izmirde ev temizlik işi arıyorum

merhaba hanımlar memur eşiyim ev temizlik işi arıyorum 3 günüm dolu diger günlerimide doldurmak istiyorum titiz eli hızlı biriyim ihtiyacı olanlar dudusaliha@gmail.com dan ulaşabilirler saygılar

Merhabalar, İzmir Şirinyer'de oturuyorum.. Şirinyer girişinde daha doğrusu.. Cuma günleri kendime yardımcı arıyorum.. 1 bebeğim var o nedenle artık kendim iş yapamıyorum.. Evdeki her türlü işten sorumlu olacak birini arıyorum.. örneğin; genel temızlık yanında bir hafta pencere cam silindiyse diğer hafta ütüler yapılabılır gibi.. Yarım gün olmak şartıyla istiyorum bir de diğer yardımcılarıma 50 tl verıyordum.. İstersenız bana buradan ulaşabılırsınız..

Merhabalar, İzmir Şirinyer'de oturuyorum.. Şirinyer girişinde daha doğrusu.. Cuma günleri kendime yardımcı arıyorum.. 1 bebeğim var o nedenle artık kendim iş yapamıyorum.. Evdeki her türlü işten sorumlu olacak birini arıyorum.. örneğin; genel temızlık yanında bir hafta pencere cam silindiyse diğer hafta ütüler yapılabılır gibi.. Yarım gün olmak şartıyla istiyorum bir de diğer yardımcılarıma 50 tl verıyordum.. İstersenız bana buradan ulaşabılırsınız..

merhaba benim özel mesaj hakkım yok daha 100 olmadı ya adresimden yada tl bırakırsanız ayrıntıları konuşuruz saygılar

merhaba öncelikle anneler gününüz kutlu olsun diger arkadaşa da yazmışsınız eger onunla anlaşmadınız ise 05558461457 den arayabilirsiniz teşekkürler

merhaba ben İzmir'de tadilatını yaptırdığım eve oturmadan önce "inşaat sonrası ev temizliği" yaptırmak için Saygın Temizlik adlı firma ile anlaştım. firma yetkilisi Muzaffer beyle telefonda özellikle konuştum işlerini düzgün ve temiz yapmaları konusunda. boya kalıntıları temizliği, sıva temizliği, derz temizliği gibi boş evde inşaattan sonra temizlenmesi için anlaştım. 16.10.2014 te 220 TL ye 2 kişi gönderip bir günde tüm temizliği halledecekleri vaadini verdiler. sabah 9:30 gibi gelmişler. ben ise 15:30 gibi eve geldiğimde "bitirmek üzereyiz" dediler. ancak kontrol ettiğimde hiçbir temizliği yapmadıklarını farkettim. kapılarımı silmek bir yana dursun, jelatinini bile sökmemişlerdi. pimapenlerin bir kısmının etiketlerinin bile sökülmediğini toz içinde olduğunu üzerinde boya kalıntıları olduğunu gittikten sonra farkettim. yeni döşettiğim laminatlarım silinmemiş resmen üzerine bir kova su dökmüş gibi sırılsıklamdı. bunları kurulayın bakın yoksa kabarır dediğimde çalışan iki kadın yüzüme öfleyerek baktılar. dolap içlerinin de silinmesi temizliğin içine dahildi ancak dolabın tüm iç köşe ve kenarları toz içindeydi. tekrar sildirdim bu sefer arkalarından kontrol ettiğimde raflardaki etiketlerini bile sökmemişlerdi. KISACA İZMİR SAYGIN TEMİZLİK firmasından hiç memnun kalmadım. KİMSEYE DE TAVSİYE ETMİYORUM!

merhaba
Ben karsiyaka alaybeyde oturmaktayim,haftanin 3 gunu sabah 9 oglen 1,5 arasi evislerine yardimci olacak birine ihtiyacim var.Esimin toz alerjisi nedeniyle evimizde hali kullanmiyoruz her geldiginde supurup silip toz alacak haftada bir camlar, haftada bir banyo kuvet ve haftada bir mutfak detayli temizlik yapilacak buzdolabi ic temizligide dahil olacak sekilde ayrica kalan zamanlarda utu yapilacak, ev derlenip toparlanacak.ucret haftalik 180tl dir ilgilenen arkadas rahimeerus@gmail.com adresinden bilgi verebilir.

X