Acun Hadise'yi Kovdu !!!

Caddy

Guru
Pro Üye
28 Mart 2012
8.170
2.001
Single çalışması Visal’in tutmaması sebebiyle büyük hayal kırıklığı yaşayan Hadise, jüri üyesi olduğu yarışmadan gelen haberle bir şok daha yaşadı.

Visal’den dolayı müzik çevreleri tarafından eleştiri yağmuruna tutulan Hadise, satış rakamlarının da beklenen düzeyin çok altında olması sebebiyle son günlerde zor günler yaşıyordu.

Yine son günlerde medyaya yansıyan açık fotoğrafları, Hadise’nin özellikle hayranları tarafından büyük tepki toplamasına sebep olmuştu.

Son olarak Hadise’nin, yeni sezonda yayınlanacak olan “O Ses Türkiye”nin jüri üyeliğinden de çıkarıldığı ortaya çıktı.

Belli ki Hadise’nin yaşadığı çöküş, önümüzdeki günlerde de çok konuşulmaya devam edecek.

acun geçenlerde bir programda jürinin değişmesinin iyi olacağını
her yıl aynı ekiple devam etmeyeceğini açıklamıştı ondan olabilir:KK34:

Valla o ses ve tiple bu kadar yükseğe gelmesine çok şaşırmıştım.
Madem en yukarı çıkardınız indirmeyecektiniz, kendini bir şey sandı..

Hadise çıktığı basamakları kırıp döken birisi. Vücudu şarkıcı kimliğinin önüne geçince teşhirin o kadar da para etmediğini zor yoldan anlamış maalesef. (Yani anlamıştır herhalde)

acun jurinin degisecegini soylemisti zaten,bu hadisenin kovuldugu anlamina gelmiyorki digerleridemi kovuldu yani,
medyanin abartisi iste..

habire yabancı şarkı söyleyenleri alıp ekibine,yarışma bitmeden adayları elenirse zaten ne beklenir ki o jüri üyesinden..
kalbine dokunmalı şarkıları,samimi,bizden olmalı..
zayıfladı,kara kuru çirkin bişey oldu zaten moda diye,eskiden en azından balıketli de olsa sevimliydi,izleniyordu,eee zayıflık ta yakışana güzel anacım.....

kendine çeki düzen vermeli bir an önce,yoksa ne Hadiseler gördü bu millet,şimdi hatırlayan yok....

Takma kirpiklerini takmadığı zaman bambaşka biri oluyordu. :120:
Bence bir şarkıcı şarkılarıyla gündeme gelmeli, vücuduyla, kıyafetleriyle değil.
Zaten yarışmadaki tavırlarıyla da hiç olgun biri gibi davranmadı.
Sesi güzel ama başka türlü gündeme geliyor hep. :106:

Herşeyiyle çakma olan bir kadın :KK66: çok sevindim adına:KK53:
Onu birde beğenen erkekler var ya :KK14:

acunn açıklama yapmış konuyu yalanlamış bilmiyorum artık hadise de patronum açıklama yaptı dedi acundan için ayrıldığım falan yok gibisinden

Acik resimleri ilk ciktigi gunden beri vardi bunun kovulma sebebi oldugunu dusunmuyorum. Ki kovuldugunu da dusunmuyorm acun ztn butun programlarnda jurileri surekli olarak degistiriyor. gecen yil da mustafa sandal ve hulya avsar gitmisti. Yetenek sizsinizde de sergen yerine eser geldi.. bu Acunun calisma stili ...

X