çalışan hanımların korkulu rüyası akşama kolay pratik ne pişirsem öneriler ??

Kızlar dünkü menümde değişiklik oldu bir türlü deidğimi yapamıyorum
Dünkü Menüm
Sütlü Şehriye Çorbası
Tavuk Nuget
Garnitürlü Makarna
Salatalıklı Yoğurtlı meze

Bugünkü Menüm
Mantar Sote +Makarna+Salata+Yoğurt

aynen ya akşamları yemek yapmak bile istemiyorum herhalde hamilelikten diye düşünüyorum kendi yaptığım hiç bir şeyi yiyemiyorum akşam eve gelince eşim yaptıklarımı yiyince adama tuhaf tuhaf bakıyorum nasıl benim yemeklerimi yiyor diye düşünüyorum:KK1::KK1::KK1:

Hamilelikten dolayıdır canım, bebek dünyaya gelince bence hiç senin verdiğin yemekleri yemiyecek babasının yaptıkları yiyecekkk :KK53:

bugünmü menum...

tavuk suyuna şehriyeli çorba

karışık kızartma ( patates-biber-patlıcan)

domates sosu+yoğurt :KK56::KK56::KK56:

ben de yazayım madem:KK56:
*sıkma tarhana çorbası (yediğimiz üçüncü gün:KK9:)
*sulu köfte
*ayran
* belki salata :44:

kabak çintmesi
sarımsaklı yoğurt s
ve bolca limonlu yeşillik...(iştahımız kabarsın biraz foto da paylaşimmm:KK56::KK56:)

bugünlük bu kadar yeter...zaten fazla bişi yapmaya gerek yok..bu yemek cok ekmek yediriyooo:KK1::KK1:

$292173_302014359890364_308195875_n.jpg $tere.jpg $nane.jpg $maydanoz.jpg $116.jpg $sarıms.jpg

slm kızlar bugün işler cok yoğundu anca girebildim benim bu akşamki menüm mantar sote pirinç pilavı (nerdeyse hergün pişiriyorum) salata yada ayran yaparım

selamm herkesee

annemin dünkü menüsü şöyleydi

mercimek çorbası
fırında dolma
patatesli+patlıcanlı+haşhaşlı katmer
bol yeşillikli salata
yoğurt

dün annemde kaldık bugün oğlum tatil yapıyor orda okula gitmedi dolayısyla bugünkü menüm yine ANNEM deyiz süperrrrr :KK1:

selamm herkesee

annemin dünkü menüsü şöyleydi

mercimek çorbası
fırında dolma
patatesli+patlıcanlı+haşhaşlı katmer
bol yeşillikli salata
yoğurt

dün annemde kaldık bugün oğlum tatil yapıyor orda okula gitmedi dolayısyla bugünkü menüm yine ANNEM deyiz süperrrrr :KK1:

ahhhh hergün annemdeyiz diyip beni üzmeee
bende istiyorum o katmerlerden,çok kötüsün küstüm :KK19:
benim menü üstte yazıyorya,dün eve gittim bir baş ağrısı
sadece mantarlı pilav ve cacık yapabildim.

kızlar fikir verin,dünden kalan mantarlı bulgur pilavının yanına ne yapayım bu akşam
kızartma demeyin bu hafta çok yaptım :KK50:

X