YEMEKTEN VE ÖNCE YEMEKTEN 2 3 SAAT SONRA AÇ KARNINA ÇALIŞAN BAYAN AKŞAM YEMEĞİ ÖNCESİ VE GECE YATARKEN )SOĞAN KÜRÜ BİTTİKTEN SONRA SABAH VE AKŞAM AÇ KARNINA 1 ÇAY KAŞIĞI HAYIT TOHUMU DÖVÜP BİR ÇAY BARDAĞI KLORSUZ SUDA 5 KAKİKA KISIK ATEŞTE KAPAĞI KAPALI ŞEKİLDE KAYNATIP OCAKTAN ALIP SÜZÜLECEK ILIYINCA İÇİLECEK. AKŞAM YEMEKTEN 2 SAAT SONRA DA TESTERE DİŞLİ ASLAN PENÇESİ ÇAYI İÇİLECEK. HAYIT TOHUMU İLE AYNI GÜNLERDE 1 AY SÜREYLE. SONRA 10 GÜN TEKRAR SOĞAN KÜRÜ SONRA 15 GÜN SABAH AKŞAM CİVANPERÇEMİ ÇAYI İÇİLECEK. HİÇ BİR ŞEKİLDE OTLAR KARIŞTIRMAYIN TATLANDIRICI ATMAYIN. OTLARI GÜVENLİ YERDEN ALIN. AÇIKTA ALMAYIN. PAKETLİ ALMAYA ÖZEN GÖSTERİN.SOĞAN KÜRÜ İLE BERABER BAŞALYARAK DEVAMLİ 1 YEMEK KAŞIĞI ÇÖREK OTU YAĞINU AÇ KARNINA GÜNDE BİR DEFA TÜKETİN.

İKİNCİSİ YÜKSEK FSH VE DÜŞÜK AMH DA BAL POLEN ARI SÜTÜ ARI ÜRÜNLERİ YÜKSEK FSH DAHA ÇOK YÜKSELTİYOR. KEÇİ BOYNUZU DA AYNI ŞEKİLDE FSH YÜKSELTİYOR. ÖNCE YUKARIDA BİTKİLER VE KÜR İLE FSH DÜŞÜRÜP SONRA BAL POLEN ARI SÜTÜ KULLANMAK GEREKLİ. İNCİR KÜRÜ VE HAVUÇ KÜRÜ DE AYNI ŞEKİDLE YUKARIDA Kİ BİTKİLER BİTİP FSH DÜŞÜNCE KULLANILMASI GEREKLİ. YUMURTA SAYISINI ARTTIRIYOR ANCAK YUMURTALARIN İÇİ BOŞ ÇIKIYOR. İNCİR KÜRÜ DE FSH DÜŞMEDEN YAPILIRSA FAYDA DEĞİL ZARAR VERİYOR. AYNI ZAMANDA YÜKSEK PROLAKTİN OLAN KİŞİLERDE İNCİR PROLAKTİN DEĞERİNİ DAHA DA ARTTIRIYOR.
sevdabuzer sevdabuzer bir okur musun canım

arkadaşlar bu foruma sırf sizlere moral olsun diye yazıyorum çünkü bende bu forumda yazılanlardan güç aldım hep. 4 yılı aşkın süredir evliyiz ve nisan 2013 te artık çocuk yapalım dedik eşimle. tabi o kadar plan yapan bir insanım ki hemen olacağını düşündüm ama baktım ki 3 ay geçti 4 ay geçti olmuyor ben iyice strese girdim ve adetlerimde düzensizleşmeye başladı çok moralim bozulmuştu. bir doktara gideyim dedim ve hormon tahlilleri sonucu fsh 14 çıktı doktor cyclo verdi bir ay kullandım fsh 20 oldu doktor benim yapacak bişeyim yok tedavi görmen gerekiyor tüp bebek merkezine gitmem gerektiğini söyledi. tabi ben şok yaşıyordum zaten 2 aydır. ama aynı zamanda forumda yazan fsh yüksekliği için hayıt tohumu içtim sonraki ay hem hayıt hemde 10 günlük bal tarçın çörek otu polen karışımını denedim. tabi hayıtı 3 ay diğer karışımı da 3 ay denedim ve kasım ayında yani bu ay hamile olduğumu öğrendim. allahtan ümit kesilmez yüce rabbim istemedikten sonra tek bir yaprak dahi kımıldamaz inancınızı kaybetmeyin ve bol bol dua edin lütfen. allahım sana binlerce kez şükürler olsun inşallah bebeğimizi sağlıklı sıhhatlı kucağımıza almayı nasip edersin. :KK49::KK49:allahım sen hayırlı sağlıklı bir evlat var yarabbim aminnn.
saydıklarınızı nerden bulabilirim acaba

fsh 13 idi. Doktor ilaç verdi ve üç ay kullandım Tekrar adetin ikinci günü tahlil yapılınca fsh 18 çıktı. Hayal kırıklığına uğradım. Doktorum tüp bebek önerdi. Yaşım 34 olunca geç kalmamam gerektiğini söyledi. Eşim normal yolu deneyelim dedi ve şu an adetim 5 gün gecikti. Başka bir doktora gittik. Kan tahlilinde hamile olduğum ortaya çıktı.
Doktorun verdiği ilaç adet düzensizliğini ortadan kaldırdı. O ilacında faydası olduğuna inanıyorum
Allah'a şükür hamileyim
Fsh ı yüksek olanlar Allah'tan umudunuzu yitirmeyin. Afyondan sevgilerle
Merhabalar hayırlı olsun bebeginiz dr size hangi ilacı verdi,benim fsh yüksek

X