Bebek İkinci El Yaz başında 3 yaş kız kıyafetleri..

Hymarry

SOLDAKİ SAREE'NİN, SAĞDAKİ HALE'NİN ANNESİ :)
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2009
7.047
40
Eleyip en az kullanılan en temizleri en olmadık paraya tek kişiye vereceğim..

1.Lacivert ışıl ışıl taytlı takım-10 lira-
28gqvzo.jpg
[/IMG]
2vmskec.jpg
[/IMG]

2.Toz pembe bir salopet, çok kullanışlı,incecik ve hafif..-10 lira-
a4prv8.jpg
[/IMG]

3.Üstü beyaz üzerine siyah puantiyeli zara tişrtü,altı kırmızı lazivert küçük fiyonklu bir takım-10 lira-
2lv0ikx.jpg
[/IMG]

4. Mothercare kot pantolon-10 lira-
120l4du.jpg
[/IMG]

5. Adidas tişört ve yanında bir güzel şort-10 lira-
ulzcp.jpg
[/IMG]
sosoaq.jpg
[/IMG]

6. İki adet üst parça. Çicekli olan güzel bir kumaş,boyunda aynı kumaştan kurdelası var. Diğeri hafif tiril tiril bir tişört. İkisi -10tl-
23movx1.jpg
[/IMG]
34ewzfc.jpg
[/IMG]

7. Bu üstlerin tümüyle giyilebilecek aynı yaşa uygun 5 tayt -10 lira-
5qskj.jpg
[/IMG]

8. Bir de çok hoş bir elbise
sfgopj.jpg
[/IMG]

Markaları tek tek belirtmedim, her bir parçanın alınış fiyatı en az 20 lira..

Kargoya sık sık gitme zamanım yok,isteyen bir arkadaşıma hepsini göndermek isterim..

Sadece ütülenmemiş durumda,gönderirken ütüsü de yapılmış durumda olur.
Kesnlikle leke yada yırtık olmayan hepsi orjinal Zara, Mothercare,Kanz,Adidas parçalar..

Başka bu yaşa ait ihtiyacınız olan parça varsa beliirtirseniz yardımcı olmaya çalışrım..
Hadi bakalım..

Son düzenleme:
Güzel arkadaşım,inan tek tek dağıtma ve farklı zamanlarda kargoya verme zamanım yok..
Tamamını yada en azından yarısını alan biri olursa en iyi ihtimal iki kez kargo yapabilirim..

Yine de tercihim hepsini alacak bir arkadaş olacak..
Tulum 39 liraya alınmıştı ayrıca..
Bu fiyata değil sitede çöpte bulamazsın :KK53:

adoğruyol arkadaşım ama İstanbuldaysanız gelip elden alabilirsiniz tek olarak isterseniz..

Son düzenleme:
Ankaradayim tamam onu ben aliyim digerleri satilinca benimkinide bir verirsin beklerim olmaz mi

Son düzenleme:
Ben beklerim ücretini ödeyip öbürleri satilinca hepsini birden yollarsınız çok beyendim gercekten yoksa ısrar etmem

Ankaradayim tamam onu ben aliyim digerleri satilinca benimkinide bir verirsin beklerim olmaz mi
Tamam bi bakiyim olur mu..
Bir de kotu var bunun onu da istersen gönderiyim ikisini 20 ye , istermisin?
Ya da yanında bir ayakkabı veriyim adidastan :)))..

Son düzenleme:
Olur gercekten yaz daha gelmedi ben beklerim salopet arıyordum çok hoşuma gitti istersen ücreti öderim canım bugun
Dar Kot etek varmi birde ayakkabının resmini gorebilirmiyim

Son düzenleme:
Olur gercekten yaz daha gelmedi ben beklerim salopet arıyordum çok hoşuma gitti istersen ücreti öderim canım bugun
Kot etek varmi birde ayakkabının resmini gorebilirmiyim

Canım iki kot etek var,kurdelalı olan LCW ama kesimi çok güzel,diz üstü,10 lira
Diğeri Zara Daha kısa ve buz mavisi12 lira dan olur bu da..
Ayakkabı ise hemen küçülen daha yeni yıkanmış 25 numara harika bir adidas 30lira diyorum buna,en ufak bir yıpranması yok..
343lssl.jpg
[/IMG]

Son düzenleme:
Canım daha yeni Adidas'tan ayakkabı aldım 100tl'ye bilsem almazdim çok güzelmiş buz mavisi eteği 10 tl olursa ikisini birden aliyim kargo icinde hiç seni zorlamiyim ne dersin

Canım daha yeni Adidas'tan ayakkabı aldım 100tl'ye bilsem almazdim çok güzelmiş buz mavisi eteği 10 tl olursa ikisini birden aliyim kargo icinde hiç seni zorlamiyim ne dersin

Bir de aynı salopetin kotu var istermisin?
Birde adidasın kırmızı mikili beyaz puantiyeli sandaleti var,ama 23 numara,olur mu size bilmem..

yani arkadaşım eteğe 15 desem 12 olsun diyceksin,12 olsun diyorum 10 olsun diyosun,
İlk müsterim ne fena pazarlıkçı çıktı..
İnan fiyatlar çok komik,acaip şeylere ne paralar istiyorlar şurda..
Tamam diyorsan 22liraya pembe salopetle Zara eteği -kargo sana ait olarak- yollarım..

selam hymarry

hepsi toplam ne kadar olur son fiyat yani benimki 2 yaş olucak inşallah ama senden ürün almak isterim açıkçası konu ikiz çocuk olunca sende iyi biliyosun kıyafetin ne kadar çok ihtiyaç olduğunu .....:KK1:

tüm ama tüm resimleri mi soruyorsan canım tek tek hesaplar hepsi çok uygun olmasına rağmen yeniden bi indirim yaparım,
senin kızına bu yaz lacak bir iki parçam daha var bakayım yarın istersen, uyguna veririm onları da..

ayakkabılar hariç canım çünkü benim kız 18 numara giyiyor bulamadık en sonunda polaris 19 nosunu aldım ilk adım ayakkabılarının altı incecik markalı olanlar hemen yırtılcak aldığım tamamen deri olmasına karşın yer yapmış yürüme aşkı geldi benimkilere bebek arabalarını bile kendileri yürütüyor RABBİM müsade etsin inşallah tez zamanda yürümelerine....

başka arkadaş solopeti çok beğenmiş o hariç birde etek sanırım zara olanı beğenmişti yanlış hatırlamıyorsam...
geri kalan resimlerin tek fiyatı hesaplayabilirmisin....yaşına uygunda olanları bakarsan sevinirim....bekliyorum teşekkürler....bu arada eşimede danışacağım malum ben çalışmıyorum....:KK14::KK14:
tüm ama tüm resimleri mi soruyorsan canım tek tek hesaplar hepsi çok uygun olmasına rağmen yeniden bi indirim yaparım,
senin kızına bu yaz lacak bir iki parçam daha var bakayım yarın istersen, uyguna veririm onları da..

X