Sir Ağda Yaparken Dikkat Edin !!!

jonja

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2007
99
0
Arkadaşlar bir şey sormak istiyorum, dün akşam evde kendim sir yaptım bacaklarıma ve bir bacağım komple şimdi kıpkırmızı oldu, üst deriyi soymuşum komple. Bir bilgisi olan var mı iyileşmesi için bir an önce ne yapmam gerekir, bir dahaki sefere bunu engellemek için ne yapabilirim? Önceden de olurdu ama küçük küçük olurdu, 2/3 hafta sonra geçerdi ama bu biraz büyük bir alana yayıldı::KK43:

bepanten kullan istersen. cildinin sir'e karşı hassasiyeti mi var senin? kızarıklığın geçmesi için 2/3 hafta çok uzun bir süre! dikkat et canım zarar verme cildine :teselli:

Aslında bilmiyorum hassasiyeti var mı cildimin ama böyle arasıra oluyor; ancak bu sefer baya fazla oldu endişelendim ben de:KK43: neyse bekleyeceğim bakalım! en güzeli lazer aslında bi tek bacaklarım kaldı yaptırmadığım, karar verdim onu da yaptırıcam olmuyor böyle her dakika tüylerle uğraşmaktan fenalık geldi...

uf yaa şimdi sir agda böyle böyle yaptı deyince bak vazgecer gibi oluyorum. dun bi kuaföre sordum 50 milyona komple vucut dedi.

ya bana da böyle bişi olursa

zaten hassasım aslında ilk pudra kullansaydın daha iyi olurdu

cilt bakım kursuna iken görmüştük
ağda öncesi pudra

Aslınca bence kullanım hatası benim başıma gelen. Salonlarda artık bu işi gerçekten profesyonelce yapıyorlar. Bence gözün korkmasın, keşke ben de bir salonda yaptırsaydım ya da dediğin gibi pudralasaydım. Eee tecrübe kazanıyoruz böylece, ilk yaptığımda gerçekten çok korkmuştum ama geçiyor yavaş yavaş peelingle. Bundan sonra pudra denicem...

bacağın iileşmeden güneş yemesine izin verme bn tatile gtmiştim iz kaldı güneşten.hassas ciltler için sir var.siri çok sıcakken sürmüş olabilir misin?çok kalın sürme bi de bantı tekrar tekrar kullanmaktan da olabilir

Olayı çözdüm sanırım, tekrar yapışımda pudra kullanıp eni daha ince bir kağıtla çektim ve hiç bir şey olmadı, lekeler de peelingle geçiyor, yaşasınnn:)

bendede sürekli oluyo deri kalkması ben kollarıma yaparken dirseğimin üst kısmı herzaman diğer taraftan daha fazla acıyo ve kızarıyo sonrada derim pütür pütür olup soyuluyo sir ağd için özel yağdan aldım ama sanırım derim hassas her seferinde aynı acıyı çekiyorum

kızlar bende özel bölgeme kullanıyorum birkaçkez aynı yere yaptığımda oluyo ama hiç böyle bi sorun yaşamadım siz ısısınımı ayarlayamıyorsunuz acaba

kızlar bn de veet in ılık sır ağdasını kullanmıştım ama çok acıdı kızartı morardı sanki neden acıdı anlamadım bide sır ağdalar acıtmaz diolar ama uzun zaman dan beri sesu nun turuncu kutusundan kullanıyorum bilmiyorum o çok rahat çart çart çekiyorum fazla acımıyo kızarmıoda diyer ağdalardan da kullandım bantlardanda kullandım ama hepsi tarış etti cildimi en sonunda sesu ılık ağdada kaldım...:):)...............

offf yaaa kadınların çileside bitmek bilmiyo,bende bıktım ağda yapmaktan,heryerim yapış yapış oluyor:1no2:

ağdayı yaptıgın yere 2.kez yaparsan oluyor kızarıklık morarma bir arkadasım söylemişti onun tavsiyesiyle ılık ağda aldım sir degil ama hanı şu turuncu kabı olan daha ıyı sır agdadan tavsıye ederım

X