Göz Makyajı Eyelıner suremıyorum :(

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
ilk eyelınerım benım ama:KK70: ben bu konuda çok yenıyım :KK1:
flormar dipliner :KK8:

bende flormar aldım da bugün merakımda sordum:KK31:
benim aldığım bundan $Flormar EyeBrow Liner (1).jpg $Flormar EyeBrow Liner (1).jpg

Kizlar cok kolay bi yöntemi var ! parabant alip gözünüzün altina yapistirin,tam eyelinerin cikdigi yere.Böylece düz bi cizginiz olcak ve cok güzel uzunda cekebilirsiniz:nazar::nazar: Parabantiniz yoksa bile bi ince kart ile deneyebilirsiniz KOLAY GELSIN :KK16::KK16:

Dipliner çoook rahat. Çok güzel çekebiliyorum, istersem incecik de yapabiliyorum. Bu bantla olan bana fazla kalın geldi denemedim ama kalınlığını ayarlamak isteseniz bantı daha fazla yaklaştıramazsınız ki :26: Eyeliner'ın fırçasıyla ben de beceremem ama dip kolay baya. Bir de bulaşma ya da hafif yamukluk olursa kulak pamuğunun ucunu hafif ıslatıp düzeltiyorum, mükemmel oluyor. :KK16:

kalem eyelıner al denee elını alıstır evde yap elın alısıncaaa yaparsın bende yapamam dıodum ama tamamen alıskanlık canımmm bı hafta evde süreklı dene olurr..bırdee ınce kıl fırcalardan almaa..kalemlee basla diplınera gec o da daha rahat kullanıslıdırr...sonra ısterseneyelınerr kullanırsın zor olmazzz...

gercekten bayaa kolaymis ya kac saat yapmak icin ugrasmaya degmezmis denicem bende sagol ;-)

Kizlar cok kolay bi yöntemi var ! parabant alip gözünüzün altina yapistirin,tam eyelinerin cikdigi yere.Böylece düz bi cizginiz olcak ve cok güzel uzunda cekebilirsiniz:nazar::nazar: Parabantiniz yoksa bile bi ince kart ile deneyebilirsiniz KOLAY GELSIN :KK16::KK16:

eyeliner sürme konusunda bende çok problem yaşıyorum bu fikri sevdim hemen deniyorum :))

Gidip mac ten hel eyeliner ve sephoradan eyelıner fırçası al .cekemiyorum gibi bi derdın olmayacak garantili

yaa kızlaar ne zaman eyeliner sürsemmm göz kapağım simsiyah oluyor nedenini anlayamıyorum. acaba gözümü kapayıp açtıkça mı böyle oluyor ne yapmam lazımmm siizcee aşklarr???

eyeliner sürmeyi başaramayan arkadaşlara tavsiyem küçük bir aynayı aşağıda tutup eyelinerı göz kapağını germeden ve aşağı bakarak sürmeyi denesinler. ben öyle sürüyorum yıllardır gayet düzgün oluyor. hatta bunu yaparken dirseğinizi de masaya dayarsanız daha da iyi olur. bir de şunu söylemeliyim, dipliner sürmek bence eyelinerdan daha zor. o yüzden eyeliner tercih edin derim,fırçalı daha rahat :KK34:

Kızlar eyelıner gözün iç kısmına sürülürmü?
Havalar çok sıcak göz kalemi sürüyorum iç kısma hemen akıyo acaba eyelıner sürülürmü?

Bu videoları izle.
[video=youtube;XZNunI4l-TY]http://www.youtube.com/watch?v=XZNunI4l-TY[/video]

Kızlar eyelıner gözün iç kısmına sürülürmü?
Havalar çok sıcak göz kalemi sürüyorum iç kısma hemen akıyo acaba eyelıner sürülürmü?

sakın öyle bir şey yapmayın,eyeliner likit bir şey sonuçta, gözünüz bir sulansa gözünüzün içi simsiyah olur, dağılır çünkü.hem yakar zaten. sakın sürmeyin :KK50:

konunun ilk sayfalarında var :)

içine bence sürülmez, yakmaz mı yahu?:26:
gözünün sağlığı için asla içine sürme.

sakın öyle bir şey yapmayın,eyeliner likit bir şey sonuçta, gözünüz bir sulansa gözünüzün içi simsiyah olur, dağılır çünkü.hem yakar zaten. sakın sürmeyin :KK50:

Tamam kızlar sağolun sürmem. Bilgi almadan sürmek istemedim zaten. Kalemde akıyo sıcaktan neyapsam ki?

X