Erkek arkadaşım çok kıskanç

millet erkek görsün bee..yumruğunu da masaya vuruyomu bunu söylerken...bulamadık şöyle bir aslan parçası:KK37:

gerçekten bakıyor mudur ki? çok güveniyorum ona o da bana çok güveniyor fakat bilmiyorum çok karıştı aklım şu anda. o benim sözümü dinler ben onun biz mi çok şeyiz ki. ama bir cesaret aldım şu anda. muhtemelen üstüne gidip söyleyeceğim. zaten üstüm bol. teşekkür ederim herkese :)

o sana güvense seni kısıtlamaz,bu bir

yetişkinlerin birbirinin sözünü dinlemesine gerek yoktuur çocuk değiliz ki,bu iki

bunca yazıdan tek çıkardığın sonuç onun birilerine bakıyor olmasıysa bu da bi garip ,bu üç

ayrca erkek arkadaşının zihniyetine bakınca benim bile kişi kendinden bilir işi diyesim geldi bu da dört..

ve kendini ezdirme yoksa hep ezilen taraf olursun bu da abla tavsiyesi :)

millet erkek görsün bee..yumruğunu da masaya vuruyomu bunu söylerken...bulamadık şöyle bir aslan parçası:KK37:
badecim artık sen doğurucan böyle bir aslan parçası:):)

o sana güvense seni kısıtlamaz,bu bir

yetişkinlerin birbirinin sözünü dinlemesine gerek yoktuur çocuk değiliz ki,bu iki

bunca yazıdan tek çıkardığın sonuç onun birilerine bakıyor olmasıysa bu da bi garip ,bu üç

ayrca erkek arkadaşının zihniyetine bakınca benim bile kişi kendinden bilir işi diyesim geldi bu da dört..

ve kendini ezdirme yoksa hep ezilen taraf olursun bu da abla tavsiyesi :)

canım öğretmenim hakikaten ne güzel özetledin,artık anlayana..

Erkek arkadasin bulunmaz hint kumasi mi? Yoksa sen ilerde koca bulamam diye mi korkuyorsun? Veya begenilmeyecek bir huyun veya ozelligin mi var? Hala daha ustune bol bisey giyme derdindesin.

Annen baban el bebek gul yetistirsin, sonra elin ne idugu belirsiz oglu gelsin ezsin.alti ustu erkek ark bigun varsa oteki gun yok...gencsiniz sonucta ne malum esin olacagi?

e uzun şortlar var onlardan giy, dize kadarlar ve ben kizlara çok yakiştigini düşünüyorum

iki lafından birisi erkekler bakar sen erkekleri bilmiyorsun diyor ee kendide erkek olduğuna göre ve bu kadar kısıtladığına göre kesin kızlara ağzının suyu aka aka bakıyordur

sende hala ama çok seviyorum üzmek istemiyorum de kandır kendini :KK14:

sana bu kadar karışıyorsa malesef şu bir gerçekki o da kızların orasına burasına bakıyordur, adam kendini biliyor, o nedenle onun gibiler sana bakmasın diye sana şortu yasaklıyor... hem o kimki ya dış kapının mandalı. bana bırak erkek arkadaşım, eşim bile giydiğime asla karışamaz çünkü cevabını alır...

şu anda yapman gereken: :KK42:
şortunu giyip antramanlarına gitmek :KK55:
eğer kızıp bağırıp çağırırsa yapman gereken: :KK42:
''ben neyi, nerede, ne zaman giyeceğimi biliyorum'' demek :nazar:

Bence herkes dengi dengine. Şort, tayt giymek sana normal geliyorsa ona göre biriyle olacaksın. Yada bunlar normal gelmiyorsa yine ona göre biriyle olacaksın. En başında besyo da değil de ilahiyatta okuyorum demediniz anladığım kadarıyla.

Açığa kapan, kapalıya açıl, onu giyme bunu çıkart diyen tiplerden daha tuhafı yok gözümde.

Konu içeriği nedeniyle ilgili başlığa taşınmıştır.

onu da kırmak istemiyorum haklı bakar erkek bu çünkü

Onu kırmak istemiyorsun ama seni kırmaktan hiç de çekinmiyor... İstediği baskıyı kurabiliyor.. :KK19:
Belli ki hak veriyorsun o zaman eşofmanını giyip sporunu yapacaksın..Madem normali bu görüyorsun o zaman şikayet edecek bir şey de yok.. Spor okulunda da hocalarla tartışırsın sevgilim şort giydirmiyor diye..

ama izin vermiyor ki. Erkekler arasında ne muhabbet dönüyor sen biliyor musun diyor sürekli. erkekleri tanımıyorsun diyor.

Erkekler arasında ne muhabbetler döndüğünü gayet iyi biliyorum(biliyoruz)....İğrençler.. onlara göre bir kadının azıcık poposu çıksa o kız o...pu dur.. ee ne yapalım? sırf YÜCE erkeklerimiz güzel düşünsün diye peçe mi takalım...

Demek ki kendi de şort giyen kadınlara böyle bakıyor..Sor bakalım öyle mi bakıyormuş..

Ne güzel ya..dünyaya erkek olarak gelmek varmış..ne de olsa dünya erkeklerin etrafında dönüyor.. ne yapsalar haklılar.. :KK24: :KK15:

Öyle çoook çoook baskı yapan erkeklerin 'sevgiden' kıskandıklarını hiç düşünmem şahsen:KK19:İçlerinin fesatlığındandır..
Konu sahibi arkadaşım, ablacım
bence bu kadar yüz verme, diğer arkadaşların dediklerine katılıyorum..
Erkekleri bu kadar tepemize çıkarmayalım yahu
:KK14:

ama izin vermiyor ki. Erkekler arasında ne muhabbet dönüyor sen biliyor musun diyor sürekli. erkekleri tanımıyorsun diyor.

Buda benimkinin kafadan :KK4:
Ama biz orta yolu bulduk birazda olsa:)
Kızıyorum çoğu zaman ama bazen de hak veriyorum ona.
Çünkü kıyafet konusunda artık kadınlar zıvanadan çıktı.
Utanmasa üzerindeki çamaşırıda çıkarıcak.

tatlım onu kırmak istemediğin sürece o seni kıracaktır,
böyle erkeklere yapılması gereken en iyi şey,sözlerini dinlemeyip bildiğini okumaktır.
erkekler bakar sokağa çıkma dese,çıkmayacak mısın??
gençliğinin baharını böyle sorunlarla(?) harcama lütfen,sonra pişman olursun.
ilerde daha önemli sorunların olacak,ozaman diyeceksin ki zamanında neden bunlara kafa yormuşum. :44:

Merhaba kızlar. Forumu uzun zamandır takip ediyordum ama üye olmanın vakti geldi ve üye oldum. Erkek arkadaşım çok kıskanç biri. besyo sınavlarına hazırlanıyorum ve şort giydirmiyor antremanlarda. Erkekler var diye bir tek ben eşofman giyiyorum ve hava çok sıcak bazen rahat edemiyorum ne yapmam gerekli? :KK43:(((

evlendikten sonra kapıdan burnunu çıkartmıcak sen de soracaksın burda topiğe
burnumu nasıl çıakrıcam pencereden
diye

ne demeye soruyosun erkek arkadaşına
ona mı kalmış senin ne gşiyeceğine karışmak
o olmasa kime sorucan ne giyeceğini

böyle yapa yapa belayı üstünüze çağırıyosunuz ondan sonra da ağlayıp duruyosunuz

haklı diyo bi de
izin vermiyosa giyme o zaman
ne soruyosun insanlara
çarşaf giy çarşaf ozman kimse bakmaz

aklıma bir hikaye geldi:
adamın birisi çarşaflı karısıyla pastaneye gitmiş,
arka masadaki adam bakıp duruyormuş,
demişki kendi kendine,benim karım çarşaflı neden baksın ki :44:
sonra adam bakmaya devam edince,dayanamamış sormuş,
kardeşim kime bakıyorsun önüne baksana demiş.
adamda demişki: abi kusura bakma yengenin topukları çok hoşuma gittide ona bakıyorum :KK53:

yani lafın özü şu: erkek niyeti bozduktan sonra,istediğin gibi giyin yinede bakar.
ailenizin size vermiş olduğu bir terbiye vardır,yerine göre nasıl giyineceğinizi bilirsiniz,
sevgililerin bu kadar karışmasını doğru bulmuyorum.

not: çarşaflılar yanlış anlamasın,benim ailemde tesettürlüdür.

X