2013 Temmuz Annelerinin Doğum Hikayeleri:))

Allah hepimize kolay doğumlar sağlıklı sıhatli evlatlar nasip kısmet etsin.Zaman azaldıkça herkeste bir heyecan sabırsızlık sezdim :)

Hayırlı olsun topigimizzzz sağlıkla gelsin kuzularımız bizimde gününü beklerse ramazanın ilk günleri randevumuz var kuzumla dayanamayıp erken gelirse bilemem artık hepimize hayırlı bi doğum nasip eder inş rabbim

kızlar bende normal dogum istiyorum bebiş aşağıya dogru dönük durumda suanda bakalım
kafası birazcık büyük ama
son haftaya kadar beklemezse dogurabilirim :)))

dogum anını düşünmemeye calısıyorum sonuca odaklandım o yüzden suanda korkum yokkkk

ama perş günü günü biraz fazla hareket ettim ve köpekten korktuum eve varamadan sancılarım tuttuuu
resmen ara ara bir kasılmalarr anladım nasıl olabileceğiniiiii

yarım saat yattım ama resmen cıglık attırıyo bebek kasılıyo filaan baya zor olcak gibi ....
sancılar gecince kuş gibi oldum normal kasık agrısından farklı agrılarmışşşş onu anladım bide ara ara geliyooooo Anaaaaammmmmm:KK25::KK25::KK25::KK25::KK25:

kızlar bende normal dogum istiyorum bebiş aşağıya dogru dönük durumda suanda bakalım

dogum anını düşünmemeye calısıyorum sonuca odaklandım o yüzden suanda korkum yokkkk

ama perş günü günü biraz fazla hareket ettim ve köpekten korktuum eve varamadan sancılarım tuttuuu

yarım saat yattım ama resmen cıglık attırıyo bebek kasılıyo filaan baya zor olcak gibi ....
sancılar gecince kuş gibi oldum normal kasık agrısından farklı agrılarmışşşş onu anladım bide ara ara geliyooooo Anaaaaammmmmm:KK25::KK25::KK25::KK25::KK25:
Allah yardım etsindoğumda hepimize.Benim bebeğimde normalde çok hareketli maşallahı var anlayacağınız:KK1: ne kadar hareket ederse etsin başı doğum pozisyonuna dönüyo şimdilik eğer böyle devam ederse benimde doğum normal olacak inşallah şimdilik korku yok ama her gün neredeyse doğduğumu filan görüyorum sizde de öyle mi:KK52:

Allah yardım etsindoğumda hepimize.Benim bebeğimde normalde çok hareketli maşallahı var anlayacağınız:KK1: ne kadar hareket ederse etsin başı doğum pozisyonuna dönüyo şimdilik eğer böyle devam ederse benimde doğum normal olacak inşallah şimdilik korku yok ama her gün neredeyse doğduğumu filan görüyorum sizde de öyle mi:KK52:

bende nerdeyse her gece rüyamda doğum yaptığımı görüyorum. hatta bazen topictekilerin doğurduğunu bile görüyorum. :KK9::KK9:

bende nerdeyse her gece rüyamda doğum yaptığımı görüyorum. hatta bazen topictekilerin doğurduğunu bile görüyorum. :KK9::KK9:

Kızlar bende çoğu rüyamda bebişimi emzirmiştim...:KK14::KK14:

Bu arada bebek doğunca sütünüzü bebişin yüzüne sürmek bebeğin kaşlarınada tabi çok güzel olurmuş.
Teyzem diyoki ilk çocuğuna yapmış resmen mememi çocuğun yüzüne fışkırttım diyor hatta bide kendi yüzüne sürmüş valla kuzenim çok yakışıklı cildi hala bebek gibi kızınında kaşlarına sürmüş onlarda yay gibi .:KK9::KK9::KK9::KK9:

bide normal doğum sancısı çekeceklerimiz olursa saçınızdaki alnınızdaki teri o sancı halinde yüzünüze sürün gebelikteki lekeleri geçiriyomuş bazılarında o lekeler kalabiliyomuş ya valla teyzoşumdan bunları öğrendim.

birde bebiş doğunca ağzına ilk hurma sürerseniz iştahlı bebek olurmuş kendi memişin ucunada sürcekmişiniz onuda burdan kk dan öğrendim.:KK23::KK23::KK23:

hadi canlar benim kociş çağırıyor uyuyalım diye. öptük kızımla sizi...:KK16::KK16::KK16:

Ben hastane çantamıza hem zemzem hem hurma koydum şimdiden unutmamak için.ya kızlar moralim çok bozuldu gebeliğimin başından beri 1 doktora gidiyodum kadını sevmiyodum ama normal doğum için yüreklendirip cesaret ve güven veriyodu yarın kontrolüm var randevu için aradım hastaneden ayrılmış yerine başka doktor gelmiş doğuma az kaldı aynı güveni verir mi bu doktor bilmiyorum off çok sinirim bozuldu ya :KK43:(((

ohh masallah super topic olmus, Rabbim hepimizi kurtarsin insallah kolay dogum nasip etsin cumlemize. Bende bu aralar ruyamda dogum yaptigimi goruyorum:))

bende hiç korkmuyorum nedense doğumdan ne normalden ne sezeryandan herkes doğuruyor tek isteğim ikisininde epidural olması. benim tek korkum doğum anında bi aksilik komplikasyon olması oğlum sağlıklı olsunda doğururuz ne yapalım. suni sanci biraz düşündürüyor beni. ilk baştan beri kendimi hazırladım doğuma ben çıkacak bi şekilde :)

başlığı görünce aldı yine beni bir telaş :S
artık fazlasıyla sıkılmış ve biran önce bebeğine kavuşmak isteyen annelerdenim ben ama birkaç gündür kendimi doğuma hazırlamak için doğum videoları izlemeye başladıktan sonra bir stres aldı beni, öyle ya da böyle çıkcak o çocuk ordan ama korkmaya başladım normal doğumdan hepimize yardım etsin allah :S

artık fazlasıyla sıkılmış ve biran önce bebeğine kavuşmak isteyen annelerdenim ben ama birkaç gündür kendimi doğuma hazırlamak için doğum videoları izlemeye başladıktan sonra bir stres aldı beni, öyle ya da böyle çıkcak o çocuk ordan ama korkmaya başladım normal doğumdan hepimize yardım etsin allah :S

Allah iyiliğini versin kimde kakmış ki bizde de kalsın:KK66:) allah o an bi güç verir inşallah şimdiden daraltma yüreğini zaman geçmez yoksa:KK66:

Bende sensin gibi sabırsızlıkla bekleyenlerdenim :)) bir an önce sağlıkla ve hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin Allah'ım bende normal doğum düşünüorm bir aksilik çıkmazsa ama kızım hala pozisyonunu almamış ;(

İnşallah hepimiz hayırlısıyla sağlıkla bebeklerimizi kucağımıza alırız. Ben de normal doğum düşünüyorum. Ben artık doğumla ilgili hiç bir video izlemiyorum çünkü bir ara baya bir stres yaptım videoları izleyince. Benden size tavsiye izlemeyin. Bir avazda doğum yaparız inşallah.

Allah iyiliğini versin kimde kakmış ki bizde de kalsın:KK66:) allah o an bi güç verir inşallah şimdiden daraltma yüreğini zaman geçmez yoksa:KK66:

kalmaz kalmaz tabi de off işte o çıkana kadarki süreçte nasıl bir şey yaşıcam diye düşün düşün içime sıkıntılar basıyor :)bide stresli olursam bebiş de etkilenir diye de korkuyorum internetten sakinleştirmek için kendimi nefes egzersiz videoları filan izleyeyim belki işe yarar o an

Bende sensin gibi sabırsızlıkla bekleyenlerdenim :)) bir an önce sağlıkla ve hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin Allah'ım bende normal doğum düşünüorm bir aksilik çıkmazsa ama kızım hala pozisyonunu almamış ;(

bence dönmemesini sıkıntı yapma çünkü daha zamanımız var, son ayda hatta son 2-3 hafta dönen bile duydum ben her şeyin hayırlısı hem nasıl sağlıkla doğcaksa bebişler öyle olsun her şey

bence dönmemesini sıkıntı yapma çünkü daha zamanımız var, son ayda hatta son 2-3 hafta dönen bile duydum ben her şeyin hayırlısı hem nasıl sağlıkla doğcaksa bebişler öyle olsun her şey

İnş dediğin gibi olur bn hayırlısyla normal doğoumu çok istiyorm

bebeısımm ıkı topık bırden cmıssın bende dıgerıne yasdım bunu da yenı gordumm :KK53:
bakalım ılk ler arasındayız oglumlaa oglanlar bekler derler ama hayırlısı ınsll ne zaman hayılrısı ıse o zamn konsun cücügüm kucagıma ınsl sag saglım kolay dogumlarla ınsll buraya o kaelerı yamaknasıp olur ınslll
dua ıle:21::21:

korkmuyorum doğumdan, tek derdim oğlumu sağlıklı doğurmak ve ben de aceleci annelerdenim sanırım, bu yüzden erken gelecek diye de korkmuyo değilim, topiğimiz hayırlı uğurlu olsun, Rabbim hepimizi bir avazda kurtarsın, herşey su gibi akıp geçsin, yavrularımızın beyin ve beden sağlıkları yerinde, bütün organları tam çalışıyor olsun, hayırlı neşeli evlatlar olsunlar :)

X