Ocak 2014 anneleri buraya

hercal

Guru
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2009
495
398
arkadaslar dün itibariyle hamile oldugumu ögrendim kan testi sonucum cuma günü belli olacak ocak ayında anne olacakları buraya bekliyorum...

tebrik ederimm rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin ...

Merhaba
Bende ocak 2014 te Anne olucam Allah'ımın izniyle.
Allah Hepimize sağlıklı eli ayağı düzgün hayırlı evlatlar nasip etsin İnşallah

Bende ocak annesi olacağım.. ANNE olacağım :):)
rabbim hayırlısı ile kucağımıza almamızı nasip etsin.

Ben de ocak annesi olacagim bebegim bugun 7. Haftasina girdi teyzeleri.. 4 haftalikken keseyi gormustuk 5. Haftadan sonra da gitmedim dr'a Haftaya umarim kalp atislarini duyarim da icim rahatlar....

Tebrik ederim Allah'ım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Allah izin verirse bende ocakta 2. Miniğimi alıcam kucağıma:):emir_bebek:

merhabaaaaa. ben de varıııım. :KK3::KK3:kızlar hepimizin gebeliği hayırlı olsun. bizler için hayırlı evlatlar olsunlar inşallah. sağlıcakla kucağımıza alalım

Tebrik ederim Allah'ım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Allah izin verirse bende ocakta 2. Miniğimi alıcam kucağıma:):emir_bebek:
Teşekkür ederim cnm ben de seni tebrik ederim inşallah sen de sağlıkla kucağına alırsın..

merhabaaa :KK3:

ben de kısmet olursa Ocak annesi olucam,haftaya salı kontrolum var.herseyin yolunda gittigini ve bebeğimin kalp atışlarını duyabılırsem çok çok mutlu olucam.Allahım hepimize nasip etsin bu duyguyu yaşamayı.olumlu düşünelim olumlu olsuunnnn :KK54:

Allah tüm hamilelerin yardımcısı olsun.Kısmetse ben de ocak annesi olcam....bi de keseyi görsem kalp atışlarını bi duysam...Çarşamba günü kontrolüm var.dua edin lütfen...çok tedirginim..:18:

Dun doktora gittim bebegim 7 haftalikmis ve kalbinin attigini gorduk.. Cok guzel bir duyguydu....

Merhaba kızlar hayirlisiyla bende bebeğimi ocakta kucağıma alicam su an sekiz haftalik kalp atislarini duyduk bakalim hayirlisi

Merhaba arkadaşlar bende ya aralik sonu yada muhtemelen yılbaşında:KK66:anne olucam inşallah rabbim hepimizin yardımcısı olsun sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin♥♥♥

X