Biosteron dhea 25 mg

alfabe

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2008
945
81
Kızlar aramadığım yer kalmadı, İzmir, Denizli, Konya. Bulamadım maalesef. Bulan, yada ne bileyim elinde olup da kullanmayan var mı? Satın alabilirim. Başka dhea lar varmış ama cesaret edemiyorum. Dr Biosteron yazmıştı. Mayısın 2. haftası ithal edilecekmiş ama ben hemen kullanmak istiyorum.

CNm hala mi yok Bu dhea
Dong quai da kullanabilirsin oda yumurta kalitesine iyi geliyor,omega3 hayit suyu da iyi geliyor bunlarida kullan cnm..rabbim hepimizin yardimcisi olsun

CNm hala mi yok Bu dhea
Dong quai da kullanabilirsin oda yumurta kalitesine iyi geliyor,omega3 hayit suyu da iyi geliyor bunlarida kullan cnm..rabbim hepimizin yardimcisi olsun

Maalesef hala yok. Başka dhealar var nette ama dr bu mrkayı verdiği için tam güveemiyorum diğerlerine. Hayıt suyunu yapıyorum. Omega 3 de solgarınkini aldım, folbiol de alıyorumgünde 1 tane. Bir de dr arginmax womens vermişti, onu da sipariş ettim, bizim morfoloji, sayı, hız problemi de var. O yüzden arginmax men de sipariş etim, kocaya keçiboynuzu yapıyorum. Bir de L cartininine diye bir şey varmış, evicap varmış, tribulus varmış. Üfff onları da alsam mı acaba. Deliriyor muyum yoksa. Kaç saatten beri nette biosteron arıyorum. Boşuna mı acaba bu çaba.
Dong quai de solgar ürünüymüş, güvenebilirim o zaman.

Son düzenleme:
Cnm benim kulladiklarim dong quai solgarin urunu, evenin primo. Buda solgar, colastrum gnc urunu, DHEA 1 ay kullandim, marincap(omega), folikasit, hayit suyu bide ogutulmus uzum cekirdegi Bu cok faydaliymis bunlari kullandim esimde ace selenyum ve arginmax kullandi

SEN genede doktoruna sor canim dong quai,Ben hayitla uzumcekirdegi haric hepsini doktorum verdi
Suan bir degerim cikti dusuk AMA umarim devam eder bunlarin faydasi oldiguna inaniyorum oncekinde 17 yumurtam hepsi cop olmustu biri transfer simdi AZ ilac 5 yumurta cikti iclerin 2 si iyiydi nasip artik insallah devam eder..sende mutlaka birseyler yap 3-4 ay sonra dusuk DHEA da 2 hafta sonra geliyormus ozaman alirsin acele etme

Kızlar aramadığım yer kalmadı, İzmir, Denizli, Konya. Bulamadım maalesef. Bulan, yada ne bileyim elinde olup da kullanmayan var mı? Satın alabilirim. Başka dhea lar varmış ama cesaret edemiyorum. Dr Biosteron yazmıştı. Mayısın 2. haftası ithal edilecekmiş ama ben hemen kullanmak istiyorum.

Merhaba,
Ismını hatırladım, daha önce yazmışmış olabılırız, izmirdesin değil mi? Başlığı görünce faturayı aradım buldum. Ben Internet'ten ABD'den aldım. Netrition.com - The Internet's Premier Nutrition Superstore! dan 16 Temmuz 2012de almışım. 25 mg 300 tablet fıyatı 16,49 USD. 11,90 USD de kargo ücretli veremiştim. Sıteyı netten araştırdım, gönderdiklerinde sorun yoktu. Ben natrol marka almıştım. Ayrıca erkek ıcın de larginine ve sac dokulmesı ıcın de biotin aldım. Paypalla ödenmiştim, gümrükte sorun çıkmadı, çünkü bunlar belsin takvıyesı. Yaklaşık 10 günde adresıme geldi PTT ile. Yalnız ev adresı verme, apartmandaysan gorevlıler yukarı kadar çıkmıyor; ısyerı adresıne gonder. Umarım tez zamanda sonucunu alırsın, ben su an dondurulmuş embrıyomla hamilerim, henüz yeni haber aldım. Etkısı olduğunu düşünüyorum. En kısa zamanda güzel haber Alman dileğiyle.

Bu arada trde olmadıgını bılmıyordum, Internet'te fıyatları çok yüksek bulunca yurtdışından araştırmıştım. Çok da ucuza geldi buradaki fiyatlara göre.

selam alfabe,

ben de çok araştırdım yok İzmir de, tüm depolarda da yok... sağolsun pufy68 ciğim de varmış bir kutu gönderdi şimdilik onu içiyorum.... istanbul da da yok bu arada... ama yakında geleceği söyleniyor.... zaten sen de öğrenmişsin.

bu arada benim opum oldu, tek yumi vardı, boş çıktı... şimdi adeti bekliyorum bakalım bu ay ne olacak...
seni aşağıdaki topiğe de bekliyorum,,, benim topic, belki işine yarayan bilgiler olur.mini tüp tedavisi ile ilgili. öptüm canım.

http://www.kadinlarkulubu.com/tup-b...i-tup-bebek-anne-olanlar-11.html#post30157533

Merhaba,
Ismını hatırladım, daha önce yazmışmış olabılırız, izmirdesin değil mi? Başlığı görünce faturayı aradım buldum. Ben Internet'ten ABD'den aldım. Netrition.com - The Internet's Premier Nutrition Superstore! dan 16 Temmuz 2012de almışım. 25 mg 300 tablet fıyatı 16,49 USD. 11,90 USD de kargo ücretli veremiştim. Sıteyı netten araştırdım, gönderdiklerinde sorun yoktu. Ben natrol marka almıştım. Ayrıca erkek ıcın de larginine ve sac dokulmesı ıcın de biotin aldım. Paypalla ödenmiştim, gümrükte sorun çıkmadı, çünkü bunlar belsin takvıyesı. Yaklaşık 10 günde adresıme geldi PTT ile. Yalnız ev adresı verme, apartmandaysan gorevlıler yukarı kadar çıkmıyor; ısyerı adresıne gonder. Umarım tez zamanda sonucunu alırsın, ben su an dondurulmuş embrıyomla hamilerim, henüz yeni haber aldım. Etkısı olduğunu düşünüyorum. En kısa zamanda güzel haber Alman dileğiyle.

Ceren, çok sevindim gerçekten canım. Umarım kucağına aldığın günler de sorunsuz problemsiz gelir canım.
İlgine de çok teşekkür ederim. Linkteki siteyi araştıracağım. Ben de bakındım yurtdışı sitelerden ama biosteron adıyla dhea bulamadım, belki çek yada rus sitelerde vardı. Yazı bi değişikti çünkü. :) Marka natrol demişsin ama, aynı mıdr acaba? Bir de canım senin daha önce boş yumurta yada döllenmeme gibi bir problemin olmuş muydu?

selam alfabe,

ben de çok araştırdım yok İzmir de, tüm depolarda da yok... sağolsun pufy68 ciğim de varmış bir kutu gönderdi şimdilik onu içiyorum.... istanbul da da yok bu arada... ama yakında geleceği söyleniyor.... zaten sen de öğrenmişsin.

bu arada benim opum oldu, tek yumi vardı, boş çıktı... şimdi adeti bekliyorum bakalım bu ay ne olacak...
seni aşağıdaki topiğe de bekliyorum,,, benim topic, belki işine yarayan bilgiler olur.mini tüp tedavisi ile ilgili. öptüm canım.

http://www.kadinlarkulubu.com/tup-b...i-tup-bebek-anne-olanlar-11.html#post30157533

Alisim, teşekkür ederim canım ilgin için. Mayıs 2. hafta gelecek dediler ama bakalım artık. Bu arada hangi ilaçlar ve ne dozda kullanılmıştı canım sende? Rahim kalınlığı meselesi çözümlendi mi? Topiğine geleceğim canım. Belki orda da görürüm cevapları.

Ben ilk denemeyo tepecek ege dogumda yaptim, bana cok fazla ilac kullandirdilar ve bir olgun cikti, o da dollendi ama buyumedi. Transfer yapilmadi. Sonra ege uni.ye gectim, toplam 3 kutu igne kullandim, dusuk dozajla 14 yumurtam oldu, yarisi dollendi. Hem dheanin hem de tedavi seklinin etkili oldugunu dusunuyorum. Biosteron ve dhea ayni sey, genelde dhea diye gecer ismi.

Markasina takili kalma ama abd veya avrupadan alman daha mantikli, cunku denetimleri daha siki. Tr'deki pekcok takviye abdden ithal ornegin. Pekcok markanin dheasi farkli farkli var ancak bnm aldigim 300 adetti ve 3 ay kullanimlik urun vardi icinde. Kolay gelsin cnm

Markasina takili kalma ama abd veya avrupadan alman daha mantikli, cunku denetimleri daha siki. Tr'deki pekcok takviye abdden ithal ornegin. Pekcok markanin dheasi farkli farkli var ancak bnm aldigim 300 adetti ve 3 ay kullanimlik urun vardi icinde. Kolay gelsin cnm

kullandığın dhea nın markasını yazabilirsin..hangisini alacağımızı bilemiyoruz..:)

selam benim elimde var içinde 25 tane vardır sanırım ben kullandım işine yararsa özelden adresini at gönderiyim ilacı alana kadar idare edersin arkadaşım

Cnm benim kulladiklarim dong quai solgarin urunu, evenin primo. Buda solgar, colastrum gnc urunu, DHEA 1 ay kullandim, marincap(omega), folikasit, hayit suyu bide ogutulmus uzum cekirdegi Bu cok faydaliymis bunlari kullandim esimde ace selenyum ve arginmax kullandi

SEN genede doktoruna sor canim dong quai,Ben hayitla uzumcekirdegi haric hepsini doktorum verdi
Suan bir degerim cikti dusuk AMA umarim devam eder bunlarin faydasi oldiguna inaniyorum oncekinde 17 yumurtam hepsi cop olmustu biri transfer simdi AZ ilac 5 yumurta cikti iclerin 2 si iyiydi nasip artik insallah devam eder..sende mutlaka birseyler yap 3-4 ay sonra dusuk DHEA da 2 hafta sonra geliyormus ozaman alirsin acele etme

Canım ya, söylediklerinden colostrum u aştırdım da, ondan da alayım diye düşünüyorum. Hem kendime hem eşime kullanırım. Eşimde kolestrol düşük çünkü. İyi kolesterol da düşük, kötü de. Kendime bir program çıkardım. Hem eşim hem kendim için ama almam gereken şeyler var. Onları tamamlayayım, size de yazarım. Umarım faydasını görürüm ve bir dahaki tedavide bebeğime kavşurum.

Bu arada geçen hafta aldığımız süt çok sarıydı ve çok yoğun kokusu vardı, büyüklere sordum inek yeni yavruladıysa o yüzden sarı olur, o yüzden kokar demişlerdi. Ben de eşime kızmıştım niye böyle sarı süt aldın diye. Yavrunun hakkını biz içiyoruz demiştim hatta. :KK1:
Baksanıza ne kadar faydalıymış meğer.

KOLOSTRUM (COLOSTRUM) AĞUZ SÜTÜ NEDİR KOLOSTRUMUN FAYDALARI NELERDİR
İNSAN BESLENMESİNDE KOLOSTRUMUN ÖNEMİ:
KOLOSTRUM DOĞUMDAN SONRA İLK 24-36 SAAT BOYUNCA DİŞİ MEMELİLER TARAFINDAN ÜRETİLEN İLK DOĞAL GIDADIR.SADECE PROTEİN,KARBONHİDRATLAR,YAĞ,VİTAMİN VE MİNARELLER GİBİ BESİNLERİN KAYNAĞI DEĞİL,AYNI ZAMANDA VÜCUDUN İMMUN VE BÜYÜME FONKSİYONLARI İÇİN GEREKLİ BİYOLOJİK AKTİF MOLEKULLERİ DE İÇERMEKTEDİR.KOLOSTRUM DÖNÜŞTÜRÜCÜ BÜYÜTME FAKTÖRÜ 1 VE 2'NİN TEK DOĞAL KAYNAĞIDIR.BU BÜYÜME FAKTÖRLERİNİN KAS VE KIKIRDAK OLUŞUMUNDA VE ONARIMINDA ÇOK ÖNEMLİ ROLLERİ VARDIR.
-KOLOSTRUMDAKİ BÜYÜME FAKTÖRLERİ BİRİNCİ ETKİLERİ;
KEMİĞİ,KASLARI,SİNİRLERİ VE KIKIRDAĞI İNŞA EDEREK,KORUYARAK VE ONARARAK İYİLEŞTİRME ETKİSİNİ ARTTIRAN,YAĞ METABOLİZMASINI STİMÜLE EDEN,KAN ŞEKER SEVİYESİNİ DENGEDE TUTAN,RUHSAL DURUMU KONTROL EDEN BEYİN KİMYASALLARININ DÜZENLENMESİNE YARDIM EDEN BİLEŞİKLERİ İÇERMEKTEDİR.BÜYÜME FAKTÖRLERİ AYRICA YAŞLANMA BELİRTİLERİNİN YAVAŞLAMASINA YARDIMCI OLMAKTA,KIRIŞIKLIKLARI AZALTMAKTA VE DERİNİN DAHA GENÇ GÖRÜNMESİNİ SAĞLAMAKTADIR.
-KOLOSTRUMDAKİ EPİDERMAL BÜYÜME FAKTÖRÜ(EGF) DERİNİN OLUŞUMUNDA,KORUNMASINDA VE DEVAM ETTİRİLMESİNDE KULLANILAN BİR PROTEİN MADDESİDİR

-İNSÜLÜN BENZER BÜYÜME FAKTÖRÜ(IGF I-II)KOLOSTRUMDA EN FAZLA BULUNAN BÜYÜME FAKTÖRÜDÜR.BU FAKTÖRLER VÜCUDUN YAĞI,PROTEİNİ VE ŞEKERİ NASIL KULLANACAĞI KONUSUNDA ETKİLİ OLMAKTA,İMMUN SİSTEMİ STİMULE ETMEKTE,HÜCRE YENİLENMESİNİ DESTEKLEMEKTE,KAN ŞEKERİNİ VE KOLOSTEROL SEVİYESİNİ DÜZENLEMEYE YARDIM ETMEKTEDİR.
-IGF I, DNA VE RNA'NIN GELİŞİMİNİ VE ONARILMASINI STİMULE ETTİĞİ BİLİNEN ÇOK AZ MADDELERDEN BİR TANESİDİR.BU ÖZELLİKLERİ IGF I'İ DOĞADAKİ EN GÜÇLÜ YAŞLANMAYI GECİKTİRİCİ MADDELERDEN BİRİ YAPMAKTADIR.
-KOLOSTRUMDAKİ IGF I EN GÜÇLÜ KAS GELİŞTİRİCİ VE KAS KÜTLESİNİ ARTTIRICIDIR.
-KOLOSTRUMDAKİ BÜYÜME FAKTÖRLERİ VE BÜYÜME HORMONU ,YAĞIN YAKILMASINA VE YAĞSIZ KAS KİTLESİNİN YAPILMASINA YARDIM ETMEKTEDİR.
-KOLOSTRUM ALIMI DAHA FAZLA EKSERSİZ YAPMAMIZI SAĞLAMAKLA BİRLİKTE DAHA AKTİF OLMAMIZ İÇİN BİZE DAHA FAZLA ENERJİ VERMEKTEDİR
.
-SPORCULAR KOLOSTRUMDAN EN FAZLA FAYDAYI GÖREN BİREYLERDİR.SPORCULAR HER ZAMAN YAĞLARINI YAKMANIN,KASLARI YAPILANDIRMANIN VE KUVVET KAZANMANIN YOLUNU ARAMAKTADIRLAR.KOLOSTRUMUN IGF I VE II'Yİ İÇEREN BÜYÜME FAKTÖRLERİ VE BÜYÜME HORMONLARI SAYESİNDE BUNU GERÇEKLEŞTİREBİLMEKTEDİRLER.
-IGF 'İN KALP RAHATSIZLIĞINI ÖNLEMEYE YARDIM EDEN LDL KOLESTROL SEVİYESİNİ DÜŞÜRMEKTE VE HDL İYİ KOLESTROL SEVİYESİNİ YÜKSELTMEKTEDİR.
-KOLOSTRUMDAKİ DÖNÜŞTÜRÜCÜ BÜYÜME FAKTÖRLERİ(TGF) KEMİKLERDE VE YARALARIN TEDAVİSİNDE ÜMİT VERİCİ SONUÇLAR GÖSTERMEKTEDİR.DOKUYU ONARMAYA YARDIMCI OLMAKTADIR.
-KOLOSTRUMUN VİRAL SALDIRILARA VE TÜMÖR BÜYÜMESİNE KARŞI KORUNMADA İMMUN SİSTEMİNİ DAHA GÜÇLÜ HALE GETİRDİĞİ ÇEŞİTLİ ARAŞTIRMALAR İLE ORTAYA KONMUŞTUR.
-KOLİT VE DİYARENİN TEDAVİSİNE VE ÖNLENMESİNE YARDIMCI OLUR.
-İNEK KOLOSTRUMUNDA BULUNAN İMMUN VE BÜYÜME FAKTÖRLERİ İNSANINKİNDEN 4 KAT DAHA FAZLADIR.
-İNSAN KOLOSTRUMU ANTİBİYOTİKLERE KARŞI DAYANIKLI BİR ÇOK MİKROORGANİZMAYA KARŞI ETKİLİ OLAN IGG'Yİ SADECE %2 ORANINDA İÇERİRKEN,İNEK KOLOSTRUMU %38 ORANINDA İÇERMEKTEDİR.
-KOLOSTRUMDA IgA,IgD,IgE,IgG ve IgM OLMAK ÜZERE 5 TİP İMMUNGLOBİN VARDIR.DOKTORLAR IgG'Yİ ANEMİ,SU ÇİÇEĞİ,KRONİK YORGUNLUK SENDROMU,HEPATİT,MULTİPL SKELEROZ VE NÖTROPENİ GİBİ HASTALIKLARIN TEDAVİSİNDE KULLANILMAKTADIR.
-KOLOSTRUMDAKİ LAKTOFERRİN ANTİBAKTERİYEL VE ANTİVİRAL ETKİYE SAHİP OLUP VÜCUDU KANDİDA,KANSER,KRONİK YORGUNLUK,HIV,UÇUK, VE DİĞER ENFEKSİYONLARA KARŞI KORUMAKTADIR.
-KOLOSTRUMDAKİ SİTOKİN AJANLARI ROMATİZMAL ARTERİT VE OSTEOARTERİT İÇİN SON DERECE FAYDALIDIR
.
-KOLOSTRUMDAKİ GLİKOPROTEİNLER VE TRİPSİN İNHİBİTÖRLERİ PEPTİK ÜLSERE VE GASTRİKKANSERE NEDEN OLAN H.PYLORİ'NİN MİDE DUVARINA YAPIŞIP KALMASINI ÖNLEMEKTEDİR.
-ÇOCUKLARDA SOĞUK ALGINLIĞI ,GRİP,BRONŞİT,BAKTERİYEL VEYA VİRAL ENFEKSİYONLARDA ÖZELLİKLE ANTİBİYOTİKLER İLE TEDAVİ OLDUKLARINDA KOLOSTRUM YARARLI OLMAKTADIR.
-ERGENLİK ÇAĞINDAN SONRA ERKEK VE BAYANLARIN İMMUN VE BÜYÜME FAKTÖRLERİ AZALMAYA BAŞLAMAKTADIR.BU NEDENLE İNEK KOLOSTRUMU YETİŞKİNLER İÇİN BİR TERCİH NEDENİ OLMAKTADIR.
-İMMUN VE BÜYÜME FAKTÖRLERİNİN DENGEDE OLDUĞU BİLİNEN KOLOSTRUM,BİLEŞİM VE BİYOYARARLILIK AÇISINDAN DOĞAL BİR GIDA KATKISIDIR.
-KOLOSTRUMUN EN ÇOK TERCİH EDİLEN ŞEKLİ KAPSÜL VE TOZ FORMUDUR

selam benim elimde var içinde 25 tane vardır sanırım ben kullandım işine yararsa özelden adresini at gönderiyim ilacı alana kadar idare edersin arkadaşım

Nurancığım, mesaj attım canım sana, adresimi bildirdim. Ne çabuk geldin 26. haftana canım sen ya. Maşallah. Ya, ne çabuk geçiyor değil mi? Çok teşekkür ederim ilgin için canım.

Ben ilk denemeyo tepecek ege dogumda yaptim, bana cok fazla ilac kullandirdilar ve bir olgun cikti, o da dollendi ama buyumedi. Transfer yapilmadi. Sonra ege uni.ye gectim, toplam 3 kutu igne kullandim, dusuk dozajla 14 yumurtam oldu, yarisi dollendi. Hem dheanin hem de tedavi seklinin etkili oldugunu dusunuyorum. Biosteron ve dhea ayni sey, genelde dhea diye gecer ismi.

Bu arada ben de Ege'de tedavi görüyorum canım. Sana orada hangi dr söyledi dhea yı. Benim dr Rafel Bey. 2. denemede döllenme gerçekleşmeyince kendim sordum, bunun üzerine biosteronu folic asiti ve arginmax ı kullanabileceğimi söyledi. Ama kanıtlanmış bir durum yok ortada dedi. Yani faydaı oldukları kanıtlanmamış henüz. Bakalım faydası olacak mı? Bir de dhea yı, hangi süre içinde kullandın canım, tedaviye başlamadan ne kadar süre önce dhea ya başladın, tedavi süresince de devam ettin mi, yoksa bıraktın mı?

Bu arada ben de Ege'de tedavi görüyorum canım. Sana orada hangi dr söyledi dhea yı. Benim dr Rafel Bey. 2. denemede döllenme gerçekleşmeyince kendim sordum, bunun üzerine biosteronu folic asiti ve arginmax ı kullanabileceğimi söyledi. Ama kanıtlanmış bir durum yok ortada dedi. Yani faydaı oldukları kanıtlanmamış henüz. Bakalım faydası olacak mı? Bir de dhea yı, hangi süre içinde kullandın canım, tedaviye başlamadan ne kadar süre önce dhea ya başladın, tedavi süresince de devam ettin mi, yoksa bıraktın mı?

Ben ilk tupu tepecikte yaptirirken arastirip ogrendim, oradaki doktora sordum kullan dediler. Hicbir seyi cok duzgun kullanmam, dheayi da duzgun icmedim. Ama egedeki tup oncesi epey kullandim. Tam 3 ay boyunca duzgun degil ama kullanmaya gayret ettim. Dheayi yurtdisinda genclesmek icin kullaniyorlar, ayrica kadin ve erkek dollenme hucrelerinin yapitasi.

Arayanlara duyurayım, 15 i haftası ilaç Türkiyeye geliyormuş.Olmama sebebi polonyanın avrupa birliğine girmesinden kaynaklanan yasal durumlarmış. Öyle söylediler.

X