LC WAİKİKİ yeni sezon

Haygl_kap11

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2013
14
0
Ayyyyy kızlar çok çok ama çok güzel yeni sezon modelleri geldi!!!!Renkler çok canli bi de modeller o kadar hoşlarki,anlatamam....Dün gittim oğluma alişveriş yaptim.Magazaya girince şaşirdim kaldim;neler var neler.....Afferin modelyerlere,bu sezon çok başariyli!!!!!

canım modeller başarılı da lcw ürünleri bana pek kaliteli gibi gelmiyor renkleri falan çok çabuk gidiyor

Ben vallahi 90 derecede bazen yikiyorum,leke çikartici da kulaniyorum ama renkleri yeni gibi canli canli duruyor.

yok artık :KK53::KK53::KK53::KK53:90 derecede yıkayınca kalıyorsa hangi lcw pardonn :KK50::KK50: hiç bir marka kalmazki lcw kalsın ... ayrıca kullanımında bile 30 derece de yıkayın yazar iç çamasırlarında bile amma sallıyorsunuz yaa :KK52::KK52::KK52:

yok sizinki lcw ise bizimkiler ne
yok sizin 90 derece ise bizim makinaların 30 u ne ki onda bile 3 5 yıkamada ağarıyor
ben bide renk koruyan deeterjan pervol kullanırımm da canlı canlı demem yanii

Ben vallahi 90 derecede bazen yikiyorum,leke çikartici da kulaniyorum ama renkleri yeni gibi canli canli duruyor.

renkliler çabuk soluyor.
ama ben de beyaz önü resimli yani renkli tişörtleri 60 da beyazlatıcıyla yıkıyorum.pek solan olmadı doğrusu.
ama renkliler çabucak soluyor maalesef.:KK43:

ben memnunum açıkçası, fiyat olarak bize hitap etiği için tercih ediyorum, şimdiye kadar pek bir sorula karşılaşmadım

X