Saç Kesim Şekilleri kızlar saçlarımı kestirsem mi bi bakarmısınız ?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

GiiZeeM

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2009
293
1
kızlar saçlarımı genelde severım dalgalı cok cabuk şekil alan bi tip Fakat uzadılar malum yaz gelıyor bende hep toplamak ıstemıyorum duzlestırıcı maşa vs ıle katlı olan saçıma dahada guzel yapablıyorum ama cokta sıcak hepte açık durmasını ıstemıyorum. Geçen yaz saçlarımı kestırmıstım herkeste yakıstıgını soyledıler özellıkle sevgılım cok ıstemıstı kestırmemı o zamanlar bırazda onun katkısı oldu ve kestırdım cok begendı herkes bıraz uzamaya baslayınca kestırmesemıydım dıye bı yanılgıya dustum bu sefer ben kendımde ıstıyorum kestırmek fakat uzun saçımıda begenıyolar bu kadar uzamısken yıne kestırme dıye ama sıkıldım bende yazda gelıyor degısıklık olsun ıstıyorum yıne sevgılımde suan memleketınde haftaya burda olcak kestırıpte ona surprızmı yapsam :KK1: çok sevıyo kısa saçı oda sızın onerınız nedır :) şu tarz bı sac ıstıyorum
$88354077.jpg

modeli beğendim modern bi tarzı var.ama saç kesiminde önemli olan yüzüne yakışıp yakışmayacağıdır.yüzüne yakışacaksa yaptır tabiki.
benim saçlarım şu an uzadı ama yıllarca kısa kullandım kısa saç kolay şekil alır ama uyuyup uyan hemen şekli bozulur uzun saçta tam tersi.
erkek arkadaşınla ne kadardır birliktesin bilmem ama onun da beğenisi önemli.boşuna mı uğraşıyoruz:KK1::KK1:
ah vah niye kestirdim şimdi nasıl uzayacak uzun saçım olmadan kendimi kötü hissederim demiyosan kestir bence

modeli beğendim modern bi tarzı var.ama saç kesiminde önemli olan yüzüne yakışıp yakışmayacağıdır.yüzüne yakışacaksa yaptır tabiki.
benim saçlarım şu an uzadı ama yıllarca kısa kullandım kısa saç kolay şekil alır ama uyuyup uyan hemen şekli bozulur uzun saçta tam tersi.
erkek arkadaşınla ne kadardır birliktesin bilmem ama onun da beğenisi önemli.boşuna mı uğraşıyoruz:KK1::KK1:
ah vah niye kestirdim şimdi nasıl uzayacak uzun saçım olmadan kendimi kötü hissederim demiyosan kestir bence

canım herkes cok yakıstırdı hata bazıları hep kısa kestır falan dedı :KK1: erkek arkadasımla 5.5 yıl olcak canım oda cok begenıyo dedıgım gıbı bende dıyorum gelınce oyle karsısına cıkıyım sasırsın sevınsın fln :KK1: kendımı kotu hıssetmıorumda uzamaya baslaynca ılk kısalıgı gıbı guzel olmuyo ondan sıkayet edıorum bıraz :)

canım herkes cok yakıstırdı hata bazıları hep kısa kestır falan dedı :KK1: erkek arkadasımla 5.5 yıl olcak canım oda cok begenıyo dedıgım gıbı bende dıyorum gelınce oyle karsısına cıkıyım sasırsın sevınsın fln :KK1: kendımı kotu hıssetmıorumda uzamaya baslaynca ılk kısalıgı gıbı guzel olmuyo ondan sıkayet edıorum bıraz :)

oo baya olmuş sizin ilişki o yüzden sözleri önemli dikkate alabilirsin
ama ya kısa olsun ya uzun olsun ara boyu hiç sevmiyorum ben:/:KK36:

bu model çok kısa olmaz mı? şekil vermesi zor olur gibime geliyor hele ki saçlar kabarıksa:)

Yakışıyorsa ve şekil vermek kolay olursa kestirin saçınızı değişiklik iyidir:)

Bende buna benzer bir model istiyorum ama cesaret edemiyorum malesef. :KK31:

Çok havalı duruyor seviyorum bu modeli ama sonradan pişman olmak istemiyorum. Hem çokta uğraşmaya gerek kalmıyor.

Sırf yaz geldi hava sıcak diye kestireceksen hiç kestirme canım, 5 ay sonra kış gelicek tekrar :KK1:

Ve kestireceksen de buraya foto koy belki cesaret edemeyenlere ilham olur :KK9:

X