Utu ve Elektrik Supurgesi

Mehildess

Üye
Kayıtlı Üye
21 Mart 2013
25
0
Merhabalar

Ben de ev telaşı icerisinde olanlardanım. Su anda yurtdısındayız fakat birkac ay içerisinde cook hızlı bir alışveris maratonuna girecegiz gibi gozukuyor :) o yuzden internetten bakmayabasladım bile, bircok seyi kafamızda az cok netlestırdık ama utu ve elektrık supurgesi hakkında hiç fikrim yok desem yeridir. tek karar verdigim konu elektrık supurgesinin su hazneli olmaması.

sizin memnun kaldıgınız, onerebilecegiz ya da bundan kesinlikle uzak dur dediginiz marka ve seriler nelerdir acaba :)

simdiden tesekkurler

Merhabalar

Ben de ev telaşı icerisinde olanlardanım. Su anda yurtdısındayız fakat birkac ay içerisinde cook hızlı bir alışveris maratonuna girecegiz gibi gozukuyor :) o yuzden internetten bakmayabasladım bile, bircok seyi kafamızda az cok netlestırdık ama utu ve elektrık supurgesi hakkında hiç fikrim yok desem yeridir. tek karar verdigim konu elektrık supurgesinin su hazneli olmaması.

sizin memnun kaldıgınız, onerebilecegiz ya da bundan kesinlikle uzak dur dediginiz marka ve seriler nelerdir acaba :)

simdiden tesekkurler

ben burdaki yorumlara dayanarak bunu aldım canım :) fakat hangi ütü iyidir değildir marka bilmiyorum :) philipsi beğeniyorlar ama
Philips Azur GC4870/02 Steamglide 2600 Watt Buharlı Ütü (200g / dk) (Otomatik Kapanma Özelliği!!!) - Ev Elektroniği - Hepsiburada.com

Merhabalar

simdiden tesekkurler

süpürgeye de yine yorumlara bakarak bunu düşünüyorum
Arnica Bora 5000 2400 W Su Filtreli Çift Turbo Fırçalı Elektrikli Süpürge - Ev Elektroniği - Hepsiburada.com

cok tesekkur ederim tatlım, uzun suredır gıremiyordum simdi gordum yorumunu. Utu olarak philips iyi diyorlar zaten genelde, ornekteki olabilir aslında:) ibra daha arastırırım tabii :))

Supurge olarak ise su filtreli degil, digerlerinden dusunuyorum ben, tesekkur ederim yine de :)

süpürgede fakir power max 2200 cyclonic kullanıyorum tavsiye ederim, ütüdede philips bir numaradır, ama daha uygun derseniz tefalde kaliteli :)

X