Dr. Onur Erol ve Dr. Erol Kışlaoğlu hakkinda bilgi

arienelensar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Temmuz 2007
10
0
herkese merhaba.ben ekim gibi birtakım operasyonlar yaptırmak istiyorum.ve oldukça araştırıyorum. bu operasyonları gerçekleştirmek istediğim 2 isim var birisi prof.dr.onur erol diğeri ise prof.dr. erol kışlaoğlu.
bu iki isimden birine gidip operasyon geçirenler varmı acaba? fikrinizi almak istedim.:mymeka:

tabiiki çok düşündüm.yaklaşık 1 yıldır düşünmekteyim en azından:)))
onur bey'ide çok araştırdım ama bilen tanıyan insanların fikirleri daha başka oluyor tabii.teşekkürler

Kızlar buraya bakın Neci Çelik hakkında çok güzel yazıyorlar XXXXXXXXXXXXXXXXX

Son düzenleyen: Moderatör:
şimdi okudumda yazılanları gayet iyi şeyler yzıyor ama acaba diye düşünüyor insan.çünkü dönüşü çok zor olan durumalr bunlar

haklısın arienelensar
insan bir türlü karar veremiyor. hakkında iyi şeyler okuduğun doktorun bir bakıyorsun kötü bir ameliyatı çıkıyor karşına. karar vermek hakikaten çok zor.
bir de ben şunu merak ediyorum. bu yorumları gerçekten hastalar yazmıştır değil mi. estetik merkezleri doktorlarının reklamını yapmak için böyle bir şeye başvururlar mı dersiniz.
belki de ben vesvese yapıyorum. hepsi de doğrudur.
neyse herkes için iyi olanı diliyorum. umarım hepimiz ameliyattan sonra çok mutlu oluruz kızlar.

Tatlım bütün estetik cerrahları aynı yeteneğe sahiptir burada önemli olan senin kendine en yakın burun şeklini seçmen,eğer yüzüne uygun olamayan birşekliseçersen dünyanın en iyicerrahıda olsa yapılan burun sana yakışmaz bu yüzden bu kadar yüksek meblağlar isteyen doktorlar yerine muayenhanelerine gidip portfoylarını içine sindirdiğin bir doktoru seçsen daha iyi olur.Tabiiki onur erol iyidir fakat bu gün hepimiz tarafından tanınıyor oluşu ünlüler tarafından tercih edilmesi nedeniyle gerçekleşti yoksa ülkemizde bu işi çok daha iyi yapan doktorlar var.Bu yüzden dediğim gibi birkaç farklı doktorla daha görüş ve ne olursa olsun doktorlara ameliyata kendileri ile birlikte bir kulak burun boğaz uzmanının girip girmediğini öğren çünkü estetik cerrahlar burnun sadece dıştan görüntüsünü değiştirme yetisine sahipler, kalanını kbb'cının yapması lazım ki ilerde nefes alıp verme problemi yaşamayasın... dediğim olay önemlidir...

haklısın arienelensar
insan bir türlü karar veremiyor. hakkında iyi şeyler okuduğun doktorun bir bakıyorsun kötü bir ameliyatı çıkıyor karşına. karar vermek hakikaten çok zor.
bir de ben şunu merak ediyorum. bu yorumları gerçekten hastalar yazmıştır değil mi. estetik merkezleri doktorlarının reklamını yapmak için böyle bir şeye başvururlar mı dersiniz.
belki de ben vesvese yapıyorum. hepsi de doğrudur.
neyse herkes için iyi olanı diliyorum. umarım hepimiz ameliyattan sonra çok mutlu oluruz kızlar.

walla doğru diyorsun.yani yazılanların hepsi çok iyi bu yazılanlara bakrsnız hiç düşünmeden bu doktor gitmeliyiz gözümüz kapalıCADIARZU

Tatlım bütün estetik cerrahları aynı yeteneğe sahiptir burada önemli olan senin kendine en yakın burun şeklini seçmen,eğer yüzüne uygun olamayan birşekliseçersen dünyanın en iyicerrahıda olsa yapılan burun sana yakışmaz bu yüzden bu kadar yüksek meblağlar isteyen doktorlar yerine muayenhanelerine gidip portfoylarını içine sindirdiğin bir doktoru seçsen daha iyi olur.Tabiiki onur erol iyidir fakat bu gün hepimiz tarafından tanınıyor oluşu ünlüler tarafından tercih edilmesi nedeniyle gerçekleşti yoksa ülkemizde bu işi çok daha iyi yapan doktorlar var.Bu yüzden dediğim gibi birkaç farklı doktorla daha görüş ve ne olursa olsun doktorlara ameliyata kendileri ile birlikte bir kulak burun boğaz uzmanının girip girmediğini öğren çünkü estetik cerrahlar burnun sadece dıştan görüntüsünü değiştirme yetisine sahipler, kalanını kbb'cının yapması lazım ki ilerde nefes alıp verme problemi yaşamayasın... dediğim olay önemlidir...

haklısın ama tanınmış olunc insan sanki daha çok güveniyor hata yapma olasılığı daha az gibi geliyordu bana ama artık bende başka cerrahlara bakıyorum.ama işte dediğim gibi güven meselesi beni çok zorluyor.

Kızlar Onur Erol'un sahibi olduğu ONEP kliniğinde ameliyat olanlar var mı? (özellikle burun ucu ameliyatı ve çene küçültme) Var ise fiyat konusunda bizi bilgilendirirlerse çok iyi olur, telefonda bilgi almak mümkün değil, yaklaşık bile bir fiyat vermiyorlar :-(

gys teoman beye ben de görünmek istiyorum acaba muayne ücretleri hakkında bilginiz var mı?

Böcek merhaba,

kaça yaptı ameliyatını? birde nerden yaptı kesiyi? memnunmusun sonuçtan?? bende yakın zamanda ameliyat olmayı düşünüyorum doktor bulmaya çalışıyorum kendime...

şekercım, 6.500 YTL fiyatı ben çok memnun kaldım epey araştırmıştım ama çok doğru secim yaptığımı düşünüyorum ilk iki gün rahatsız edecek bi ağrı oluyor elebette ki ama sonrasında çok çabuk toparladım dördüncü günde araba kullanmaya bile başladım hiç bi sıkıntı yaşamadım
benim kesi yeri göğüs altından yapıldı sormak istedğin başa bişey olursa sor

Böcek çim canım çok teşekkür cevabın için :) birkaç sorum daha var kafanı şişiricem ama ... kas altına mı üstüne mi koydu silikonu, kaç cc, jel mi serum mu veeee en önemlisi ellediğin zaman içinde silikonu hissediyormusun? ben top gibi duranları sevmiyorum olabildiğince doğal olsunlar istiyorum derdim bu :)

bende Cumartesi Teoman Bey'le görüşmeye gittim, bir aksilik olmazsa kasım'da ameliyat olmayı güşünüyorum. Böcek; senin ameliyatını hangi hastanede yapmıştı. Ben Baykent diye konuştum, Acıbadem 1000 YTL kadar pahalı olacaktı

Teoman Beyin gösterdiği ameliyat sonrası resimler gerçekten çok güzeldi, hepsi de çok doğal duruyorlardı. Kesi yerini göğüs altından yapacak. Sana 180 CC uygun olur dedi ama biraz küçük olur diye düşünüyorum. Böcek sana kaç CC koymuştu.

Miacımm cevap bıraz geç oldu kusura bakma canım ben inanki şu an hangi durumda bilmiyorum o kadar çok sey araştırmıştım sormuştum ki sonra yeter artık doktora bırakacağım düşünmeyeceğim dedım ve oylede yaptım ama bu hafta kont.olacak onu soracağım benim 200 cc oldu çok büyük olsun istemedim ben tabi bu biraz kişisel tercıhle ilgili bi durum ayrıca teoman bey de seni yonlendirir oyle top top durmuyor damla seklinde elleyince hissetmiyorum elbetteki çok yumuşak değil ama hani biraz diri göğüs olurya oyle oluyor gayet iyi yani çok çok doğala yakın olduğunu düşünüyorum sevgili gys sen ne kadar isiyorsun aslında küçük değil gibi ama ne istedğinle ilgili birazda canım ben acıbademde oldum evet orası pahalı bence beykentte ol kont.ler için oraya gitmiştim ben gayet iyi görünüyordu hastane boşuna fazla para verme en onemli doktor çünkü

böcekcim cevabın için çok teşekkürler. Bende çok araştırdım, birazda senin yorumların sayesinde Teoman bey'de karar kıldım. Zaten görüştüğümde de bana çok güven verdi. Bende çok büyük birşey istemiyorum, sanırım doktora bırakmam en iyisi olacak.

X