Bebek İkinci El Yaz başında 3 yaş kız kıyafetleri..

ayakkabılar hariç canım çünkü benim kız 18 numara giyiyor bulamadık en sonunda polaris 19 nosunu aldım ilk adım ayakkabılarının altı incecik markalı olanlar hemen yırtılcak aldığım tamamen deri olmasına karşın yer yapmış yürüme aşkı geldi benimkilere bebek arabalarını bile kendileri yürütüyor RABBİM müsade etsin inşallah tez zamanda yürümelerine....

başka arkadaş solopeti çok beğenmiş o hariç birde etek sanırım zara olanı beğenmişti yanlış hatırlamıyorsam...
geri kalan resimlerin tek fiyatı hesaplayabilirmisin....yaşına uygunda olanları bakarsan sevinirim....bekliyorum teşekkürler....bu arada eşimede danışacağım malum ben çalışmıyorum....:KK14::KK14:

Ayakkabı konusunda hayırlısı diyorum,siz de yol alırsınız zamanla da yetişemezsiniz :KK16:
Evet canım arkadaşa salopetle eteği ayırdım,
diğerlerini yeni sizin için çekeceğim fotoğraflarla yarın öbür gün koyar genel bir fiyat yazarım canım..
Bakarsın,görüşürsün,olursa..

sağol canım...
şimdiden belim tutuldu iki büklüm dışarda herkes yürüyor biz niye yürümüyoruz diyolar ......ok canları istiyor yürümek belli ellerinide tutturmuyorlar...:2::2:
Ayakkabı konusunda hayırlısı diyorum,siz de yol alırsınız zamanla da yetişemezsiniz :KK16:
Evet canım arkadaşa salopetle eteği ayırdım,
diğerlerini yeni sizin için çekeceğim fotoğraflarla yarın öbür gün koyar genel bir fiyat yazarım canım..
Bakarsın,görüşürsün,olursa..

:))))tamam canım özelden ya da adogruyol55@hotmail.com dan hesap nonu aliyim yalnız isbankasi olursa sevinirim şimdi yollarım yada halk bankası olursa yarın yollarim

Hmm iş bankası bulabilirim sanırım..
Bakıyim acelesi yok en güzeli ben kargoya verirken ödemen,eşyaları yanıma alayım kargoya gdebilirsem yarın yazarım hesaplaşırız olur mu..
Başka bişey ihtiyacın olursa yaz yine..
Son bahara doğru da kışlıklar için bi topik açarım :)..

eininzde 3 yaş kız bebek içiçn başka ürrnlerizi vara şort tişört etek elbise bende toplu alım yapmak isterim cevap yazarsanız sevinirim.

Hmm iş bankası bulabilirim sanırım..
Bakıyim acelesi yok en güzeli ben kargoya verirken ödemen,eşyaları yanıma alayım kargoya gdebilirsem yarın yazarım hesaplaşırız olur mu..
Başka bişey ihtiyacın olursa yaz yine..
Son bahara doğru da kışlıklar için bi topik açarım :)..

Tamam canım kislik icinde süper olur kot elbise varmi salopet gibi ama elbise varsa onuda alabilirim

eininzde 3 yaş kız bebek içiçn başka ürrnlerizi vara şort tişört etek elbise bende toplu alım yapmak isterim cevap yazarsanız sevinirim.
Yaz için tayt üzeri tişörtleri parkta dışarıda düşüp dizlerini acıtmamaları için hep daha kullanışlı bulduğum için bu tarz alışveriş yaptım şimdiye kadar..
Elimdekiler bunlara paralel şeyler,belki bir iki elbise daha koyarım,ama şortumuz yok resmini koyduğum çizgiliden başka diyebilirim..
Yine de yarın öbürgün fotoğraf koyarım,bakarsanız ve beğenirseniz sizinle de alışveriş yapmak isterim..

Yaz için tayt üzeri tişörtleri parkta dışarıda düşüp dizlerini acıtmamaları için hep daha kullanışlı bulduğum için bu tarz alışveriş yaptım şimdiye kadar..
Elimdekiler bunlara paralel şeyler,belki bir iki elbise daha koyarım,ama şortumuz yok resmini koyduğum çizgiliden başka diyebilirim..
Yine de yarın öbürgün fotoğraf koyarım,bakarsanız ve beğenirseniz sizinle de alışveriş yapmak isterim..

genelde akşamları bu saatlerde nete girebiliyorum.zaten şuanda başka bi arkadaştan da 3 yaş kız alışverişi yapıyorum.siz elinizde kalanlara bakın tayt tişört etek elibise ayakkabı..şimdiden.teşekkür ederim görüşmek üzre..

genelde akşamları bu saatlerde nete girebiliyorum.zaten şuanda başka bi arkadaştan da 3 yaş kız alışverişi yapıyorum.siz elinizde kalanlara bakın tayt tişört etek elibise ayakkabı..şimdiden.teşekkür ederim görüşmek üzre..
satış durumuna göre size dönerim,sanırım bunu kastettiniz...
Görüşmek üzere..
Tamam canım kisliklar için haber verirsen sevinirim yarın haber bekliyorum
Bugün kargoya veremiyorum canım,yarınım çok daha müsait,senin için sakıncası yoksa yarın vereyim kargoya kıyafetleri olur mu?
Başka ihtiyacın varsa yazarsın..

satış durumuna göre size dönerim,sanırım bunu kastettiniz...
Görüşmek üzere..

Bugün kargoya veremiyorum canım,yarınım çok daha müsait,senin için sakıncası yoksa yarın vereyim kargoya kıyafetleri olur mu?
Başka ihtiyacın varsa yazarsın..

Önemli değil canım yarında olur sonrada ben aldım ya:))))) birde sandeletleri gorebilirmiyim yada önereceğim varsa onlara bakabilirim

Önemli değil canım yarında olur sonrada ben aldım ya:))))) birde sandeletleri gorebilirmiyim yada önereceğim varsa onlara bakabilirim

Sandaletler yazlıkta canım ancak bu haftasonu yada haftaya pazartesi koyarım fotosunu,
Bir kızım huylu,herşeyi giymiyor biri resmen hiç giyilmemişti,onu satmayı düşünüyordum..
Yazarım fotoğrafını koyduğumda..
23 numara ama..

Resmen olmadık parçalara neredeyse piyasa fiyatı isteniyor burda,
Bense 60 liraya aldığım bir parçayı 10 liraya satıyorum..
Fiyatlarıı arttıracağım:KK24:..

yaa üzüldüm fiyatlarını artıracağın için neyse .....
bu yaz giymek için olan kıyafetlerin fotolarınıda bekliyorum..teşekkürler...
Resmen olmadık parçalara neredeyse piyasa fiyatı isteniyor burda,
Bense 60 liraya aldığım bir parçayı 10 liraya satıyorum..
Fiyatlarıı arttıracağım:KK24:..

CAnım senden haber bekliyorum bana donersen sevinirim hesap numarasını verirsen yatiricam

Bunlar ise 2.5 - 3 yaşa uygun bir iki temiz parça daha..
Altlı üstlü penye bir takım,
Yine ütüsü yok fakat temiz ve yıpranmamış..-10 lira-

29vc5w.jpg
[/IMG]

bir de verdiğim kırmızı-beyaz- yada lacivert taytlarla giyilebilecek çok hoş tertemiz bir Kanz üst.. -7 lira-

fxt0k1.jpg
[/IMG]

Bunlar ise 2.5 - 3 yaşa uygun bir iki temiz parça daha..
Altlı üstlü penye bir takım,
Yine ütüsü yok fakat temiz ve yıpranmamış..-10 lira-

29vc5w.jpg
[/IMG]

bir de verdiğim kırmızı-beyaz- yada lacivert taytlarla giyilebilecek çok hoş tertemiz bir Kanz üst.. -7 lira-

fxt0k1.jpg
[/IMG]

slm bende sizden msj varmı diye bakıyordum bunları ben almak istiyorum tabii ekleteceğiniz başka ürünler olursa çok iyiy olur tek kargoyla halletmek açısından

İkizlerim var benim,
Bir kızım diğerine göre biraz daha küçüktü bu yüzden esasında vermediysem her parçanın bir ikincisi vardı, bu üçlü tişörtleri mesela taytlarla giydirebilirsiniz,
Adidas-Zara bir de payetli falan güzel toplam 3 tişört var böyle

1hv2n5.jpg
[/IMG]

İsterseniz bir de çok rahat yine temiz bir penye elbise var,3 yaşa uygun,

2py3nkm.jpg
[/IMG]

Hepsini 25ten veririm..

Ayakkabıda kaç giyiyor kızınız?

penyeler ve elbise de çok güzel bunlarıda almak istiyorum kızım -22-23 gibi giyiyniyor.siz böyle ürürnleriniz topladıkça yazın en sonunda toparlayıp bi kargoyla alayım.tayt varmı başka

X