Erkek arkadaşım çok kıskanç

edayagcilar

Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2013
8
0
Merhaba kızlar. Forumu uzun zamandır takip ediyordum ama üye olmanın vakti geldi ve üye oldum. Erkek arkadaşım çok kıskanç biri. besyo sınavlarına hazırlanıyorum ve şort giydirmiyor antremanlarda. Erkekler var diye bir tek ben eşofman giyiyorum ve hava çok sıcak bazen rahat edemiyorum ne yapmam gerekli? :KK43:(((

Taytın üzerine baseni kapatan tsirtler var onlardan giyebilirsiniz.. Çok hoş duruyolar bence..

izin verir mi ki acaba? başka ne giyebilirim peki. şort diyorum yok diyor tayt diyorum yok diyor.
Tayta hayır demesinin sebebi kalçanızın belli olmasıysa eğer izin vermesi gerekir.
Taytın üzerine dar sporcu badileri yerine bol uzun tsirtler giyerseniz bence gayet uygun olur bence..
Yoksa sıcakta eşofman çekilmez cidden..

Bir de şuna izin verirmisin falan diye sormayın bence. İzin vermek ne demek anan mı baban mı.
Senin gönlün olmadığı için içim rahat etmiyo giymiyorum diyin mesela.
Senin sözünden çıkmıyorum imajını vermeyin adamlara sonra kendilerini bi halt sanıyolar.

ah güzel kardeşim.bugün uzun şort/bol tshirt altına tayt bile giymene müsaade etmeyen yarın seni çalıştırır mı zannediyorsun.şimdi kıskanılmak hoşuna gidiyordur ama bir iki yıl sonra nefes alamayınca seni zorla kapattırmaya çalışınca denize girmene izin vermeyince buraya yine konu açarsın.erkek arkadaşına bu kadar çok değer verme.sporcular şort giyer.bunu istemiyorsa sporcu kızla sevgili olmasaymış.her mesleğin giyim kuralları vardır.ezdirme kendini.yasaklarına boyun eğme.sen kabul ettikçe yasaklarının sayısı da artacak çünkü.

taytin ustune sort giy sonbaharda bende kizlarima giydiriyorum sort giyseler usuyorlar ince corap seklinde tayt giydiriyorum bu seferde totolari gozukuyor bende tayt uzeri sort giydiriyorum:KK53:

Merhaba kızlar. Forumu uzun zamandır takip ediyordum ama üye olmanın vakti geldi ve üye oldum. Erkek arkadaşım çok kıskanç biri. besyo sınavlarına hazırlanıyorum ve şort giydirmiyor antremanlarda. Erkekler var diye bir tek ben eşofman giyiyorum ve hava çok sıcak bazen rahat edemiyorum ne yapmam gerekli? :KK43:(((

luckyfish arkadaşın her kelimesine katılıyorum.. :nazar:

Nerede ne giyeceğini bilecek kadar akıl ve mantık sahibi bir insansın.. bu kıskançlık değil eziklik ve güvensizlik..Sonuçta şortu giyip çarşı pazar gezmiyorsun (ki gezsen de bu seni bağlar)

Şimdi bunu yapan ileride, bikini giyemezsin,havuza gidemezsin gibi zırvalayacaktır.. Ayrıca sporcuyla ilişki istiyorsa bunu kabul etmeli...

Yapmayın sözde sevgi adına sizi sömürmesine, ezmesine izin vermeyin lütfen.. Bizler bu erkekleri bu kadar şımartıyoruz.. :KK31:

Bunun normal olduğunu anlat,abartılı bir şey istemiyorsun ki..normal olanı istiyorsun.. Ayrıca herkesin şort giydiği yerde eşofman giyen dikkati çeker..herkesin bikini mayo giydiği yerde haşema,uzun şort giyen dikkati çeker.. :KK14:

luckyfish arkadaşın her kelimesine katılıyorum.. :nazar:

Nerede ne giyeceğini bilecek kadar akıl ve mantık sahibi bir insansın.. bu kıskançlık değil eziklik ve güvensizlik..Sonuçta şortu giyip çarşı pazar gezmiyorsun (ki gezsen de bu seni bağlar)

Şimdi bunu yapan ileride, bikini giyemezsin,havuza gidemezsin gibi zırvalayacaktır.. Ayrıca sporcuyla ilişki istiyorsa bunu kabul etmeli...

Yapmayın sözde sevgi adına sizi sömürmesine, ezmesine izin vermeyin lütfen.. Bizler bu erkekleri bu kadar şımartıyoruz.. :KK31:

Bunun normal olduğunu anlat,abartılı bir şey istemiyorsun ki..normal olanı istiyorsun.. Ayrıca herkesin şort giydiği yerde eşofman giyen dikkati çeker..herkesin bikini mayo giydiği yerde haşema,uzun şort giyen dikkati çeker.. :KK14:

ama izin vermiyor ki. Erkekler arasında ne muhabbet dönüyor sen biliyor musun diyor sürekli. erkekleri tanımıyorsun diyor.

Canım erkek arkadaşın seni çok mu sıkıyor bu konularda? Eleştirmiyorum kendisini,ama ben böyle şeyleri pek doğru bulmuyorum. Kendi kendini yönetebilecek bir yaştasın sanıyorum ki,tabi erkek arkadaşın kendine göre haklı,sevdiği insana bakılmasını istemiyordur. Ama bu sıcakta da eşofman giyecek değilsin ya.. Tayt giy,üzerine de bol t-shirtlerden giy popon kapanmış olur böylece. Başka bir çözümü yok yani,yada tunik giyeceksin efil efil olanlarından..

Son düzenleme:
beni çalıştırır zaten öğretmen olacağım inşallah fakat hani giyim konusunda çok titiz. bu tayt üstüne uzun tişört olayını yapacağım çok kıskanıyor beni. çok da seviyorum onu hiç kötülüğüm düşünmez canım benim ama işte böyle bir sıkıntı yaratıyor bana. kapri türü bir şey giysem mi acaba o da yakar mı?

sen bu kafayla gidersen ne beden öğretmeni olabilirsin ne de bi maça-olimpiyata katılabilirsin
hiiç boşuna uğraşma bence :KK47::KK47:
senin aklın yok mu arkadaşım,nasıl izin veriyosun "sevgili"nin hayatına ambargo koymasına??
bugün adamın korkusundan tayt bile giyemiyosan yarın çalıştırmaz ki bu adam seni,sen de gık demeden oturursun diplomanla evinde,daha bu kadarına ses çıkartamıyosun,onda da haklı bulursun elbet adamı...
Sorunun cevabına gelince $eşo.jpg böyle birşey alabilirsin,hem bol hem dizin biraz yukarısına geliyo..

bu arada benden sana tAktik,eski sevgilim ne zaman "bu kıyafet çok açık,için belli oluyo" vs dese "ben salaktım ve alırken anlamamıştım zaten bitanem,çok sağol!" der,dik bi bakış atardım-susar kalırdı.
Ailen seni elin adamı yasaklarla boğsun diye doğurmadı ablacım,bence sorgulamanın zamanı gelmiş bazı şeyleri...

Besyo da okuyorsan spora gonul vermıssın demektır.
Herkesın harcı degıl spor akademısınde okumak. oyle baktım çıktım olmaz.
Erkek arkadaşının kafasına odunla vurasım geldı.
Spor yaparken ınsan ayıp düşünmez yok bacağım açıldı yok kanadım gorundu v.s
Anrenmanlarda hepımız short giydik bu bir eğitim. bu kadar basit

sen ona hak verdiysen daha çok şeyden mahrum kalırsın. bu sıcakta taytta olmaz eşofmanda sen besyo öğrencisinin böyle saçmalık mı olur. sana saygısı olan insan karışmaz ha çok absürt bi yerde giysen nese :) beden eğitimi dersinde giyiyorsun ve herkes öyle giyiniyor diyorsun sen nerde ne giyceğini bilmiyor musun da sana karışıyor. akıl fikir sahibi insansın. annem baban karışsa neyse gerçi onlar karışssa dinlemiyoruz ama erkek arkadaş olunca mevzu haklılar diyoruz. erkekler her şekilde bakar bazı erkekler kapalı bayanlara daha çok bakıyo bu erkeklerin hastalıklı olmasıyla ilgili bişey. bence size bu kadar karışmasına izin vermeyin hem sadece sevgiliniz babanız mı kocanız mı

yengenç uzun ve bol aslında olabilir konusmalıyım. 2 senedir birlikteyiz bana bakılmasından çok korkuyor erkek bu diyor.

feen daha kursa gidiyorum bu sene gireceğim sınava daha :)

benim erkek arkadaşım bu tür şeylere karışsa sen onların nasıl düşündüğünü bilmiyorsun derse ben de:
demek ki bir kız böyle giyinse sen de o kız için diğer erkekler gibi düşünüyorsun ki iyi biliyorsun bu işleri derim..

Son düzenleme:
Haklı da görüyorsan şort tayt yok diyorsa sende eşofmana devam canım kardeşim.
Kapride olmaz alt baldırların görünür çünkü Allah korusun.
Bayan sporcuların çoğu yapar goguslerini de koli bandıyla yapıştır.Aman koşarken goguslerin sallanır bakarlar erkekler.Dellendirmeyesin,katil etmeyesin çocugu.

X