Biosteron dhea 25 mg

Arayanlara duyurayım, 15 i haftası ilaç Türkiyeye geliyormuş.Olmama sebebi polonyanın avrupa birliğine girmesinden kaynaklanan yasal durumlarmış. Öyle söylediler.

hadi inş. bakalım beklemekten helak oldum hepimize faydalı olur inş.... peki kesinmiymiş...

hadi inş. bakalım beklemekten helak oldum hepimize faydalı olur inş.... peki kesinmiymiş...
Kesin dedi benimle konuşan adam, hatta irtibat numaramı aldı, gelince haber verecek. Haber verdiklerinde ben de burada yazarım hemen.
İnşallah canım, hepimize de olur faydası. Bebişlerimizi getirir umarım bize.

Kesin dedi benimle konuşan adam, hatta irtibat numaramı aldı, gelince haber verecek. Haber verdiklerinde ben de burada yazarım hemen.
İnşallah canım, hepimize de olur faydası. Bebişlerimizi getirir umarım bize.

amin ... tmm cnm haber gelince yazarsan sevinirim .....

Kızlar Biosteron gelmiş Türkiye'ye. Ecza deposu da bu hafta içinde kendilerine ulaşacağını onayladı. Firmadan konuştuğum kişi, yarın öğleden sonra olmazsa cuma kesin eczanelere ulaşır, eczacınız ayırtın dedi, ben şimdiden ayırttım, depocuya tel açtılar eczaneden onayladılar ordan da.

Kızlar bana da doktorum vermişti biosteron burada bulamayınca yurtdışında araştırdım Polonyadan getirticem orada fiyatı 10 euro imkanınız varsa bilginiz olsun malum aynı ilaç burada 80 tl

amerikadan getirttiğim 360lık dhea var. finest nutrition 25mg lık son kullanma tarihi 10 2015 tir. eğer lazımsa iyi bir fiyat veririm.

ayrıca belirteyim kesinlikle satıcı falan değilim tamamen bireysel. kullanırken hamile kaldım. o yüzden satıyorum.

biosteron çok pahalı dhea içeren diğer ürünlerden kullanan arkadaşların yorumlarını bekliyorum.
emin olamadım. :nazar:

merhaba , elimde fazladan getirittiğim biesteron var yeni aldım bir kutusu fazla 25 mg 60 kapsüllük tür isteyene 80 tl den yani aldığım fiyattan vericem. ilgilenen varsa msj atsın

merhaba , elimde fazladan getirittiğim biesteron var yeni aldım bir kutusu fazla 25 mg 60 kapsüllük tür isteyene 80 tl den yani aldığım fiyattan vericem. ilgilenen varsa msj atsın

Mrb ozelden yazamadim size.biosteron elinizde duruyomu hala.duruyosa ozelden cep nonuzu yazarsaniz cok sevinirim.

aa ben 123 tl aldim istanbuldan 60 tablet ecz. fiyat farkimi koyuyor😵

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kızlar biosteron benim elimde de var kutusu hiç açılmadı. Doktor önce al dedi ben de 140 TL ye eczaneden aldım ama sonra testesteron hormonum biraz yüksek çıktığı için doktorum arayıp biosteron kullanma dedi. Yani anlayacağınız hiç açılmamış kutu elimde kaldı. Az para da vermedim yazık oldu. Eğer şuan kullanması gereken varsa ben size satabilirim. 140 TL ye aldım 100 tl ye gönderebilirim.

Kızlar aramadığım yer kalmadı, İzmir, Denizli, Konya. Bulamadım maalesef. Bulan, yada ne bileyim elinde olup da kullanmayan var mı? Satın alabilirim. Başka dhea lar varmış ama cesaret edemiyorum. Dr Biosteron yazmıştı. Mayısın 2. haftası ithal edilecekmiş ama ben hemen kullanmak istiyorum.
ben daha bugun eczaneye sıpariş ettım aynı gun geldi

Kızlar biosteron benim elimde de var kutusu hiç açılmadı. Doktor önce al dedi ben de 140 TL ye eczaneden aldım ama sonra testesteron hormonum biraz yüksek çıktığı için doktorum arayıp biosteron kullanma dedi. Yani anlayacağınız hiç açılmamış kutu elimde kaldı. Az para da vermedim yazık oldu. Eğer şuan kullanması gereken varsa ben size satabilirim. 140 TL ye aldım 100 tl ye gönderebilirim.
ben alabılrım canım özelden yazarmısın? son kullanma tarıhını falan

selam alfabe,

ben de çok araştırdım yok İzmir de, tüm depolarda da yok... sağolsun pufy68 ciğim de varmış bir kutu gönderdi şimdilik onu içiyorum.... istanbul da da yok bu arada... ama yakında geleceği söyleniyor.... zaten sen de öğrenmişsin.

bu arada benim opum oldu, tek yumi vardı, boş çıktı... şimdi adeti bekliyorum bakalım bu ay ne olacak...
seni aşağıdaki topiğe de bekliyorum,,, benim topic, belki işine yarayan bilgiler olur.mini tüp tedavisi ile ilgili. öptüm canım.

http://www.kadinlarkulubu.com/tup-b...i-tup-bebek-anne-olanlar-11.html#post30157533
opum oldu nedemek? buarada dhea nın artısnı gördünmü sonuçların değerlerın nasıl çıktı_

X