İndirim fırsatları

bence güzel bir fikir olmuş bu başlık ,parfüm çılgını bizlerin parfüm kadar sevdiği şey sanırım indirimde yakalamak :KK9:
şahsen ben hep kaçırırım indirimleri:26:

edit : sitede benim parfüm hala 322,şansım yok galiba :KK70:

Son düzenleme:
ay evet.niyeti bozdum yine.bir de facebooktan kazandığım %20 indirim de vardı.baya uygun olucak o zaman

tam emin değilim ama belki senin için de bulablirim.
bulursam eğer sana mesaj atarım.

canım kupon için tekrardan teşekkürler :) senin mesaj kutun doldu sanırım mesajım gitmedi en son.

Comme Une Evidence'yi sipariş ettim az evvel :) hemen yorumumu eklerim gelince :KK66:
bence moment'in odunsuluk oranı evidenceye göre daha fazla. çiçeksi ve yeşil bir parfüm demiş.
ben evidence söyledim çiçeksi kokuları yeşillere göre daha çok severim...

güle güle kullan şimdiden. evidence çok hoş yumuşak bir gül kokusu.bu yaz çok severek kullandım. momentle aynı tarz kokular sanırım.ama yine de alıcam merak ediyorum.

güle güle kullan şimdiden. evidence çok hoş yumuşak bir gül kokusu.bu yaz çok severek kullandım. momentle aynı tarz kokular sanırım.ama yine de alıcam merak ediyorum.

sağolasın canım. evidence yi önceden kullandıysan bence de mantıklı olmuş denenmemiş birini kullamak. ikimize de hayırlı olsun :KK12:
bu arada ben ne yapacam b kadar parfümü diyorum bazen. evet kullanıyorum hatta yanımda da taşıyorum parfümü sıkıyorum yeniliyorum ama acaba fazla mı açgözlüyüm :KK9:

yves rocher de parfüm setleri indirimde. artı olarak 30 tl üzeri alışverişte 11 aralığa özel olarak indirim var, ruj ücretsiz geliyor :) yani bugün parfüm seti alanlar bir tane de ruju kaptı :)

Bellamola'da 100ml Jasmin Noir 154,90. :KK31::KK31:

Wish ise hem mizuda hem de bellamolada 80civarı.

Bunları bir süre sonra alacağım inşallah.
Harika indirimler.
Orijinale bu şekilde başlayacağım artık ben de. :))

bu bahsedilen misspera mizu bellamola gibi sitelerin genelde %10 %15 gibi indirimleri olur hep. almadan önce bunu da takip edin bence.daha da uyguna gelir

X