Saç Rengi ve Saç Boyama Beyazları çok olan saçta kına nasıl olur?

Sementaa

Üye
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2013
783
16
kızlar kına beyazlar çok olan saçta nasıl durur hoş olurmu..
ben boyadan bıktım saçlarımı çok yıprattı en sonunda yaktım ..şimdi 2 cm uzadı..bide ne göreyim önlerim beyaz dolu.yıllarca sık sık boyamaktan beyazlarımın olduğunu görememişim.ama beyaz saçta hoş olur..biraz daha uzadıktan sonra hoş bir kesim ile..ama kınadada gözüm var saçı besliyor ne dersiniz cevap lütfen bilgisi olanlar..

kına saçı baya güçlendirip besliyor ben tam 1 yıl her ay yaktım saçıma. ama sabır isteyen birşey ben en sonunda bıktım usandm kınanın uğraştırıcılığından. ayrıca her kına yakışta renk farklı çıkıyor. benim saçımdaki renk çok güzeldi fln ama bi süre sonra sıkıyor. ayrıca renk değişmek imkansz gibi birşey sadce üzerine koyu renk yapmakta bir süprizle karşılaşmazsınız. beyazlara gelince beyaz olan kısımlar turuncu olur diğer yerler saçınızn rengine göre ışıltı alır

kına saçı baya güçlendirip besliyor ben tam 1 yıl her ay yaktım saçıma. ama sabır isteyen birşey ben en sonunda bıktım usandm kınanın uğraştırıcılığından. ayrıca her kına yakışta renk farklı çıkıyor. benim saçımdaki renk çok güzeldi fln ama bi süre sonra sıkıyor. ayrıca renk değişmek imkansz gibi birşey sadce üzerine koyu renk yapmakta bir süprizle karşılaşmazsınız. beyazlara gelince beyaz olan kısımlar turuncu olur diğer yerler saçınızn rengine göre ışıltı alır

işte bende bundan korkuyorum beyaz yerlerin turuncu olmasından..doğulu nineler gibi..kendi doğal renginde eminim hoş durur kızıl..uğraştırması önemli değil güzel olsun yeter.acaba diyorum sık sık kına ile boyasam beyazlar bir süre sonra koyulaşırmı e malum ilk boyamada turuncu olacak..ön kısımlarım hep beyaz

işte bende bundan korkuyorum beyaz yerlerin turuncu olmasından..doğulu nineler gibi..kendi doğal renginde eminim hoş durur kızıl..uğraştırması önemli değil güzel olsun yeter.acaba diyorum sık sık kına ile boyasam beyazlar bir süre sonra koyulaşırmı e malum ilk boyamada turuncu olacak..ön kısımlarım hep beyaz

maalesef mümkün değil. beyazlar hep turuncu olur çünkü kına malum turuncu renk veriyor zaten. ama içine rastık falan konunca nasıl olur onu bilemem kapatabilir belki beyazları öyle. illa yapcam diyorsanız bir tutatmnda denemeden sakın yapmayın

Canım annem saçlarına 4 5 aydır sürekli kına yakıyor ve çok fazla beyazı var. Buna rağmen turuncu falan olmadı rengi, koyu kızıl gibi. içine ceviz yaprağı felan da katıyor bildiğim kadarıyla. Sadece kına değil yani..

ancak üst üste defalarca kına yaktığınızda beyazlar da viyole kızıl bir renk alır.. renk pigmentini kaybetmeyen saçta kına da çok kalıcı ve daha güzel tutar.. henüz diplerden yeni çıkmış ve kınayla ilk defa karşılaşan beyaz saçlar turuncu kalır.. daha sonra ki kınalarda viyole kızıl bir renk alır..

annem birkaç yıldır hint kınasıyla boyuyor saçını kahve ve siyah rengini karıştırarak. gayette memnun. hem yumuşak oluyor hiç yıpratmıyor hemde beyazları çok güzel kapatıyor. tavsiye ederim. birkaç renk seçeneği de var hint kınasında.

Son düzenleme:
Canım annem saçlarına 4 5 aydır sürekli kına yakıyor ve çok fazla beyazı var. Buna rağmen turuncu falan olmadı rengi, koyu kızıl gibi. içine ceviz yaprağı felan da katıyor bildiğim kadarıyla. Sadece kına değil yani..
Anneme yaptik beyaz
Kizlar anneme kina yaktik siyah yerler siyah oldu beyazlar kizil oldu ne yapabiliriz

X