Nisan 2013 sonu aşılama yaptıranlar

merhaba canım bende kasım aralık gıbı yaptıracagım ama benımde ılk hıc bır fıkrım yokk bu konuda sadece netten arastırdım bılen arkadaslar yarcımcı olsunn lutfeeennn

teşekkür ederim cnm.adet olmamı bekliyorum aşılama için.olunca dr a gideceğim.rabbim gönlümüze göre versin inşallah.senin ne gibi sorunun var acaba.kaç yıllık evlisin

teşekkür ederim cnm.adet olmamı bekliyorum aşılama için.olunca dr a gideceğim.rabbim gönlümüze göre versin inşallah.senin ne gibi sorunun var acaba.kaç yıllık evlisin

benım esımde sperm 27mılyon bende bır sorun yok 4 yıl bıttı 2 yıl bız ıstemedık 2yıldırda ugrasıyoruz bugun dr.gıttım carsamba aslamam olacak 19mm olmus yumusum bakalım hayırlısı dua edın lutfen arkadaslar:KK49::KK49:

hepimize öncelikle geçmiş olsun.ben kasım ayında aşılama yaptıracağım. aşılama ne zaman oluyor.ne zaman hangi ilaçlar kullanılıyor.yumurta geliştiği zaman mı? spermi naklediyorlar?eşinizle ilişki öneriyor mu doktor aşılama döneminde .çünkü ben Ankara da yaptıracağım.bana anlatırsanız çooook memnun kalırım.bunların hiç birini bilmiyorum .çünkü çevremde aşılma yaptıran hiç kimse yok.sonuç ne zaman belli oluyor.birde benim tek tüpüm kapalı aşılama ile olur mu.rabbim dualarımızı kabul etsinn.

canım adetının 2 gunu dr.gıdıyorsun muaneden sonra gonolf verdı bana 37.5 6gun onu kullandım ama 2gune bır muaneye gıttım vee bugun 19mm olmus bugun ıgneyı bıraktım catlatma ıgnesı vurucam bugun carsamba esımle gıdecem asılama yapacak ınsallahhh olumlu sonuc alrımmmm dua edın lutfen.sonucta 15-20 gun sonra bellı oluyor.canım benım bunların hepsı bahane RABBIM OLDIYENE KADAR SABREDECECIZ....

Kızlar aşılama başlığı mı var? B'nde çok merak ediyorum . Aşılama sonrası çoğul gebelik mi oluyor yardımcı olursanız sevinirim.

X