Ne yapmalı, nasıl davranmalı

sedefff4606

Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2013
31
0
bn evli ve hamile bi bayanim. Allah izin verirse bir ay snra bebegimi kucagima alacagim. iki yilllik evliyim. meseleye gelince kuzenim . daha kucuk bnden suanda ergen hatta bilirim o donemleri insanin ne yaptigi belli olmuyor . sabah mesaj atmis hala anlamiuorsun asigim seviyorum diye. ne diyecegimi ne yapacagimi sasirdim suan. onceden az bi sey seziyordum ama yakistiramiyordum. farkli sehirlerdeyiz daha gecen hafta geldiler ziyaretime . surekli girusuruz biz cunku cok sevdigim kuzenlerimin en deger verdikleriminden biri her zaman mesajlasiriz tabi bn isimden gucumden firsat bulursam yazarim hatta cogu zmn yazmam bile . simdi onu kirmak uzmek istemiyorum bu ask ifadesini hic kaaale almadim bile cunku eminim gecicidir ergen daha cocuk bnm gozumde onu uzmeden nasil cozebilirim bu isi ne yapmaliyim nasil davranmaliyim biz hep gorusup yuz yuze bakcaz nede olsa ona kardesim diye hitap ederdim hep cocuk iste ama bu isin icinden kimse uzulmeden cikmam lazim

ergen de beyinsiz değil heralde..hamile kadınamı aşık olmuşş..
şöyle ağzına terlikle çarpacaksın çıkıverecek ergenlikten..
herkes genç oluyo herkesin deli dönemleri oluyoda evli hamile kuzenine ilanı aşk edenide hoş göremem ben..10 yaşında değilse tabi..

bn evli ve hamile bi bayanim. Allah izin verirse bir ay snra bebegimi kucagima alacagim. iki yilllik evliyim. meseleye gelince kuzenim . daha kucuk bnden suanda ergen hatta bilirim o donemleri insanin ne yaptigi belli olmuyor . sabah mesaj atmis hala anlamiuorsun asigim seviyorum diye. ne diyecegimi ne yapacagimi sasirdim suan. onceden az bi sey seziyordum ama yakistiramiyordum. farkli sehirlerdeyiz daha gecen hafta geldiler ziyaretime . surekli girusuruz biz cunku cok sevdigim kuzenlerimin en deger verdikleriminden biri her zaman mesajlasiriz tabi bn isimden gucumden firsat bulursam yazarim hatta cogu zmn yazmam bile . simdi onu kirmak uzmek istemiyorum bu ask ifadesini hic kaaale almadim bile cunku eminim gecicidir ergen daha cocuk bnm gozumde onu uzmeden nasil cozebilirim bu isi ne yapmaliyim nasil davranmaliyim biz hep gorusup yuz yuze bakcaz nede olsa ona kardesim diye hitap ederdim hep cocuk iste ama bu isin icinden kimse uzulmeden cikmam lazim

yalnız kime aşık olduğunu anlayamadım: Eşinemi? :KK20:

bence hiç bir şekilde konuşma . sen konuştukça umutlanıcaktır . görüşme bile bence zamanla unutur bugünleri hatırlar güler hatta.

ya alıp karşına konuşucaksın "böyle bir şey mümkün mü ne saçmalıyorsun sen" gibilerinden ya da bu tarz bir mesaj atıcaksın. şu an en deli çağları sanırım. ama sana o mesajı atarken iyi cesaret etmiş yani hem kuzenisin hem evlisin.

herkes genç oluyo herkesin deli dönemleri oluyoda evli hamile kuzenine ilanı aşk edenide hoş göremem ben..10 yaşında değilse tabi..

tuttum bunu :KK9:bizde yasadik gecen burda bir teyze diyor kizim ergendi gecen yil evli adamla yasadi pis adamda bunu kullandi birak allah askina ya bizde ergen olduk ne birini evli kocasina baktik ne kuzenlere yan gozle baktik kardes bildik hatta arkadaslarimizin biraktiklari sevgilelerini bile dusman bildik yapiyorlar yapiyorlar ergen kimliginin altina saklaniyorlar:KK24:

kuzenim 18 olmadi daha bnde bisey yapamam diyememde kimseye cunku bn kaaale almiyorum ama ortalik karisir ortada halam var nede olsa onunki cocukluktan baska bi sey degil

Hem beyinsiz hem terbiyesiz!!!
Hepimiz genç olduk!
Hem evli hem kuzen hiç mi akıl fikir yok insanlarda!

kuzenim 18 olmadi daha bnde bisey yapamam diyememde kimseye cunku bn kaaale almiyorum ama ortalik karisir ortada halam var nede olsa onunki cocukluktan baska bi sey degil

Bence konuş halanla.
17 yaş öyle bebe yaşı değil.
Azıcık yol yordam göstersin.

ne tarz mesajlar atıyor pekı ?
nasıl cevaplar verıyorsun ?

Hiç anlamamış gibi davran bence geri msj at bana atmışsın msjı yanlş olmuş falan de
Baktın hiç anlamıyor ara bağır kız falan eniştene söylerim falan de
Ama bunu eşinede anlat tabii anlayışlı biriyse gidip çocuğu dövmeye kalkmasın sonradan saçma şeyler gelmesin başına diye söyle diyorum niye haberim yok aranızda bişey mi var demesin :KK14:

arkadaşım burda yazılanları kaale alma . o daha bir çocuk . bende o yaşlarda öğretmenime platonik aşıktım . şimdi gülüyorum yani kendime . o bir geçiş dönemi . hemen bunu ahlaksızlık olarak görme . büyütme eşine falan sakın söyleme . sadecekonuşma hiç onla . ararsa açma vs yada hattını değiştir çok mu zor ya .

tuttum bunu :KK9:bizde yasadik gecen burda bir teyze diyor kizim ergendi gecen yil evli adamla yasadi pis adamda bunu kullandi birak allah askina ya bizde ergen olduk ne birini evli kocasina baktik ne kuzenlere yan gozle baktik kardes bildik hatta arkadaslarimizin biraktiklari sevgilelerini bile dusman bildik yapiyorlar yapiyorlar ergen kimliginin altina saklaniyorlar:KK24:

benim ergenliğim annemle kavga ederek sivilce sıkarak geçti..
üstelik bu 18inde ..ne ergenliği bildiğin kaşınıyo..

arkadaşım msjı silme..ne yapılır inan şimdi ne yazsam yanlış olabilir...
ama çocukça göremiyorum ben..
ablacımlımı yaklaşmak lazım kızıp korkutmakmı lazım bilemedim..
sen daha iyi tanıyosun..

arkadaşım burda yazılanları kaale alma . o daha bir çocuk . bende o yaşlarda öğretmenime platonik aşıktım . şimdi gülüyorum yani kendime . o bir geçiş dönemi . hemen bunu ahlaksızlık olarak görme . büyütme eşine falan sakın söyleme . sadecekonuşma hiç onla . ararsa açma vs yada hattını değiştir çok mu zor ya .

burda yazılanları kaale almayacaksa neden konu açıyo..
hangi msjı önemseyeceğini bizmi söylüycez..buda yeni moda oldu..herkes fikrini yazıyo..

kuzenim bna asik oldugunu ifade etmis ama bn ona bu cesareti vermedim hic yanlis anlamaya musaitde davranmadim. simdi ne ortaligi karistirmak nede yuz goz olmak istiyorum cunku eminim onun bu hevesleri gececek biz yine yuzyuze bakacagiz arkadaslar cozum onerileriniz bu sekilde olursa sevinirim

X